کفسابی

خدمات کفسابی در تهران با پیشرفته ترین دستگاه ها

شرکت خدماتی تهران رفت و روب، با ایجاد فضایی مدرن و قابل دسترسی برای همگان، این امکان را فراهم نمود تا خدمات کفسابی در تهران را به صورت ثبت درخواست اینترنتی در اقسام نقاط پایتخت به تمامی همشریان تهرانی ارائه نماید.


موارد استفاده از کفسابی در تهران رفت و روب :

برخی از دلایل انتخاب کفسابی ساختمان عبارتند از:
* ریختن مواد اسیدی روی سنگ
* ایجاد لکه و جرم بر روی سطوح
* تراز نبودن سطوح کف ساختمان ها
* وجود حفره و درز در بین کفپوش ها
* کثیفی سنگ ها به دلیل رفت و آمد بالا

کفسابی تهران در کدام منطقه انجام می شود؟

 ✔ کفسابی در شمال تهران
✔ کفسابی در جنوب تهران
✔ کفسابی در شرق تهران
کفسابی در غرب تهران
✔ کفسابی ساختمان در مرکز تهران

چرا استفاده از خدمات کفسابی تهران رفت و روب ؟

سابقه و تجربه بالا در ارائه خدمات به مشتریان
نظافت کامل کف بعد از انجام خدمات کفسابی
استفاده از دستگاه معتبر کفسابی ایتالیایی، ژاپنی و آلمانی
برخورداری از نیروهای مجرب در خدمات کفسابی ساختمان
اطمینان بی نظیر مشتریان به خدمات شرکت تهران رفت و روب
ارائه نازل ترین قیمت در برابر خدمات ارائه شده به مشتریان

هزینه خدمات کفسابی در تهران

Icon

حدود هزینه کفسابی ساختمان در تهران

Icon

نکات موثر در تعیین قیمت کفسابی در تهران

قیمت کفسابی در تهران چه مقدار است و چه هزینه ای برای شما در بر خواهد داشت؟
این سوال ممکن است در بین بسیاری از افراد که خواستار استفاده از این خدمات ساختمانی را دارند مشترک می باشد.
تعیین قیمت دقیق به پارامترهای زیادی مانند :
۱- نوع سنگ
۲- متراژ محیط
۳- موقعیت مکانی ساختمان
۴- کف پوش ساختمان مورد نظر قبلا کفسابی داشته است یا نه؟
۵- نوع کفسابی مورد نیاز (ایتالیایی و معمولی و رزین ساب ) و ... بستگی دارد.
* گاهی می باست به تعویض یک یا چند سنگ پرداخت که به صورت مستقیم می تواند بر روی قیمت کفسابی در تهران تاثیر گذار باشد.
* معمولا کسانی که خواستار  بهترین نوع کفسابی از جمله کفسابی شیشه ای یا کفسابی ایتالیایی هستند، هزینه بالاتری را نسبت به دیگر انواع کفسابی پرداخت خواهند کرد.
* قیمت سنگسابی در مناطق دور از شهر به علت هزینه رفت و آمد اندکی بالاتر است اما اگر متراژ بالا باشد این موضوع را پوشش می دهد.
* قیمت کفسابی پله در تعداد پایین به صورت تکی و در تعداد بالا تفاهمی محاسبه می شود.
* متراژ محیط سنگسابی هم در قیمت موثر است هر چه متراژ بالاتر قیمت تمام شده تخفیف داده می شود و در نهایت قیمت آن پایین تر محاسبه می شود.
* اگر سنگ شما دارای درز باشد بایستی آن درزها با رزین هم رنگ سنگ پر شود که به آن رزین ساب می گویند که این موضوع هم در قیمت سنگسابی موثر است.

خدمات کفسابی در تهران

شرکت خدماتی تهران رفت و روب ، با آمادگی کامل و بهره مندی از تجهیزات مدرن و تکنیک های روز دنیا، در سراسر پایتخت ایران، قادر به ارائه خدمات کفسابی در تهران می باشد. جهت بهره مندی از خدمات کفسابی ساختمان در تهران می توانید از طریق دکمه ثبت درخواست ، درخواست خود را ثبت نمایید.

امروزه بسیاری از مدیران ساختمان، از خدمات کفسابی به عنوان بخشیدن نمای زیبا به ساختمان ها استفاده می کنند که می توان آن را جزوه خدمات پر کاربرد ساختمانی در نظر گرفت. نکته بسیار مهم در استفاده از خدمات کفسابی، توجه به تخصص و میزان تجربه اپراتور دارد. در صورتی که بدون تجربه این کار انجام بگیرد ممکن است باعث بروز ضرر و زیان به مدیریت شود.

