استخدام کارگر خانم مورد اعتماد برای نظافت منزل در تهران

 کارگر خانم برای نظافت در منزل تجربه بیشتر ، مدیریت دقیق تر و مهارت بیشتری برای انجام تمیزکاری و نظافت منزل دارد.  کافیست برای دریافت و استخدام نظافتچی خانم با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را ثبت نمایید.
به طور کلی می توان گفت نظافتچی خانم برای تمیزکاری های داخل خانه ها مناسب تر است و طرفدار بیشتری دارد. اغلب خانم های خانه علاقه ندارند فردی غریبه وارد حریم خصوصی ، آشپزخانه و یا اتاق خواب منزلشان شود و با حضور کارگر بخصوص کارگر آقا در منزل مشکل دارند. از این رو کارگر خانم برای نظافت منزل می تواند احساس امنیت بیشتری به خانم ها دهد.
از طرفی خانم نظافتچی با دقت و وسواس بیشتری ، زیر و بم و ریزه کاری های نظافت منزل را انجام می دهد که این خود دلیل دیگری برای تقاضای زیاد تر آن نسبت به کارگر آقا می باشد.
نیروی نظافتی خانم معمولا برای گردگیری، غذا پختن ، جاروکشی ، شستشوی لباس ها ، اتو کشی و مرتب کردن کمدهای لباس و اتاق خواب ها تقاضا می شود.
لازم به ذکر است که قیمت نظافت منزل توسط خانم جوان اندکی بیش از دستمزد کارگر آقا است و این به این دلیل است که کارگر خانم برای نظافت منزل که نیاز به ظرافت خاصی دارد توانایی و دقت بیشتری دارد.


نکات استخدام کارگر خانم برای نظافت در منزل

مهارت هایی که یک نظافتچی خانم دارد و همینطور حساسیتی که برای نظافت منزل دارند به مراتب بیش از کارگر نظافت آقا می باشد.
برای اینکه بخواهید یک کارگر نظافتی را در حریم منزل خود راه دهید در انتخاب آن دقت بیشتری را خرج کنید و دقت داشته باشید ورود هر فرد غریبه ای به منزل شما کار صحیحی به نظر نمی آید.
شرکت تهران رفت و روب نیرو های خدماتی نظافتی خود را طی مراحل سختگیرانه گزینش میکند تا در همین راستا بر اساس بررسی های انجام شده بهترین و مطمئن ترین نظافتچی خانم در تهران را به استخدام خود درآوریم.
نیرو های خدماتی ما از نیروی آموزش دیده و باتجربه هستند و تمامی کارها را تحت آموزش های ما گذرانده اند تمامی زیر وبم کار را به خوبی برای شما انجام خواهند داد.

استخدام نظافتچی خانم در تهران رفت و روب

خدمات نیروی خانم جهت نظافت در تهران رفت و روب

* تمیز کردن و گردگیری کامل لوازم منزل
*شستن تمام ظروف آشپزخانه و ظرف های کثیف
*تمیز کردن منزل و جارو کشیدن 
*تی کشی سطوح موردنیاز 
*نظافت و ضدعفونی کردن حمام و سرویس بهداشتی
*شستشوی لباس ها 
*شستشوی پتوها، تشک هاو ملحفه
*تمیز و خالی کردن سطل های زباله
*پاک کردن شیشه ها از داخل
*مرتب کردن و چیدن وسایل اتاق، آشپزخانه 

مواردی که نظافتچی آقا بهتر از خانم است ؟

پیشنهاد ما بهترین حالت انتخاب نیرو خانم یا آقا ، اینست که برای اموری که سختی بیشتری دارند را به نظافتچی آقا و آنهایی که نیاز به ظرافت بیشتری دارد به کارگر خانم بری نظافت بسپارید. از نمونه های کارهای سخت را می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 *تمیز کردن ساختمان به صورت کامل که از عهده خانم خارج نیست اما بهتر است به آقا سپرده شود
* تمیز کردن راه پله ها، راهروها و مشاعات
*شستن و تمیز کردن دیوارها و سقف منزل
*شستشوی فرش ها، موکت ها و...
*تمیز کردن مبلمان ، فرش و پرده
*پاک کردن شیشه ها از خارج

مسائلی که یک نظافتچی خانم باید آنها را رعایت کند

*برخوردی کاملا حرفه ای با کارفرمای خویش
*مرتب آراسته بودن و تمیز بودن
*بر تن داشتن لباس فرم شرکت
*تا حد امکان در محیط کار سکوت را رعایت نماید
*از سوال های بیجا و غیر مرتبط با کار پرهیز کند
*توجه کردن دقیق و کامل به درخواست های کارفرما و اجرای دقیق آن
*تردد کردن و رفت و آمدهای اضافی در محیط کار را نداشته باشد
*امانت دار بودن چه از لحاظ مادی و چه از لحاظ معنوی
*پرهیز کردن از هرگونه درگیری لفظی با کارفرمای خود

قیمت نظافتچی خانم در تهران

قیمت نظافت منزل توسط خانم به صورت ساعتی محاسبه می شود و بر اساس ۴ ساعت اول محسوب می شود. در صورتی که زمان بیشتری برای نظافت منزلتان صرف شود به ازای هر ساعت که کارگر اضافی کار کرده است تنها مبلغ ۱۵ هزار تومان پرداخت خواهید کرد.
دستمزدی که نظافتچی خانم در تهران دریافت می کند در همه مناطق تهران یکسان در نظر گرفته شده و ثابت است . می توانید به مقاله تعرفه و دستمزد نظافتچی خانم مراجعه نمایید. 
دقت کنید که چه کاری میخواهید انجام دهید چرا که تعرف و قیمت نظافتچی خانم در تهران با آقا متفاوت است.
مزیتی که نظافتچی خانم در تهران دارداینست که قیمت کمتری نسبت به کارگر نظافت منزل آقا دارد اما در عوض مردها قدرت توانایی بالاتری دارند به همین دلیل تفاوت قیمت نسبت به مرد و زن وجود دارد.
 شرکت تهران رفت وروب خدمات نظافت منزل، درمانگاه، واحدهای اداری، ساختمان های تجاری، موسسات آموزشی، خوابگاه های دانشجویی، سالن های پذیرایی، انبارها و ... را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت انجام می دهد فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

نظافتچی خانم تهران رفت و روب

نظافتچی خانم جوان برای نظافت منزل

نظافت منزل کار پر زحمتی و زمان بر است و همه واقف هستیم که کاری تمام نشدنی است. هر روز مرتبا چرخه شستشو ، پخت و پز ، جارو، گردگیری و ... تکرار می شود که امری بسیار خسته کننده و طاقت فرسا است. از طرفی امروزه بسیاری از خانم ها هم شاغل هستند و زمان کمتری برای رسیدگی به امور منزل دارند.
پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس نظافت منزل توسط خانم جوان است. نظافت منزل توسط خانم جوان یکی از ترفندهایی است که می تواند به خانم های شاغل در مرتب نگه داشتن منزل کمک کند. به این ترتیب علاوه بر داشتن خانه های همیشه تمیز و پاکیزه ، وقت اضافی برای رسیدگی به فرزندان و دیگر امور زندگی نیز خواهید داشت.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به