خدمات کفسابی در پونک تهران

شرکت خدمات نظافتی رفت و روب با تخصص در زمینه کفسابی در غرب تهران حوزه فعالیتش را به مناطق غربی کشانده و تحت عنوان کفسابی در پونک تهران فعالیت خود را شروع کرده است. پونک از جمله مناطقی است که تحت پوشش این شرکت قرار گرفته و شامل کلیه خدمات شرکت رفت و روب می شود. در صورت نیاز به هر گونه خدمات در حیطه کاری شرکت فرم ثبت در خواست ما را پر کنید.

کفسابی در پونک تهران

خدمات کفسابی در پونک تهران شامل کلیه خدمات کفسابی در انواع مختلف می باشد که بر حسب نیاز شما و با استفاده از دستگاه حرفه ای با بیش از سی سال سابقه انجام می شود. سنگ سابی برای رفع عیب سنگ و برای جلا دادن و شیشه ای کردن سنگ استفاده می شود. قیمت کفسابی بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به نوع سنگ متغیر است. هر چه سنگ سخت تر باشد قیمت نیز بالاتر خواهد رفت مثلا سنگ گرانیت از گرانترین سنگ سابی هاست. 
البته باید خاطر نشان کرد که خدمات این شرکت منحصر به کفسابی در پونک و دیگر مناطق تهران نمی باشد بلکه فعالیت این شرکت در ابعاد وسیع تری در مناطق مختلف غرب و شمال تهران در جریان است که علاوه بر کف سابی در خدمات نظافت منزل، خدمات پرده شویی، خدمات باغبانی، خدمات پذیرایی مجالس ، خدمات مبل شویی ،خدمات سمپاشی ( سمپاشی سوسک، سمپاشی موش و ...)، خدمات مبل شویی در مناطق مختلف تهران و ... را شامل می شود که بر حسب نیاز میتواند مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد. 

کفسابی در پونک

درخواست نیروی کفسابی در پونک

کفسابی در پونک دارای سه سطح کیفی است:

با کیفیت عالی: در این نوع از کفسابی از رزین ایتالیایی برای پر کردن درزها استفاده می شود. رزین هم رنگ سنگ باعث شیشه ای شدن سطح سنگ می شود و بعد از رزین کار سابهای براق کننده و ساب ایتالیایی باعث آینه ای شدن سطح سنگ می شود.
با کیفیت متوسط:
در این نوع درزها با استفاده از چسب سنگ یا دوغاب پر می شود اما خود سنگ ساب ایتالیایی میخورد و تا حدی ، براق و آینه ای می شود. اگر سنگ شما دارای درز زیادی نیست و هزینه بالایی نمیخواهید انجام دهید این نوع کفسابی توصیه می شود.
 برس زنی سنگ:
در این نوع کفسابی فقط سیاهی ها، سیمان ، رنگ چسب و … از روی سنگ برداشته می شود و پستی و بلندی سنگ از بین نمی رود در صورتی که در دو سطح قبلی پستی و بلندی سنگ برداشته می شود.
*** برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه کلیه خدمات قابل ارائه در منطقه پونک تهران فرم ثبت درخواست را کامل کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی نیاز های شما همشهریان عزیز باشیم.

هزینه کفسابی در پونک

قیمت کفسابی در پونک به دلایل متفاوتی بستگی دارد که باید برای تعیین قیمت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد از جمله این عوامل به مکان، متراژ ، نوع سنگ ، سابقه کفسابی محیط و ... اشاره کرد. البته باید عنوان کرد که همه چیز در قیمت پایین کف سابی خلاصه نمی شود بلکه در کنار قیمت باید به ویژگی های یک کفساب خوب نیز واقف بود. بهتر است قبل از سپردن کار به دست شرکت های کفسابی ویژگی های یک کفساب خوب را بدانید که از جمله ویژگی های شرکت رفت و روب می توان به موارد زیر اشاره کرد:
در کفسابی خوب بایستی تمام خطوط سنگ از بین رفته باشد
پستی و بلندی سنگ و عیب و ایراد سنگ بایستی از بین رفته باشد (غیر از شکستگی سنگ که با کفسابی قابل رفع نیست)
تمام مناطق بایستی براقی یکسانی داشته باشند
محل بایستی بعد از کفسابی شسته و کاملا تمیز تحویل شما داده شود
برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به