خدمات کفسابی در ستارخان تهران

شرکت خدمات نظافتی رفت و روب با تخصص در زمینه کفسابی در غرب تهران حوزه فعالیتش را به مناطق غربی کشانده و تحت عنوان کفسابی در ستار خان تهران فعالیت خود را شروع کرده است. ستارخان از جمله مناطقی است که تحت پوشش این شرکت قرار گرفته و شامل کلیه خدمات شرکت رفت و روب می شوند. در صورت نیاز به هر گونه خدمات در حیطه کاری شرکت با ما در تماس باشید ...
کفسابی در پونک

کفسابی در ستارخان

 خدمات کفسابی در ستارخان یکی از مجموعه فعالیت های این شرکت در این منطقه است که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید. کار سنگ سابی می تواند به صورت دوره ای منظم یا به صورت دلخواه افراد انجام شود . سنگ سابی برای رفع عیب سنگ و برای جلا دادن و شیشه ای کردن سنگ استفاده می شود. قیمت کفسابی بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به نوع سنگ متغیر است. 
همانگونه که عنوان شد خدمات این شرکت منحصر به کفسابی در ستارخان و دیگر مناطق تهران نمی باشد بلکه فعالیت این شرکت در ابعاد وسیع تری در مناطق مختلف غرب و شمال تهران در جریان است که علاوه بر کف سابی در خدمات نظافت منزل، خدمات پرده شویی، خدمات باغبانی، خدمات پذیرایی مجالس ، خدمات سمپاشی ( سمپاشی سوسک، سمپاشی موش و ...)، خدمات مبل شویی در مناطق مختلف تهران و ... را شامل می شود که بر حسب نیاز میتواند مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد. برای همکاری با ما فرم ثبت درخواست را کامل کنید.

کفسابی در ستارخان

کفسابی در ستارخان دارای سه سطح کیفی است:

کیفیت عالی (رزین ایتالیایی) : در این نوع کیفیت از رزین ایتالیایی برای پر کردن درزها استفاده می شود. رزین هم رنگ سنگ ، باعث شیشه ای شدن سطح سنگ می شود که پس از کفسابی براقیت خیره کننده ای خواهد داشت.
کیفیت متوسط:
 با استفاده از چسب سنگ یا دوغاب درزهای سنگ ها را پر می کنند وسپس با سنگ سابی ایتالیایی تا حدی سنگ حالت براق و آینه ای پیدا می کند. برای نقاطی که دارای درز زیادی نیست و شما نمی خواهید زیاد هزینه کنید ، این نوع کفسابی توصیه می شود.
 برس زنی سنگ:
در این نوع فقط سیاهی ها، سیمان ، رنگ چسب و … از روی سنگ برداشته می شود و پستی و بلندی سنگ از بین نمی رود.معمولا برای جلوی درب خانه ها استفاده میشود.
*** برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه کلیه خدمات قابل ارائه در منطقه ستارخان با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پاسخگوی نیاز های شما همشهریان عزیز باشیم.

هزینه کفسابی در ستارخان

قیمت کفسابی در ستارخان نیز به مانند همه موارد دیگریست که به دلایل و شرایط متفاوتی بستگی دارد که برای تعیین قیمت دقیق باید از آن مطلع بود از جمله این عوامل به نوع کفسابی، متراژ کفسابی، نوع سنگ ، سابقه کف سابی محیط و ... اشاره کرد. البته باید عنوان کرد که همه چیز در قیمت پایین کف سابی خلاصه نمی شود بلکه در کنار قیمت باید به ویژگی های یک کفساب خوب نیز واقف بود. بهتر است قبل از سپردن کار به دست شرکت های کفسابی ویژگی های یک کفسابی خوب را بدانید که از جمله ویژگی های کفسابی در شرکت تهران رفت و روب می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تمام مناطق بایستی براقی یکسانی داشته باشند
محل بایستی بعد از کفسابی شسته و کاملا تمیز تحویل شما داده شود
در کفسابی خوب بایستی تمام خطوط سنگ از بین رفته باشد
پستی و بلندی سنگ و عیب و ایراد سنگ بایستی از بین رفته باشد


دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به