کفسابی

کفسابی در تهران

کف سابی در تهران

اگر هنگام نصب سنگ ، سرامیک و موزاییک در کف، موادی مانند چسب و سیمان و ... بر روی سطح ریخته شد و قابل پاک کردن به صورت معمولی نباشد می توان از کفسابی استفاده کرد. پس از سنگ فرش کردن ساختمان، ممکن است سنگ ها از نظر ساختار و پستی و بلندی و رنگ به حالت عادی و مناسب نباشند. در این حالت فرد اپراتور با مهارت و تخصصی که برای انجام اینکار دارد با استفاده از دستگاه های مخصوص می تواند این مشکلات را حل نماید و نواقص به وجود امده را از بین ببرد . همچنین امروزه کفسابی به عنوان یک کار لوکس برای ساختمان ها شناخته می شود و جز یکی از کارهای پر کاربرد تبدیل شود و بسیاری از افراد برای زیبایی بخشیدن به ساختمان از این حرفه استفاده کنند.
باید اشاره کرد که اگر چه کفسابی ساختمان باعث زیبایی بخشیدن به محل مورد نظر می شود ولی اگر توسط افراد بی تجربه و خام این کار صورت بگیرد منجر به ایجاد مشکل و دردسر می گردد چرا که فرد کفساب باید به خوبی از نوع سنگ و نحوه ای که برای سابیدن آن سنگ بهتر است استفاده کند و این یعنی نیازمند تجربه.
شرکت تهران رفت و روب
با تخصص در کفسابی ساختمان در تهران فعالیت گسترده ای را در این باب شروع کرده است و تلاش کرده تا فعالیتش در این راه به ثمر برسد. این شرکت این حرفه را در دو منطقه از تهران تحت عنوان کفسابی در شمال تهران و کفسابی در غرب تهران راه اندازی نموده و تلاش دارد تا در این راه همواره همشهریان عزیز تهرانی باشد.

کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران


انواع روش های خدمات کفسابی در تهران

فرد کفساب برای اینکه در کارش موفق باشد باید حتما آشنای لازم با انواع مدل کفسابی را داشته باشد و این برای یک شرکت که در این زمینه فعالیت می کند ضروری ویک اصل مهم به حساب می آید که از افرادی در این زمینه استفاده کند که از این اصل اساسی اطلاعات کامل را داشته باشد چرا که ممکن است هر طبقه از انواع مختلفی مواد ساخته شده باشد به همین دلیل برای کفسابی آنها باید روش های متفاوتی اتخاذ شود.
شرکت تهران رفت و روب
در این زمینه تلاش کرده تا برای تکمیل کادر خود از افراد متخصص و آموزش دیده در انجام کارهای محوله استفاده کند که آموزش های لازم برای انجام انواع خدمات کف سابی را دیده باشند و اطلاعات کافی در زمینه استفاده از انواع وسایل را بلد باشند.
سابیدن با زرین: برای اینکه حفره ها و خط و خطوط موجود در سنگ ها را از بین ببرند از ماده ای یه نام زرین استفاده می کنند که پس از استفاده از این ماده سنگ را ساب میزنند.
سابیدن کامل: که این روش دارای چند مرحله است که باید به ترتیب انجام شوند یکی از مزایای این روش براق شدن و یکنواخت شدن سطح سنگ ها می باشد.
استفاده از فرچه ی سیمی: با استفاده از یک فرچه سیمی کفسابی ساختمان را میتوان انجام داد. یکی از معایب این روش به دلیل استفاده از فرچه ی سیمی امکان ایجاد خط و خطوط در سنگ و آلودگی سریع سنگ است.