خدمات کف سابی در تهران بر اساس نوع کف

کفسابی ساختمان یک اصطلاح بسیار کلی می باشد که سنگ سابی، بتن سابی، موزاییک سابی، فرش زنی، سرامیک و .... بخشی از زیر دسته های کفسابی ساختمان محسوب می گردند.  با بهره بردن از خدمات کفسابی در تهران می توانید انواع مدل های کفپوش را به سطحی صاف و یکدست تبدیل کنید . مهم نیست که کفپوش ساختمان شما موزاییک یا سنگ است! این شرکت دستگاه و افراد متخصص لازم برای هر کدام از این مدل ها را دارا می باشد پس با خیال راحت هر نوع کف سابی در تهران را به ما بسپارید.
کفسابی سنگ در تهران | تهران فت و روب

سنگ سابی

سنگ سابی یک از متداولترین نوع کف سابی است چرا که این کار باعث زیایی و درخشندگی و یکدست شدن سنگ می شود که جذابیت خاصی دارد. سنگ مرمر یکی از انواع سنگ و کفپوش می باشد که ظاهر ظریف و مرسوم را ارائه می دهد. این سنگ نسبتا نرم و صیقلی است که تا حدودی حساس به خراش است. ابزار و تکنیک های مربوط به نصب کف سنگ می تواند زمینه کاری را خطرناک سازد پس هنگام انجام آن باید حتما نکات ایمنی را به صورت کامل رعایت کرد.
کف سابی سرامیک در تهران | تهران رفت و روب

کف سابی سرامیک

کفسابی سرامیک یکی از حساس ترین نوع این فعالیت می باشد چرا که عدم تجربه باعث شکسته شدن سرامیک خواهد شد. این نوع سنگ معمولا از خاک رس قرمز یا سفید ساخته شده و در یک کوره اخراج می شوند. آنها تقریبا همیشه با یک لعاب با دوام است که رنگ و الگوی را حمل می کند. کاشی های سرامیکی معمولا برای ترافیک سبک و متوسط مناسب هستند و به طور کلی دارای رتبه جذب آب نسبتا بالا هستند و باعث کاهش مقاومت در برابر یخ زدگی می شوند.
کفسابی موزاییک در تهران | تهران رفت و روب

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک یکی از خدمات شرکت تهران رفت و روب است. موزاییک مخلوطی از سنگ های ریز و سیمان هست، که معمولاً در حیاط منزل ،محوطه ها،پیاده رو ها، پارکها و…. استفاده میشود البته در کف بعضی از منازل و مکانهای عمومی مثل بیمارستان ها و…..نیز موزاییک کاربرد دارد. این کف پوش به دلیل اینکه آلودگی ها را به خود میگیرد پس از مدتی زیبایی خود را از دست می دهد و حتما نیاز با کفسابی موزاییک پیدا خواهد کرد تا شکل واقعی خود را به دست آوردند

انواع روش های خدمات کفسابی در تهران

فرد کفساب برای اینکه در کارش موفق باشد باید حتما آشنای لازم با انواع مدل کفسابی را داشته باشد و این برای یک شرکت که در این زمینه فعالیت می کند ضروری ویک اصل مهم به حساب می آید که از افرادی در این زمینه استفاده کند که از این اصل اساسی اطلاعات کامل را داشته باشد چرا که ممکن است هر طبقه از انواع مختلفی مواد ساخته شده باشد به همین دلیل برای کفسابی آنها باید روش های متفاوتی اتخاذ شود.
شرکت تهران رفت و روب
در این زمینه تلاش کرده تا برای تکمیل کادر خود از افراد متخصص و آموزش دیده در انجام کارهای محوله استفاده کند که آموزش های لازم برای انجام انواع خدمات کف سابی را دیده باشند و اطلاعات کافی در زمینه استفاده از انواع وسایل را بلد باشند.


سابیدن با زرین:

  • برای اینکه حفره ها و خط و خطوط موجود در سنگ ها را از بین ببرند از ماده ای یه نام زرین استفاده می کنند که پس از استفاده از این ماده سنگ را ساب میزنند.

سابیدن کامل:

که این روش دارای چند مرحله است که باید به ترتیب انجام شوند یکی از مزایای این روش براق شدن و یکنواخت شدن سطح سنگ ها می باشد. 

استفاده از فرچه ی سیمی:

با استفاده از یک فرچه سیمی کفسابی ساختمان را میتوان انجام داد. از معایب این روش به دلیل استفاده از فرچه سیمی امکان ایجاد خطوط در سنگ می باشد.

۱۰ مورد کفسابی ساختمان ها به ترتیب :

کفسابی در تهران | تهران رفت و روب

۱- اجرا کردن سوپر پر با هدف صاف کردن سطوح کف .
۲- اجرا کردن پر ۵۰ و ۸۰ به منظور صاف شدن و زبر نبودن سطوح سنگ .
۳- اجرا نمودن برس به منظور آماده کردن سنگ برای شروع عملیات رزین.
۴- اجرا کردن سوپر پر ۱۰۰، به منظور از بین بردن رزین های اضافی .
۵- اجرا کردن پر ۲۰۰ ، به منظور آماده کردن سنگ ها برای ساییده شدن .
۶- اجرا کردن پر ۴۰۰ ، جهت نرم شدن و صاف شدن زیادی سنگ ها .
۷- اجرا کردن سوپر پرهای ویژه ۶۰۰ به همراه ۸۰۰ برای به دست آوردن رنگ اولیه.
۸- اجرا کردن سوپر پدهای ۱۰۰۰ به همراه ۱۵۰۰ به وسیله دستگاه های کوچک.
۹- اجرای ساب پرهای ویژه ۲۰۰۰ به همراه ۳۰۰۰،که جهت به دست آوردن و ایجاد برق اولیه اجرا می شود.
۱۰- مرحله بعدی یا آخرین مرحله جلوگیری از ورود نانوساپ ها به موادشیمیایی درون سنگ و ایجاد حفره و عمق سنگ میباشد، که این کار می بایست با دستگاه های وارداتی انجام بپذیرد.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به