کارگر نظافت منزل تهران - استخدام نظافتچی

خدمات کارگر نظافت منزل تهران رفت و روب :

 ✔ خانه‌ تکانی :
بیشترین درخواست های مردم برای کارهای نظافتی منزل در ماه‌های پایانی سال، خانه‌تکانی است. مدت‌زمانی که در نظر گرفته‌شده برای خانه‌تکانی بیش از ۸ ساعت است و حتی گاهی بیش‌تر از این هم زمان طول می‌کشد. 

 نظافتی استاندارد و بی نقص :
این خدمامت شامل تمیز کردن آشپزخانه،مرتب کردن خانه، تی کشیدن و جارو کشی منزل، تمیز کردن توالت و حمام و همچنین اتاق‌های خانه میشود. منظوری که از نظافت منزل داریم، غالبا همین امور است.

✔ نظافت دیوارها ، پنجره‌ ، راه پله و مشاعات ساختمان  
:
برخی کارها هستند که نیاز به یک نیروی مرد دارد. تمیز کردن و شستن در و دیوار و پنجره از قبیل همین دسته است.
 
 پذیرایی در مجالس شما :
پذیرایی کردن در مجالس  از دیگر خدمات ارائه شده در این مجموعه می باشد.برخی از مشتریان شرکت های  خدماتی ، برای پذیرایی از مجالس خود، تقاضای چند کارگر نظافت منزل تهران دارند. در این خدمت با توجه به حجم مهمانی از نیروی زن و مرد استفاده می‌شود. کار مربوطه شامل پذیرایی کردن از مهمان‌ها، شستن ظرف های پذیرایی و درنهایت تمیز کردن منزل است.


چرا کارگر نظافت منزل تهران را استخدام کنیم؟

در دنیای امروزی ، مشغله و دغدغه های زیادی برای مردم وجود دارد. به خصوص امروزه که خانم ها اکثرا شاغل هستند ، استخدام یک کارگر برای نظافت کردن منزل در بین خانواده ها بیشتر احساس می شود وعلاوه بر اینکه در تمیزکاری به شما کمک می کند، این مزیت را دارد که در وقت خود صرفه جویی کنید و وقت بیشتری را بری خود ایجاد کنید تا به کارهای دیگری بپردازید.
شرکت‌ رفت و روب خدمات نظافت آنلاین خود را از بین نیروهای مرد و زن برای تمیزکاری منزل یا محل کار شما در نظر گرفته است و از آنها استفاده می‌نماید چرا که برخی از کار ها مانند تمیز کردن پله‌ها و پنجره‌ها برای بانوان سخت و دشوار است و اگر یک نظافتچی اقا را استخدام نمایید راحت‌تر می‌تواند از پس این کارها برآید. از سوی دیگر تمیز کردن محیط داخلی منزل نیاز به سلیقه‌ای زنانه دارد و باید با دقت خاصی انجام گیرد به همین دلیل نظافتچی خانم در تهران بهتر می تواند این کار ها را انجام دهد.

قیمت کارگر نظافت منزل تهران

تعرفه کارگر نظافت منزل تهران ساعتی حساب می‌شود ، توجه نمایید که این سرویس به بیش از ۴ ساعت زمان نیاز دارد بنابراین یک شرکت خدمات ، ۸ ساعت کار را برای این نوع سرویس در نظر گرفته است. غالبا این نوع درخواست ها برای اواخر سال یا اواخر فصل، بیشتر می‌شود.
عوامل مؤثر بر قیمت کارگر نظافت منزل تهران چیست؟

تعرفه ای که این شرکت‌ها برای مشتریان لحاظ می‌کنند بر مبنای میزان کار، سنجیده می‌شود. هزینه نظافت منزل ساعتی است و یک قیمت ثابت را برای ۴ ساعت کار به مشتری اعلام می‌کند، قیمت تمیز کاری به عواملی بستگی دارد همچون تعداد اتاق‌ها، سرویس‌های بهداشتی و متراژ خانه. عوامل دیگری است که میتواند تاثیر گذار می باشد .

۱-
  متراژ خانه:
همانطور که گفته شد هزینه نظافت منزل بصورت ساعتی برآورد می‌شود، ابا بیشتر شدن متراژ خانه ، میزان زمان مورد نیاز و یا تعداد نیروی خدماتی و در نهایت قیمت کلی افزایش خواهد یافت. 

۲- تعداد اتاق ها:
با بیشتر شدن تعداد اتاق خواب ها ، جزییات و زمان لازم برای کار بیشتر شده و روی قیمت کلی اثر خواهد داشت . البته در برخی از شرکت‌های نظافتی ، هزینه نظافت منزل را به صورت کلی قیمت گذاری می‌کنند.

۳- نیروی خانم یا آقا : 
نظافتچی خانم در تهران و نیروی آقا قیمت های متفاوتی دارند زمانی که انجام کار به نیروی فیزیکی بیشتری نیاز داشته باشد از نیروی آقا و برای تمیزکاری داخلی منزل غالبا از بانوان استفاده می‌شود. برای برخی مشترکین، آقا یا خانم بودن نیروی کار اهمیت دارد. نیروی خانم با قیمت پایه بالاتری نسبت به آقا به ارائه خدمات می‌پردازند چراکه تعداد این نیروها کمتر بوده و سختی کار نیز برای یک خانم بیشتر است. اگر برنامه نظافتی خود را تحت یک برنامه منظمی با شرکت خدماتی تنظیم کنید ، مشتری همیشگی محسوب می شوید لذا هزینه کمتری پرداخت نمایید.

۴ - تعداد سرویس بهداشتی :
برای شستشوی سرویس های بهداشتی تعداد آنها ملاک و مهم است تمیز شدن سرویس‌های بهداشتی برای مشتری بسیار حائز اهمیت است لذا کارگر نظافت منزل تهران وقت بیشتری برای شستشوی این محیط‌ اختصاص می‌دهد و طبیعتا مدت‌زمان بیشتری برای نیروی کار موردنیاز است و در نتیجه هزینه ها افزایش می‌یابد.

۵- نوع خدمات :
نوع خدمات ارائه شده از دیگر عوامل است در بخش‌های قبل در مورد انواع نظافت‌ها مطلب بیان شد. به طور مثال هزینه نظافت منزل با هزینه نظافت دیوار و پنجره متفاوت خواهد بود.


نظافتچی

برای انتخاب یک شرکت خدمات نظافت چه نکاتی باید رعایت شود؟

*قبل از اینکه نیروی خدماتی اعزام شود، در خصوص قیمت و نوع نیروی کار با شرکت حتما به تفاهم برسید شرکتی معتبر است که برای خواسته‌ی مشتری خود احترام قائل شود.
*شرکت باید ثبت قانونی باشد و معتبر باشد بنابر این به داشتن شماره ثبت شرکت توجه کنید.
*شرکت خدماتی معتبر زمان استخدام نیرو مدارک معتبر جهت ضمانت از او دریافت خواهد کرد تا اگر سهواً یا عمداً خسارتی به اموال مشتری وارد شد بتواند پاسخگو باشد. امنیت و رضایت مشتری دارای ارزش بالایی است.
*سعیتان بر این باشد که زمان حضور کارگر نظافت منزل تهران،  حداقل یک نفر در خانه حضورداشته باشند.
*برخی شرکت‌ها زیر قیمت، خدمات ارائه می‌دهند اما زمان تسویه با مشتری به بهانه‌های مختلف قیمت را افزایش می‌دهند، بنابراین در انتخاب شرکت خدماتی مناسب دقت های لازم را به عمل‌آورید.

کارگر نظافت

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به