باکیفیت ترین خدمات نظافت منزل در شمال تهران

نظافت منزل در شمال تهران ، یکی از بیشترین مخاطبان را در بین دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب دارد و در این زمینه توانسته رضایت مشتریان بسیاری را کسب کند. بنابر همین استقبال ، این مجموعه تلاش کرده تا در حوزه ی فعالیت خود خدمات تمیزکاری خانه را با بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز ارائه دهد.
اگر به دنبال نظافتچی خانم در تهران ، کارگر آقا ، نظافتچی ساعتی هستید کافیست با ما تماس بگیرید.


راهنمای دریافت خدمات نظافت منزل

زمانی که درخواست خود را برای نیروی نظافتچی ثبت می کنید ، ابتدا هزینه و تعرفه نظافت منزل و دستمزد دریافتی نظافتچی خانم و آقا را از شرکت مورد نظر بپرسید تا به مشکل بر نخورید..
 هنگام مراجعه کردن نیروی تمیزکاری در منزل خود حضور داشته باشید و لوازم مورد نیاز او را آماده کنید. و در صورت نارضایتی به هر علتی میتوانید برای نیروی جایگزین اقدام کنید . 
 کارگران نظافتی شرکت تهران رفت و روب قابل اطمینان هستند اما حتما توجه نمایید که اشیا با ارزش خود را در محل امنی قرار دهید تا خیال خودتان راحت باشد و میتوانید پس از اتمام کار وسایل خود را بررسی کنید و در صورتی که متوجه موردی شدید به شرکت خدماتی واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا شرکت مورد بررسی قرار دهد.
  حتما برای شروع و پایان کار برنامه ریزی داشته باشید و این نکته  را در نظر داشته باشید که چه خدماتی نیاز دارید و بر اساس آن خانم یا آقای نظافتچی درخواست کنید. 
لازم به ذکر است برای گرفتن نتیجه بهتر ، برای انجام کارهایی که سختی بیشتری دارند مانند شستشوی سرویس های بهداشتی ، جابجایی وسایل منزل ، نظافت راه پله و مشاعات از نظافتچی آقا و برای کارهایی که نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارد مانند شستشو و جابه جایی ظروف ، گردگیری ، جارو برقی و تی کشیدن کف ، اتو و چیدمان لباس داخل کمدها و ... ، بهتر است از نظافتچی خانم استفاده کنید.

خدمات نظافت منزل شمال تهران

شرکت رفت و روب ارائه دهنده خدمات نظافتی منزل در شمال تهران


اصولی که به پایبند بودن به آن میبالیم

✔ تمام نیروهای نظافتچی که به استخدام تهران رفت و روب در می آیند ، ما چیش از استخدام جهت رفع دغدغه های مشتری برای انتخاب نظافتچی منزل ، این اقدامات را انجام می دهیم :
    - مصاحبه حضوری در چند مرحله برای شناخت کامل و بیشتر شخص
    - بررسی سوابق سوء پیشینه کیفری
    - بررسی عدم سابقه اعتیاد و دریافت برگه عدم اعتیاد
    - دریافت مدارک شناسایی 
    - دریافت ضمانت و معرفی ضامن معتبر
    - دریافت آدرس دقیق محل زندگی و بررسی آن 

قیمت نظافت منزل در شمال تهران

قیمت و تعرفه کارگر نظافت منزل به صورت ساعتی محاسبه می شود و بر اساس ۴ ساعت اول محسوب می شود.به ازای هر ساعت که کارگر اضافی کار کرده است تنها مبلغ ۱۵ هزار تومان پرداخت خواهید کرد.
دستمزدی که کارگر خدمات نظافت منزل شمال تهران دریافت می کند در همه مناطق تهران یکسان است .

دقت کنید که چه کاری میخواهید انجام دهید چرا که تعرفه و قیمت نیروی خانم با آقا متفاوت است.
بنابراین کافیست با ما تماس بگیرید تا ما با مناسبترین قیمت ، نیروی خدماتی مجرب را به محل مورد نظر شما اعزام می نماییم.

در همین راستا چنانچه به خدمات نظافت راه پله و مشاعات در تهران نیاز داشتید می توانید روی کمک ما حساب نمایید.
بیشترین مزیت استفاده از خدمات تمیز کاری ، صرفه جویی در زمان با بالا بردن سرعت انجام امور تمیز کاری است چرا که نیروهای خدمات تمیز کاری خانه ، مهارت و تجربه بالایی دارند.

ویژگی های کارگر خدمات نظافت منزل در تهران رفت و روب

* آموزش دیده و ماهر هستند :
خدمات نظافتی که در منزل انجام می شود یک فعالیت کاملا حرفه ای است و نباید توسط اشخاصی که تجربه این کار را ندارند سپرد که امکان خسارت زدن به وسایل و... وجود دارد.
کلاس های تئوری و عملی کاملا حرفه ای شرکت تهران رفت و روب کارگران باتجربه ای را در این زمینه پرورش داده است.

* قابل اطمینان هستند :

این مجموعه با برنامه ریزی های دقیق در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد و اشخاص مورد اطمینانی را بر اساس سوابقشان استخدام میکند تا رضایت مشتری را به بهترین نحوه ممکن جلب نماییم.  شما بهتر میدانید که کارگران ساعتی و بدون پوشش تحت ارگان و یا شرکتی ، قابل اعتماد نیستند . چراکه در صورت بروز مشکل پشتوانه ای نخواهید داشت.

* دارای اخلاق نیکو هستند :

اخلاق یک مبحث جدی هست که برخورد با مشتریان را در کلاس های استخدامی شرکت آموزش داده ایم تا بهترین تجربه و بهترین روز خود را با اخلاق نیک و گشاده رویی سپری کنید. 

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به