خدمات کفسابی در تجریش تهران

شرکت خدمات نظافتی رفت و روب با تخصص در زمینه کفسابی در شمال تهران حوزه فعالیتش را به مناطق غربی کشانده و تحت عنوان کفسابی در تجریش تهران فعالیت خود را شروع کرده است. از جمله منطقه ای که تحت پوشش این شرکت قرار گرفته منطقه تجربش در شمال تهران است که این منطقه شامل کلیه خدمات شرکت تهران رفت و روب می شوند. با ما در تماس باشید ...

کفسابی در تجربش

کف سابی یکی از خدمات شرکت رفت و روب است که یا به صورت دوره ای منظم و یا به صورت دلخواه شما عزیزان مورد استفاده قرار می گیرد.سنگ سابی برای رفع عیب سنگ و برای جلا دادن و شیشه ای کردن سنگ استفاده می شود.کف ستبی انواع مختلفی دارد از جمله سنگ سابی ، کف سابی پارکت و ...
خدمات این شرکت منحصر به کفسابی در تجریش و دیگر مناطق تهران نمی باشد بلکه فعالیت این شرکت در ابعاد وسیع تری در مناطق مختلف غرب و شمال تهران در جریان است که علاوه بر کف سابی خدمات نظافت منزل، خدمات پرده شویی، خدمات باغبانی، خدمات پذیرایی مجالس ، خدمات سمپاشی، خدمات مبل شویی و ... را شامل می شود. شما همشهریان عزیز منطقه شمال تهران به خصوص تجریش می توانید با ثبت فرم درخواست سفارش از خدمات این شرکت در هر منطقه از تهران برخوردار شوید.

کفسابی در تجریش

کفسابی در تجریش

انواع کیفیت در کف سابی سطوح :

کیفیت عالی (رزین ایتالیایی) : در این نوع از کفسابی از رزین ایتالیایی برای پر کردن درزها استفاده می شود. رزین هم رنگ سنگ باعث شیشه ای شدن سطح سنگ می شود که پس از کفسابی براقیت خیره کننده ای خواهد داشت.
کیفیت متوسط:
 با استفاده از چسب سنگ یا دوغاب درزهای سنگ ها را پر می کنند وسپس با سنگ سابی ایتالیایی تا حدی سنگ حالت براق و آینه ای پیدا می کند. برای نقاطی که دارای درز زیادی نیست و هزینه بالایی نمیخواهد خرج شود این نوع کفسابی توصیه می شود.
 برس زنی سنگ:
در این نوع کفسابی فقط سیاهی ها، سیمان ، رنگ چسب و … از روی سنگ برداشته می شوند و پستی و بلندی سنگ از بین نمی رود.
*** برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه کلیه خدمات قابل ارائه در منطقه تجریش با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پاسخگوی نیاز های شما همشهریان عزیز باشیم.

هزینه کفسابی در تجریش

قیمت کفسابی در تجریش نیز مانند همه موارد دیگر به دلایل و شرایط متفاوتی بستگی دارد که برای تعیین قیمت دقیق باید از آن مطلع بود از جمله این عوامل به نوع ، متراژ ، نوع سنگ ، سابقه کف سابی محیط و ... اشاره کرد. البته باید عنوان کرد که همه چیز در قیمت پایین کف سابی خلاصه نمی شود بلکه در کنار قیمت باید به ویژگی های یک کفساب خوب نیز آگاه بود. بهتر است قبل از سپردن کار به دست شرکت های کفسابی ویژگی های یک کفسابی خوب را بدانید که از جمله ویژگی های کفسابی در شرکت رفت و روب می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تمام مناطق بایستی براقی یکسانی داشته باشند
محل بایستی بعد از کفسابی شسته و کاملا تمیز تحویل شما شود
در کفسابی خوب بایستی تمام خطوط سنگ از بین رفته باشد
پستی و بلندی سنگ و عیب و ایراد سنگ بایستی از بین رفته باشد


دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به