نظافت راه پله و مشاعات در تهران با منصفانه ترین قیمت

راه پله در هر ساختمان ، به علت مشاع بودن در میان تمام واحد های مسکونی و یا تجاری ، همانند نظافت منزل نیاز به گردگیری و شستن مداوم و دوره ای دارد. پیشنهاد ما این است که نظافت راه پله های ساختمان ، پارکینگ و مشاعات را به شرکت های خدماتی از جمله تهران رفت و روب بسپارید.

هزینه نظافت راه پله در تهران

به طور کلی هزینه نظافت راه پله و مشاعات ساختمان در تهران ، در شرکت های خدماتی نظافتی مختلف ، با نرخ متفاوتی اعلام می شود. اگر شما نیز خواستار این سرویس هستید می توانید قیمت و تعرفه نظافت راه پله را از کارشناسان ما استعلام نموده و پس از مقایسه با سایر قیمت ها ، در صورت تمایل این سرویس را برای نظافت هفتگی و یا ماهانه انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که نرخ مصوب توسط شرکت تهران رفت و روب شامل اجرت اضافی و هزینه های مضاعف نیست . برای محاسبه مبلغ نهایی و هزینه نظافت راه پله کافیست با ما تماس بگیرید.

Icon

لیست قیمت نظافت راه پله و مشاعات تهران در سال ۹ ۹

۵ عامل موثر بر قیمت نظافت راه پله در تهران و فضای مشاع

۱- معمولا کارهای بنایی مقداری نخاله ساختمانی از خود به جا می‌گذارند که اگر توسط تیم بازسازی ساختمان به بیرون منتقل نشده باشد در روز نظافت مشاعات زمان زیادی را از نیروی اعزامی خواهد گرفت.در این صورت بهتر است در قسمت توضیحات ثبت سفارش نظافت راه پله و مشاعات به این موارد اشاره کنید تا نیروی مناسب و توانمند برای این کار به ساختمان شما ارسال شود.

۲ - در اه پله ای که تازه نقاشی شده نیاز به صرف زمان بیشتری برای نظافت کامل دارد و این موضوع بهتر است قبل از حضور نیروی خدماتی در محل با شرکت تامین کننده نیرو مطرح شود و طرفین به توافقی بر سر هزینه کار برسند.

۳- از مواردی که می‌تواند به بالا رفتن زمان انجام شدن کار و در نتیجه بالا رفتن دستمزد بیانجامد، ریختن روغن ماشین‌های همسایگان روی کف پارکینگ است. اگر تمیزکردن کامل و صحیح مدنظر باشد، نیاز به استفاده از شوینده ها خاص‌تر و صرف وقت و انرژی بیشتر از سوی نیروی شرکت خدمات نظافتی و در نتیجه دستمزد نهایی کار خواهد بود.

۴- در ساختمان هایی که آسانسور دارند نظافت کابین آسانسور باعث می‌شود زمان بیشتری صرف کل کار شود و در نتیجه دستمزد بالا برود.

۵- بیشتر شرکت های نظافتی خدمات نظافت راه پله و مشاع را با احتساب اعداد طبقات و واحدها برآورد هزینه می کنند . بعضی از مشتریان تمایل دارند که پشت بام هم توسط فرد نظافت شود که باید هنگام ثبت سفارش ذکر شود.


۱۲ نکته که برای استخدام نیروی نظافت راه پله و مشاعات باید بدانید :

۱- حتما دقت کنید نیروی خدماتی را از شرکت معتبر با سابقه خوبی انتخاب کنید. این شرکت ها از کارگرهای حرفه ای و ضمانت شده استفاده می کنند.
۲-
باید سطل، جارو، تی دسته دار، دستمال، شوینده، شیشه پاک کن و روزنامه را در اختیار کارگر خدماتی قرار دهید. تعرفه قیمت نظافت راه پله ومشاعات شامل این موارد نمی شود.
۳-
ترتیب نظافت راه پله و مشاعات توسط کارگر تعیین می شود و به طور معمول با جارو زدن راه پله ها از طبقات بالا به پایین شروع می شود. سپس جارو زدن پارکینگ و حیاط انجام می شود. تی کشیدن و دستمال کشیدن پله ها و نرده های ساختمان همه از طبقات بالایی شروع می شود.
۴-
برای شستشوی پله ها از سطل و دستمال خیس استفاده شده و سپس باید همه راه پله خشک شود تا آثار آب باقی نماند.
۵-
تمیز کردن نرده های راه پله نیز جزئی از وظایف کارگر خدماتی است که بایستی توسط دو دستمال خیس و خشک انجام شود. تمام نرده از جهات مختلف باید کاملا تمیز شود.
۶-
سطل حاوی آب برای نظافت نرده های راه پله باید همواره تمیز باشد. آب کثیف، پس از خشک شدن بر روی نرده ها لکه باقی می گذارد.
۷-
شیشه های راه پله بایستی به طور کامل از درون ساختمان و بیرون آن در صورت امکان دسترسی، تمیز شود. کارگر خدماتی معمولا با یک دستمال مرطوب شیشه را تمیز کرده و سپس با روزنامه هر دو طرف شیشه را خشک می کند تا هیچ لکه ای بر روی شیشه ها باقی نماند.
۸-
لبه های پنجره ها نیز نباید نادیده گرفته شوند و این قسمت ها هم جزئی از نظافت راه پله محسوب می شود.

