کفسابی در غرب تهران

کفسابی ساختمان یکی از راه حل های پرکاربرد دیگر در امر نظافت و زیبا سازی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که توسط شرکت های معتبر باید صورت بگیرد. شرکت خدماتی تهران رفت و روب فعالیت کفسابی در غرب تهران و همچنین کفسابی در شمال تهران را به صورت ۲۴ ساعته و در هر شرایط برای محله های غربی تهران به انجام خواهند رساند.
کف سابی

کفسابی ساختمان در تهران

ارائه خدمات کفسابی درغرب تهران از جمله فعالیت های شرکت تهران رفت و روب می باشد که دارای چندین سال سابقه در این زمینه است. کفسابی منزل، محل کار، ساختمان های اداری و تجاری و ... برای ما تفاوتی ندارد چرا که دستگاه ها و افراد متخصص در این زمینه را داریم و برای هر کدام از وظایفی که بر دوش ما قرار خواهد گرفت تیم مخصوص به آن را برای برطرف کردن مشکل ارسال خواهیم کرد.
باید این نکته را مورد توجه قرار داد که این خدمات به منظور زیبا سازی و شکل دهی زیباتر به ساختمان و نمای داخلی استفاده می شود پس باید ارائه خدمات به گونه ای باشد که به این نیاز مردم پاسخ داده شود. این شرکت با گسترش فعالیت خود در این زمینه قصد دارد تا هر گونه خدمات را با بالاترین کیفیت به هموطنان عزیز تهرانی ارائه دهد.

کف سابی در تهران

مناطق تحت پوشش خدمات کفسابی در غرب تهران

ویژگی های شرکت خدمات کفسابی در تهران

انجام خدمات آنلاین و بلافاصله پس از ثبت سفارش
پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات
داشتن کادر مجرب و متخصص در زمینه های کاری متفاوت
فعالیت در مناطق غرب و شمال تهران
داشتن سابقه فعالیت در پروژه های اداری و تجاری


قیمت کفسابی در غرب تهران

قیمت کفسابی در غرب تهران بستگی به شرایط و عوامل مختلفی دارد که این عوامل تعیین کننده قیمت نهایی هستند. مثلا متراژ و نوع سنگ و ... که در قیمت گذاری نقش مستقیمی دارند و قیمت را تحت تاثیر اطلاعات خود قرار می دهند. مثلا قیمت کفسابی در تهران برای سنک های معمولی از ۳ تا ۱۰ هزارتومان شروع می شود و برای سنگ های خاص این رقم تا ۲۰ هزار تومان نیز افزایش می یابد پس قطعا هر چه اطلاعات در مورد نوع سنگ و متراژ و دیگر شرایط کامل تر باشد قیمت قطعی تری می توان اعلام کرد.
در شرح عوامل تاثیرگذار در قیمت کفسابی به چند مورد از مهم ترین آنها شاره خواهیم کرد: 
اولین عامل تاثیر گذار نوع سنگ است : مهمترین عامل تاثیرگذار در هزینه کفسابی در غرب تهران نوع سنگ است برخی سنگ ها مثل موزاییک و سرامیک قیمت پایینی دارند و برخی سنگ ها مانند گرانیت قیمت بالایی دارند
متراژ دومین عامل مهم است .
متراژ محیط: متراژ یکی از عامل های تاثیر گذاری است که هر چه متراژ بیشتری وجود داشته باشد امکان تخفیف گرفتن بیشتر خواهد شد و قیمت پایین تر خواهد آمد
سومین عامل سابقه ساب خوردگی: اگر سنگ قبلا ساب خورده باشد قیمت کفسابی پایین خواهد بود زیرا احتمالا مشکلات کلی سنگ از بین خواهد رفت و در صورت عدم ساب خوردگی قیمت بالاتری برای انجام کار داده خواهد شد.
وجود برق سه فاز
یکی دیگر از عوامل موثر است: کفسابی با دو نوع دستگاه انجام می شود تک فاز و سه فاز کیفیت کار با دستگاه سه فاز بالاتر است و قیمت کار با این دستگاه نیز پایینتر است زیرا به دلیل دور موتور بالای دستگاه کار سریعتر انجام می شود.
پنجمین علت محل کار کف سابی است: اگر محل کار داخل شهر باشد قیمت پایینتر است به نسبت بیرون شهر (به دلیل هزینه ایاب و ذهاب اما اگر متراژ بالا باشد این مورد تاثر زیادی ندارد)
نوع کفسابی
نیز از عوامل مهمی است که باید مدنظر قرار بگیرد: در بعضی کارها لازم است تا رزین ساب اجرا شود که قیمت آن به نسب بالاتر است (از رزین ساب برای پر کردن درزها و سوراخهای سنگ و همچنین ترمیم سنگ استفاده می شود)


سنگ سابی و کفسابی منزل :

امروزه بیشترین و پر تقاضاترین خدمات کفسابی مربوط به سنگ سابی و کفسابی منزل می باشد و بسیاری تقاضای شیشه ای کردن کف ساختمان دارند که انعکاس روشنایی لامپ را در کف ساختمان مشاهده کنند. این شرکت نیز در این زمینه توانسته نقطه های مثبت پررنگی به دست آورد و در این زمینه به خصوص در مناطق غربی تهران توانسته پروژه های موفقی را به سرانجام برساند. روند کاری کفسابی منزل در غرب تهران که بیشتر برای ساختمان های نوساز انجام میگیرد به این صورت است که با با لقمه ساب چهل و شش شروع شود و برای از بین بردن خش چهل و شش باید از ساب سنگ شصت برای لایه براداری و مساوی شدن سنگ ها استفاده کنیم و بعد از انجام این دو مرحله باید کار بتونه کشی سنگ صورت گیرد تا سنگی بدون درز و صاف داشته باشیم. 

موارد استفاده از کفسابی

زیبا سازی محیطی که کف آن با اسید ، جوهر نمک ، آبلیمو و …. آسیب دیده است
برای از بین بردن پستی ها و بلندی های سنگ
برای براق نمودن کف
افزایش طول عمر سنگ
برای سهولت در شست و شوی کف ساخت

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به