خدمات کفسابی در زعفرانیه تهران

شرکت خدمات نظافتی رفت و روب با تخصص در زمینه کفسابی در شمال تهران حوزه فعالیتش را به مناطق غربی کشانده و تحت عنوان کفسابی در زعفرانیه تهران فعالیت خود را شروع کرده است. زعفرانیه از جمله مناطقی است که تحت پوشش این شرکت قرار گرفته و شامل کلیه خدمات شرکت رفت و روب می شود. در صورت نیاز به هر گونه خدمات در حیطه کاری شرکت با ما در تماس باشید 
کفسابی در پونک

کفسابی در زعفرانیه

از مجموع خدمات این شرکت در مناطق مختلف تهران خدمات کفسابی در زعفرانیه یکی از فعالیت های گسترده در این منطقه می باشد که در صورت نیاز اهالی این منطقه میتوان به یاری آنها شتافت تا به زیبایی محیط داخلی خانه منجر شود. در کنار کفسابی باید اشاره کرد که کلیه خدمات نظافتی همچون نظافت منزل در زعفرانیه، مبل شویی در زعفرانیه و ... نیز شامل فعالیت های این شرکت در این منطقه از شمال تهران می باشد که با استفاده از دستگاه حرفه ای و با بیش از سی سال سابقه کفسابی انجام می شود. سنگ سابی برای رفع عیب سنگ و برای جلا دادن و شیشه ای کردن سنگ استفاده می شود. قیمت کفسابی بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به نوع سنگ متغیر است. 
علاوه بر خدمات کف سابی در تهران شرکت تهران رفت و روب خدمات دیگری از جمله :خدمات نظافت منزل، خدمات پرده شویی، خدمات باغبانی، خدمات پذیرایی مجالس ، خدمات سمپاشی ( سمپاشی سوسک، سمپاشی موش و ...)، خدمات مبل شویی در مناطق مختلف تهران و ... را شامل می شود که بر حسب نیاز میتواند مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد. 

کفسابی در زعفرانیه

کفسابی در زعفرانیه با چند کیفیت انجام می شود:

کیفیت عالی (رزین ایتالیایی) : در این نوع از کفسابی از رزین ایتالیایی برای پر کردن درزها استفاده می شود. رزین هم رنگ سنگ باعث شیشه ای شدن سطح سنگ می شود که پس از کفسابی براقیت خیره کننده ای خواهد داشت.
کیفیت متوسط:
 با استفاده از چسب سنگ یا دوغاب درزهای سنگ ها را پر می کنند وسپس با سنگ سابی ایتالیایی تا حدی سنگ حالت براق و آینه ای پیدا می کند. برای نقاطی که دارای درز زیادی نیست و هزینه بالایی نمیخواهد خرج شود این نوع کفسابی توصیه می شود.
 برس زنی سنگ:
در این نوع کفسابی فقط سیاهی ها، سیمان ، رنگ چسب و … از روی سنگ برداشته می شوند و پستی و بلندی سنگ از بین نمی رود.هزینه این نوع کف سابی نسبت به کیفیت های دیگر کمتر است.
*** برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه کلیه خدمات قابل ارائه در منطقه زعفرانیه فرم ثبت درخواست را کامل کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی نیاز های شما همشهریان عزیز باشیم.

مزایای کفسابی در زعفرانیه تهران

به طور کلی می‌توان گفت، کفسابی برداشتن لایه‌ای نازک از روی سطوح سنگ است. کفسابی، سنگ‌سابی امروزه یک امر مهم برای زیباسازی ساختمان‌ها به شمار می‌رود. از مزایای انجام کفسابی در تهران که منجر به فراگیری این فعالیت به خصوص تحت عنوان کفسابی در زعفرانیه شده است می‌توان موارد زیر را نام برد:
برداشتن پستی و بلندی که به مرور زمان بر روی سطوح سنگ ایجاد شده است.
شفافیت و وضوح سنگ را بیشتر می‌کند و زیبایی را چندین برابر می‌کند
کفسابی باعث‌ می‌شود طول عمر سنگ افزایش یابد و شما دیگر مجبور نیستید هزینه زیادی برای تعویض سنگ پرداخت کنید.
همچنین با پر کردن ترک‌ها و بندهای سنگ که بارزین مخصوص و هم‌رنگ سنگ صورت می‌گیرد، که به‌ جای تعویض سنگ با هزینه‌ی کمتر، سنگ شما کاملا ترمیم می‌شود.


دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به