نظافت راه پله

۹- در مورد نظافت درب پارکینگ و حیاط که از ریموت استفاده می کنند باید از دستمال نم دار و سطل محتوی آب و شوینده استفاده شود. تمیز کردن دوربین ها و درب بازکن های چشمی با احتیاط بیشتری انجام شود.
۱۰-
هرگز بر روی درب پارکینگ و درب حیاط با شلنگ آب پاشیده نمی شود. تجهیزات برقی بر روی درب ها و یا کنار آن ها نباید به هیچوجه خیس شود.این کار علاوه بر امکان خرابی لوازم برقی، خطر برق گرفتگی نیز به همراه دارد.
۱۱-
محوطه به جلوی درب کوچه و درب پارکینگ ساختمان در کوچه می گویند و شستشوی این قسمت با آب در برنامه نظافت راه پله و مشاعات همه شرکت های خدماتی نظافتی است.
۱۲ - در مجتمع هایی که دارای آسانسور می باشند حتما درب های آسانسور تمیز و عاری از لکه باشد.  درب آسانسور، فضای داخل و آینه ها به همراه کف آسانسور با دقت تمیز شود.

پاسخ به چند سوال متداول در نظافت راه پله و فضای مشاع

ترتیب مراحل در نظافت راه پله و مشاعات

۱. نظافت راه پله ها از بالا به پایین
۲.تمیز کردن نرده ها از بالا به پایین 
۳. تمیز کردن شیشه ها و پنجره های راه پله 
۴. دیوار ، کلید و پریزها ، قرنیز
۵. نظافت تمام قسمت های کابین آسانسور
۶. جارو ، شستشوی حیاط و پارکینگ
۷. نظافت درب ورودی ساختمان ، درب پارکینگ و آیفون

نظافت راه پله در تهران

چرا تهران رفت ور وب را برای نظافت راه پله ها انتخاب کنیم؟

• سرعت ، نظم و دقت در کار نظافت
• اعزم افراد مجرب و متخصص دارای مجوز بهداشت 
• ضمانت بعد از کار به صورت جدی جهت رضایت مشتریان
• دارای نامه معتبر کارپردازان برای ورود به منزل
• استفاده از مواد شوینده مناسب جهت شستشو
•ارائه قیمت مناسب بر اساس نرخ اتحادیه 


نظافت راه پله و پارکینگ توسط آقا بهتر است یا خانم؟

ما نیروهای تمیز کاری را کاملا مطابق نظر و درخواست شما انتخاب و معرفی می کنیم. بیشتر شهروندان برای تمیز کردن راه پله و پارکینگ از نظافتچی آقا کمک می گیرند. نیروهای نظافتچی خانم معمولا برای انجام اموری که نیاز به ظرافت بیشتری دارد درخواست می شوند و نظافتچی آقا بیشتر برای قسمتهایی مثل نظافت راه پله و پارکینگ در تهران که ممکن است نیاز به جابجایی اجسام سنگین تر داشته باشد، تقاضا می شود. 


نظافت پارکینگ و مشاعات شامل چه قسمتهایی می شود؟

* تمیز کردن نرده ها و شیشه های راه پله  * شستن درب ورودی ساختمان و درب پارکینگ  *شستن حیاط و جمع آوری زباله ها  *تمیز کردن پشت بام در صورت درخواست مشتری * تمیز کردن شیشه و نرده های راه پله *پاک کردن کلید و پریزهای داخل پاگردها * نظافت داخل کابین آسانسور * پاک کردن کلیه درب های درون راه پله

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به