سنگسابی

خدمات کف سابی در تهران بر اساس نوع کف

با بهره بردن از خدمات کفسابی در تهران می توانید انواع مدل های کفپوش را به سطحی صاف و یکدست تبدیل کنید مهم نیست که کفپوش ساختمان شما موزاییک است یا سنگ فرش یا سرامیک و ... این شرکت دستگاه و افراد متخصص لازم برای هر کدام از این مدل ها را داراست پس با خیال راحت هر نوع سنگسابی در تهران را به ما بسپارید...
سنگ سابی
سنگ سابی یک از متداولترین نوع کف سابی است چرا که این کار باعث زیایی و درخشندگی و یکدست شدن سنگ می شود که جذابیت خاصی دارد. سنگ مرمر یکی از انواع سنگ و کفپوش می باشد که ظاهر ظریف و مرسوم را ارائه می دهد. این سنگ نسبتا نرم و صیقلی است که تا حدودی حساس به خراش است. ابزار و تکنیک های مربوط به نصب کف سنگ می تواند زمینه کاری را خطرناک سازد پس هنگام انجام آن باید حتما نکات ایمنی را به صورت کامل رعایت کرد.
سنگ سابی
کفسابی سرامیک یکی از حساس ترین نوع این فعالیت می باشد چرا که عدم تجربه باعث شکسته شدن سرامیک خواهد شد. این نوع سنگ معمولا از خاک رس قرمز یا سفید ساخته شده و در یک کوره اخراج می شوند. آنها تقریبا همیشه با یک لعاب با دوام است که رنگ و الگوی را حمل می کند. کاشی های سرامیکی معمولا برای ترافیک سبک و متوسط مناسب هستند و به طور کلی دارای رتبه جذب آب نسبتا بالا هستند و باعث کاهش مقاومت در برابر یخ زدگی می شوند.
موزاییک سابی
کفسابی موزاییک یکی از خدمات شرکت تهران رفت و روب است. موزاییک مخلوطی از سنگ های ریز و سیمان هست، که معمولاً در حیاط منزل ،محوطه ها،پیاده رو ها، پارکها و…. استفاده میشود البته در کف بعضی از منازل و مکانهای عمومی مثل بیمارستان ها و…..نیز موزاییک کاربرد دارد. این کف پوش به دلیل اینکه آلودگی ها را به خود میگیرد پس از مدتی زیبایی خود را از دست می دهد و حتما نیاز با کفسابی موزاییک پیدا خواهد کرد تا شکل واقعی خود را به دست آوردند

قیمت کفسابی در تهران

قیمت کفسابی در تهران چه مقدار است و چه هزینه ای برای شما دربرخواهد داشت ؟ این سوال مشترک بسیاری از کسانی است که خواستار استفاده از این فعالیت هستند. اما پاسخ به این سوال به صورت قطعی و بدون داشتن اطلاعات از مکان و متراژ و ... کاری بی نتیجه خواهد بود. تعیین قیمت دقیق به پارامترهای زیادی بستگی دارد مثل نوع سنگ، متراژ محیط ، دوری و نزدیکی محیط به شهر و اینکه کف پوش مورد نظر قبلا ساب خورده یانه ، نوع کفسابی مورد نیاز (ایتالیایی و معمولی و رزین ساب ) و … همگی در قیمت کفسابی موثر است.
* گاهی بایستی یک یا چند سنگ عوض شود که در هزینه ها موثر است البته در قیمت تمام شده .(این کار به طور عرف به عهده کارفرما می باشد)
* معمولا کسانی که بهترین نوع این خدمات را می خواهند که منظور همان کفسابی شیشه ای یا کفسابی ایتالیایی است هزینه بالاتری بایستی پرداخت کنند.
* قیمت سنگسابی در مناطق دور از شهر به علت هزینه رفت و آمد اندکی بالاتر است اما اگر متراژ بالا باشد این موضوع را پوشش می دهد.
* قیمت کفسابی پله در تعداد پایین به صورت تکی و در تعداد بالا تفاهمی محاسبه می شود.
* متراژ محیط سنگسابی هم در قیمت موثر است هر چه متراژ بالاتر قیمت تمام شده تخفیف داده می شود و در نهایت قیمت آن پایین تر محاسبه می شود.
* اگر سنگ شما دارای درز باشد بایستی آن درزها با رزین هم رنگ سنگ پر شود که به آن رزین ساب می گویند که این موضوع هم در قیمت سنگسابی موثر است. البته می توان این درزها را با بتونه (سیمان سفید و چسب بتن)پر کرد که قیمت پایینتری دارد

*** برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق از قیمت خدمات این شرکت نه تنها در این زمینه بلکه در زمینه نظافت منزل، پرده شویی، مبل شویی، باغبانی، سمپاشی و ... می توانید با پشتیبانی سایت در تماس باشید

کف سابی در تهران

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به