معرفی شرکت خدماتی نظافتی تهران رفت و روب

شرکت خدمات نظافتی تهران رفت و روب یک شرکت خدماتی است که با داشتن سابقه چندسالته و موفق در زمینه کلیه امور خدماتی مورد نیاز جامعه از جمله نظافت ( شامل نظافت راه پله، نرده و ...) پرده شویی، مبل شویی، خدمات باغبانی، سمپاشی و ... است که توانسته مجوزهای لازم جهت فعالیت در زمینه های مختلف در این شهر را به دست آورد.

گروه خدمات نظافتی رفت و روب با داشتن کادر مجرب، متخصص و آموزش دیده خود توانسته تجربه های لذت بخشی را از فعالیت در زمینه های مختلف به دست آورد.

امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل از جمله ی ویژگی های مهم شرکت است که بر محبوبیت این شرکت نزد مشتریان افزوده است.

این شرکت در تلاش است تا هر گونه خدماتی که همشهریان عزیز در سراسر تهران بزرگ به خصوص مناطق شمالی و غربی تهران، نیاز داشته باشند را برایشان فراهم کند و هدف خود را به گونه ای شکل داده که همه این خدمات را به نحو احسن به اتمام برساند تا مشتریان خود را در سراسر شهر راضی و خشنود کند.

این گروه خدماتی با فراهم آوردن افراد مصمم و چابک و آموزش دیده و متخصص سعی کرده گروهی کاملا حرفه ای و منسجم تشکیل دهد تا در انجام پروژه های محوله بهترین عملکرد را داشته باشد.

درباره شرکت خدماتی نظافتی تهران رفت و روب

خدمات شرکت تهران رفت و روب

مجموع خدمات شرکت تهران رفت و روب: (کلیه خدمات در مناطق شمالی و غربی قابل اجرا می باشد. کافیست شما فرم ثبت سفارش را پر کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید...)
* نظافت منزل
نظافت راه پله و مشاعات
* شستشوی مبل
* شستشوی پرده در تهران
* سمپاشی در تهران
* خدمات باغبانی 
* خدمات کفسابی
* سرایداری و نگهبانی
* نماشویی در تهران
* اسباب کشی در تهران
* نگهداری از سالمند و پرستاری از کودکان
* پذیرایی از مجالس و ...

*** فرم ثبت سفارش ***


ضمانت کاری خدمات شرکت رفت و روب

ضمانت کاری یک شرکت یکی از ویژگی های مهم و ویژه ایست که آن شرکت می تواند ارائه دهد. طبیعتا شرکت هایی که دارای ضمانت های کاری مطمئنی باشند قابل اعتمادترند.
شرکت رفت و روب در این زمینه گامی فراتر نهاده و ضمانتی ویژه را برای خدمات خود اختصاص داده است و آن ضمانت بعد از کار است.
ضمانت بعداز کار یعنی ما تضمین می دهیم که هر گونه کم و کاستی در انجام کار قابل جبران و پیگیری است و این تعهد به صورت جدی و بدون کوچکترین کم و کاستی اجرا میشود.
زمانی که مشترک نسبت به عملکرد شخص اعزامی معترض داشته باشد پس از بررسی های لازم شخص جایگزین به محل اعزام شده و نظافت مجدد انجام میگیرد.
این نوع ضمانت در همه انواع فعالیت های شرکت قابل اجراست. شما در هر زمان می توانید شکایت خود را از نیروهای ما با ما در میان بگذارید تا پس از بررسی وضعیت نسبت به مشکل پیش آمده اقدام شود و علاوه بر نیروی جایگزین با فرد خاطی برخوردهای لازم صورت گیرد.
همواره در کنار شما خواهیم بود تا بتوانیم زندگی راحتی را برای شما فراهم کنیم، ما را در انجام وظیفه خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن به شما یاری کنید تا همواره به پشتوانه حضور شما دلگرم شویم.

تمامی حقوق این سایت متعلق به