شرکت خدماتی نظافتی در غرب تهران با تضمین کیفیت

نظافت منزل غرب تهران رفت و روب در خدمت شماست. اگر در غرب تهران زندگی می کنید و نیاز به خدمات تمیزکاری و نظافت در منزل یا محل کار خود دارید با ما تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروها را برای شما اعزام کنیم.
در این مقاله به خصوصیات و ویژگی های شرکت تهران رفت و روب پرداخته ایم . میتوانید آن را بخوانید تا حسن نیت ما به شما ثابت شود.


کارگر نظافت منزل غرب تهران

* گردگیری کردن و شستن دیوارها، کاغد دیواری ها با مواد مخصوص خود
* تمیز کردن شیشه پنجره با دستمال نانو و در صورت نبود با روزنامه
* تمیز کردن راه پله با مواد شوینده مناسب سنگ و سرامیک و یا راه پله های چوبی
* نظافت داخلی و خارجی آسانسور
* تمیز کردن سرامیک، لمینت، پارکت چوبی و...با شوینده های مناسب
* شستشوی مبلمان ، پرده شویی ، شستن فرش ها
* شستن حیاط منزل پارکینگ و فضاهای مشاع ، درب ورودی و درب جلوی ساختمان
* تمیز کردن استخر و سونا
* و ...

خدمات نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل توسط خانم غرب تهران

* تمیز کردن آشپزخانه که شامل:
شستن ظروف، نظافت سینک ظرفشویی، تمیز کردن اجاق گاز و ماکروفر، یخچال، داخل کابینت ها و...
* ضد عفونی کردن و شستن سرویس های بهداشتی ، توالت و حمام
* گردگیری کردن و مرتب کردن اتاق ها به سلیقه شما
* تمیز کردن اشیاهای تزئینی، الکتریکی، هنری و ...
* شستشوی لباس های کثیف و اتو کشیدن آنها
* شستن ظرف های چینی شکستنی و ویترینی
* چیدمان وسایل اتاقها
* مرتب کردن داخل کمدها
* و ...


پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای گرفتن نتیجه بهتر ، جهت انجام کارهایی که سختی بیشتری دارند از نظافتچی آقا و برای کارهایی که نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارد از نظافتچی خانم بهره ببرید.

نظافت خانه غرب تهران

نظافت منزل جنوب غرب تهران و نظافت منزل شمال غرب تهران


موسسه نظافت منزل غرب تهران با تضمین کیفیت و استفاده از بی خطر ترین مواد

ما در تهران رفت و روب ، بهترین خدمات ممکن را برای ساکنین غرب تهران در نظر گرفته ایم. ارائه دادن  خدمات نظافت منزل تهران شامل تضمین کیفیت و رضایت مشتری است. استفاده از مواد شوینده مناسب و محصولات پاک کننده قوی و به صرفه برای کار های تمیزکاری منزل در نظر گرفته ایم.  

این روزها تمیزکاری خانه ها جزئی از بهداشت عمومی تلقی می شود و خانواده ها دقت بیشتری در تمیز کردن منزل دارند ولی نظافت منزل کاری وقت گیر و دشوار است که باید طبق قواعد مشخصی انجام شود.
آشنایی به شوینده ها و نحوه استفاده ار آن ها ضروری است. استفاده نامناسب از شوینده ها موجب آسیب به پوست و سیستم تنفسی می شود لذا بهتر است کار را به کاردان بسپارید.
استفاده از سرویس های شرکت خدماتی نظافتی راه حل قطعی است که بسیاری از خانواده ها از آن کمک می گیرند. این مجموعه ، به صورت تخصصی در زمینه امور تمیزکاری فعالیت دارد و خدمات گسترده ای را برای خانواده ها در محله ی غرب تهران ارائه می دهد.  نیروهای اعزامی ما به خوبی می دانند چگونه از مواد شوینده استفاده کند تا خساراتی به همراه نداشته باشد. علاوه بر آن با استفاده از این سرویس ، صرفه جویی زمانی بیشتری خواهید داشت. 

