قیمت نظافت منزل در تهران

تعرفه نظافت منزل از ۴۰۰۰۰ تومان برای ۴ ساعت شروع می‌شود و معمولا به صورت ساعتی حساب می‌شود . توجه نمایید که این سرویس به بیش از ۴ ساعت زمان نیاز دارد بنابراین یک شرکت خدمات ، ۸ ساعت کار را برای این نوع سرویس در نظر گرفته است. غالبا این نوع درخواست ها برای اواخر سال یا اواخر فصل، بیشتر می‌شود.
برای مشاهده لیست قیمت نظافت منزل در تهران با ما همراه باشید..

نظافت منزل در شمال تهران
نظافت منزل در غرب تهران

قیمت نظافت منزل در تهران

عوامل مؤثر بر قیمت کارگر نظافت منزل تهران چیست؟

تعرفه ای که این شرکت‌ها برای مشتریان لحاظ می‌کنند بر مبنای میزان کار، سنجیده می‌شود. هزینه نظافت منزل ساعتی است و یک قیمت ثابت را برای ۴ ساعت کار به مشتری اعلام می‌کند، قیمت تمیز کاری به عواملی بستگی دارد همچون تعداد اتاق‌ها، سرویس‌های بهداشتی و متراژ خانه. عوامل دیگری است که میتواند تاثیر گذار می باشد .
۱- متراژ خانه:
همانطور که گفته شد هزینه نظافت منزل بصورت ساعتی برآورد می‌شود، ابا بیشتر شدن متراژ خانه ، میزان زمان مورد نیاز و یا تعداد نیروی خدماتی و در نهایت قیمت کلی افزایش خواهد یافت.
۲- تعداد اتاق ها:
با بیشتر شدن تعداد اتاق خواب ها ، جزییات و زمان لازم برای کار بیشتر شده و روی قیمت کلی اثر خواهد داشت . البته در برخی از شرکت‌های نظافتی ، هزینه نظافت منزل را به صورت کلی قیمت گذاری می‌کنند.
۳- نیروی خانم یا آقا :
نظافتچی خانم در تهران و نیروی آقا قیمت های متفاوتی دارند زمانی که انجام کار به نیروی فیزیکی بیشتری نیاز داشته باشد از نیروی آقا و برای تمیزکاری داخلی منزل غالبا از بانوان استفاده می‌شود. برای برخی مشترکین، آقا یا خانم بودن نیروی کار اهمیت دارد. نیروی خانم با قیمت پایه بالاتری نسبت به آقا به ارائه خدمات می‌پردازند چراکه تعداد این نیروها کمتر بوده و سختی کار نیز برای یک خانم بیشتر است. اگر برنامه نظافتی خود را تحت یک برنامه منظمی با شرکت خدماتی تنظیم کنید ، مشتری همیشگی محسوب می شوید لذا هزینه کمتری پرداخت نمایید.
۴ - تعداد سرویس بهداشتی :
برای شستشوی سرویس های بهداشتی تعداد آنها ملاک و مهم است تمیز شدن سرویس‌های بهداشتی برای مشتری بسیار حائز اهمیت است لذا کارگر نظافت منزل تهران وقت بیشتری برای شستشوی این محیط‌ اختصاص می‌دهد و طبیعتا مدت‌زمان بیشتری برای نیروی کار موردنیاز است و در نتیجه هزینه ها افزایش می‌یابد.
۵- نوع خدمات در خواستی :
نوع خدمات ارائه شده از دیگر عوامل است در بخش‌های قبل در مورد انواع نظافت‌ها مطلب بیان شد. به طور مثال هزینه نظافت منزل با هزینه نظافت دیوار و پنجره متفاوت خواهد بود.
۶- میزان ساعت درخواستی برای نظافت منزل :
میزان ساعتی که برای نظافت منزل در نظر گرفته می شود یکی از عوامل موثر بر هزینه و تعرفه نظافت منزل می باشد.  معمولا حداقل میزان ساعتی که برای این سرویس در نظر گرفته می‌شود حدود چهار ساعت است و به ازای هر یک ساعت نظافت بیشتر ، به تبع دستمزد بیشتری دریافت خواهد شد.
۷- وسایل مورد نیاز برای نظافت :
لازم به ذکر است که تهیه هیچکدام از وسایل از جمله مواد شوینده ، شیشه پاک کن ، تشت و سطل، دستکش، دستمال و تی به عهده نیروهای اعزامی شرکت های خدماتی نمی باشد. از اینرو بهتر است حداقل امکانات مورد نیاز برای خدمات نظافت منزل را از قبل آماده نمایید.
اما درصورتی‌ که فرصت تهیه‌ی لوازم مورد نیاز برای خدمات نظافتی را نداشته باشید ، می توانید با شرکت تماس گرفته و از نظافتچی بخواهید که لوازم مورد نیاز را خریداری نماید و فاکتور خرید را به شما تحویل دهد. 

Icon

تعرفه نظافت توسط نظافتچی آقا

Icon

تعرفه نظافت توسط خانم

برای دریافت استعلام قیمت کافیست با یکی از شماره های شرکت تماس بگیرید یا فرم های موجود در سایت را پر نمایید و به سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود، پاسخ دهید تا همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.
برای دریافت استعلام قیمت کافیست با یکی از شماره های شرکت تماس بگیرید یا فرم های موجود در سایت را پر نمایید و به سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود، پاسخ دهید تا همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس حاصل نمایند.

توجه کنید که اگر به‌ صورت دوره‌ای و منظم درخواست نظافتچی منزل کنید و خدمات نظافت منزل را به‌طور مرتب در فواصل کوتاه‌تری دریافت کنید، مدت زمان نظافت منزل کمتر خواهد بود و در نتیجه هزینه نظافت منزل مبلغ کمتری خواهد شد.


آیا دستمزد نظافتچی در روز های تعطیل متفاوت است ؟

دستمزد نظافتچی در همه روزها از جمله روزهای تعطیل هفته یکسان است و تفاوتی ندارد. در کل در پاسخ به این سوال باید گفت که شرکت های معتبر معمولا هزینه و دستمزد اضافه ای برای روزهای تعطیل از شما دریافت نخواهند داشت. اما چنانچه تمایل داشته باشید، می توانید مبلغی را به عنوان انعام به نیروی درخواستی بدهید.
 البته لازم به ذکر است که نیروهای شرکت خدماتی نظافتی تهران رفت و روب ، هیچ توقعی جهت دریافت هزینه مازاد به عنوان انعام نخواهند داشت.
از طرفی اگر شما تمایل دارید که علاوه بر ساعت کاری تعیین شده ، نیروی نظافتی ساعات بیشتری در اختیار شما باشد می توانید با شرکت هماهنگ نمایید که در این صورت باید برای ساعت های اضافی تر ، هزینه بیشتری را به آن ها پرداخت نمایید. 

دستمزد نظافتچی در تهران

هزینه ایاب و ذهاب نیروی نظافتچی بر عهده چه کسی است؟

در جواب به این سوال باید گفت که هزینه ایاب و ذهاب به عهده نیروی اعزامی است و مشتری مسئولیتی جهت پرداخت هزینه ندارد . اما چنانچه نظافتچی ، خانم باشد و امر نظافت منزل تا ساعات ۸ شب طول بکشد در این صورت هزینه برگشت این نیرو به عهده مشتری می باشد. 

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به