خدمات نظافت منزل غرب تهران

چرا از خدمات نظافت منزل غرب تهران استفاده کنیم ؟

برای صرفه جویی در وقت و هزینه کافیست با ما تماس بگیرید.
دیگر نیازی به جستجو در سایت های انلاین و صفحات روزنامه ها برای پیدا کردن نیروی خدماتی ندارید. تجربه نشان میدهد که بهتر است برای روزهای تعطیل از قبل سفارش خود را رزرو کنید تا کارها در زمان مورد نظر و بدون تاخیر انجام شود.
✔ در نهایت لازم به ذکر است که ما در این مجموعه، بهترین متخصصان و نیروهایی را برای شما اعزام می کنیم که دارای مجوز و گواهینامه هستند و کار خود را به صورت حرفه ای انجام می ­دهند. چرا که ارائه خدمات نظافت منزل حرفه­ ای با کیفیت بالا، دغدغه و هدف اصلی این موسسه است. بنابراین بدون هیچ نگرانی فقط کافیست با ما تماس بگیرید.
✔ برخی دیگر از مزایای ثبت درخواست از شرکت رفت وروب بدین شرح است:
اعزام کارگر نظافتی آموزش دیده ، با تجربه و قابل اعتماد 
                           
تعرفه و قیمت ارزان دستمزد نیروهای خدماتی
برنامه ریزی دقیق  زمانی طبق نظر و وقت مشتری
تضمین کیفیت خدمات


نکاتی که همه باید در مورد درخواست کارگر نظافت منزل بدانیم:

- هر کارگر نظافت منزل در یک روز ۸ ساعت کار می کند.
- کارگر نیم ساعت زمان آزاد برای ناهار باید داشته باشد.
- کارگر اعزامی به منزل شما حتما باید کارت بهداشت داشته باشد.
- در صورت وارد کردن خسارت توسط کارگر می توانید به شرکت خدماتی نظافتی تماس گرفته و خسارت را دریافت کنید.
- اگرکار منزل شما به بیش از ۸ ساعت زمان نیازداشته باشد بهتر است کار را به روز بعد واگذار کنید ولی اگر با کارگر توافق کردید همان روز بیشتر از۸ ساعت به کار ادامه دهد و پول را کامل خودش دریافت کند ، اگر در هنگام کار دچار آسیب شد دفتر خدمات نظافت هیچ مسئولیتی در قبال این آسیب و خسارت ندارد.
- اگر در همان اول کار شما از کارگر اعزامی احساس رضایت نداشتید می توانید با شرکت تماس گرفته و بخواهید یک کارگر دیگر برای شما اعزام کند .
- اگر قبل از یک مناسبت خاص مانند عید نوروز می خواهید از کارگر نظافتی کمک بگیرید بهتر از یک ماه قبل با شرکت هماهنگ کنید چون در این مناسبت ها همه به فکر استفاده از این خدمات هستند و ممکن است شرکت نتواند شما را همراهی کند.
- لطفا قبل از اینکه کارگر به منزل شما بیاید و در همان هماهنگی های اولیه قیمت را تعیین کنید تا بعد با مشکلی در این زمینه روبه رو نشوید.
- همیشه به یاد داشته باشید هرقدر از یک شرکت نظافتی معتبر استفاده میکنید اما اعتماد کردن به افراد غریبه کار درستی نیست و زمانی که کارگر در منزل شما مشغول به کار است حتما یک فرد از شما در خانه حضور داشته باشد و امنیت خانه را تامین کند.
- سعی کنید قبل از رسیدن کارگر نظافتی وسایل مورد نیازش را فراهم کنید مانند :تی ، دستمال نخی ، سطل آب ، مواد شوینده و ... اگر این وسایل را د رمنزل ندارید بهتر است از قبل با شرکت هماهنگ کنید تا همراه با کارگر وسایل مورد نیاز را هم بفرستد .


تمام نکاتی که گفته در مورد شرکت خدمات نظافتی تهران رفت و روب هم صدق می کند و شما مطمئن باشید که شرکت ما تمام استاندارد های لازم را رعایت کرده و سعی کرده رضایت مشتریان خود را دریافت کند.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به