هزینه اسباب کشی | هزینه اسباب کشی در تهران

افراد بسیاری با این پیش فرض که هزینه اسباب کشی منزلشان کاهش یابد سعی دارند خودشان دست به کار می شوند. آیا این کار در مجموع به سود آنهاست و یا به ضرر آنها خواهد بود؟؟ قبل از اینکه تصمیم بگیرید آن را خودتان انجام دهید باید به نکاتی توجه کنید. در این مطلب برای شما نکات مهم در این مورد برای شما بیان خواهیم کرد.

افراد بسیاری با این پیش فرض که هزینه اسباب کشی منزلشان کاهش یابد سعی دارند خودشان دست به کار می شوند. آیا این کار در مجموع به سود آنهاست و یا به ضرر آنها خواهد بود؟؟ قبل از اینکه تصمیم بگیرید آن را خودتان انجام دهید باید به نکاتی توجه کنید. مشکلات متعددی با انتخاب این راه گردن گیر شما خواهد بود که ممکن دارد برای شما اتفاق بیفتد. نکته اول اینکه همه کار بحث بسته بندی است که اگر بسته بندی اثاثیه منزل به صورت صحیح انجام نگیرد وسایل شکستنی قطعا آسیب می بینند. نکته دوم بحث جابه جایی اثاثیه هایی است که وزن سنگین تری نسبت به بقیه وسایل منزل دارند، که اگر توسط کارگر اسباب کشی آموزش دیده جابه جا نشوند منجر به خسارت های جبران ناپذیری می شود و در مرحله پایانی وسیله حمل و نقل برای حمل اثاثیه منزل بسیار تاثیرگذار خواهد بود. باید دقت بسیاری به آن کرد زیرا اگر این کار را خودتان انجام دهید اصولا این کار را توسط وانت بار انجام می دهید که به دلیل فضای کم وانت تعداد دفعات جابه جایی بیشتر و میزان احتمال خسارت وسایلتان نیز بیشتر می شود و اگر هم توسط خاور جابه جا شوند و درست بسته نشوند باز هم وسایل خسارت می بینند.
در خوشبینانه ترین حالت که همه این اتفاقات بدون خسارت دیدن جا به جا شوند بحث مدیریت زمان و خستگی این کار است که زمان زیاد و انرژی فراوانی را از شما می گیرد که اگر این وقت را صرف کارهای دیگر بکنید نتیجه بهتری خواهید دید. حال با این اتفاقات آیا باز هم تصمیم دارید این کار را خودتان انجام دهید؟ نظر ما این است که به جای این همه دردسر، کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.
شرکت تهران رفت و روب یکی از همین شرکت های معتبر و متخصص در زمینه اسباب کشی و حمل بار است که تلاش کرده به این دغدغه اساسی مردم توجه کند. این شرکت با تخمین هزینه اسباب کشی منزل در تهران همواره در تلاش بوده تا در شهر تهران هزینه ای تعیین کند که باعث نشود همشهریان عزیز به خاطر پرداخت هزینه زیاد قید استفاده از شرکت های خدماتی در این زمینه را بزنند. بنابراین ما به شما پیشنهاد میکنیم تا یک بار هم که شده اسباب کشی را با ما تجربه کنید تا متوجه کیفیت کار و قیمت مناسب خدمات ما شوید .

لیست هزینه اسباب کشی در تهران

دستمزد کارگر اسباب کشی

تهران رفت و روب

عوامل موثر بر هزینه اسباب کشی در تهران

نوع وسیله ای که برای حمل وسایل استفاده می شود در هزینه اسباب کشی منزل در تهران متغیر است. این یک امر طبیعی ست که هزینه استفاده از ماشین های مخصوص حمل بار با نیسان یا وانت همانگونه که ذکر آن گذشت متفاوت خواهد بود و همچنین تعداد دفعات استفاده از آن نیز باعث تغییر در قیمت اسباب کشی منزل خواهد بود. بنابراین یکی از پارامترهای تعیین کننده را متوجه شدیم که برای تعیین دقیقهزینه ها باید مشخص شود تا بعد دچار مشکل نشود و نوسان قیمتی رخ ندهد.

دومین عوامل تاثیر گذار دیگر در بحث هزینه اسباب کشی منزل تعداد طبقاتی است که برای جا به جایی اسباب و اثاثیه است. زمانی که قصد دارید از طبقه اول به طبقه اول ساختمانی دیگر نقل‌مکان کنید نرخ حمل بار و اثاث‌کشی بسیار کمتر از زمانی است که شما قصد جابجایی از طبقه دهم یک ساختمان به طبقه دهم ساختمانی دیگر را دارید. وجود پله‌ زیاد و راه‌پله‌های باریک بر روی هزینه‌هایتان بسیار مؤثر است و این مطلب بسیار واضح است و همین طور مسایل جزیی مرتبط با حمل اسباب قیمت و هزینه ها را جابه جا می کنند.


در بسته بندی و حمل اثاثیه منزل نوع و حجم وسیله در هر خانه ای متفاوت است و این تفاوت در بسته بندی باعث تغییر در قیمت و هزینه اسباب کشی منزل می شود. طبیعتا این تفاوت ها در بسته بندی باعث می شود مقدار لوازمی که برای بسته‌بندی اثاثیه به کار می‌رود نیز باهم اختلاف داشته باشد. شرکت‌ باربری تهران رفت وروب در بسته بندی وسایل حساس از نوع مخصوصی از ضدضربه‌ها استفاده می‌کند که با توجه به متراژ به‌کار رفته در بسته بندی قیمت آن محاسبه می‌ گردد.

میزان حجم بار از دیگر عواملی است که باعث تغییر در هزینه اسباب کشی منزل می شود زیرا هر چه قدر حجم وسایل منزل و اثاثیه بیشتر باشد همه چیز را تحت تاثیر قرار خواهد داد از تعداد کارگر گرفته تا ساعت کاری و مواد مصرفی برای بسته بندی و حمل بار همه این ها در هزینه اسباب کشی تاثیر خواهد گذاشت. در اصل حجم اثاثیه منزل رابطه ی مستقیمی با این موضوع دارد مثلا ممکن است در یک‌خانه اشیای گرانبهای زیادی وجود داشته باشد که به بسته‌بندی محکم و دقیق نیازمند باشد. و یا در منزلی انواع و اقسام وسایل سنگین وجود دارد که حمل آنها زمان بیشتری می برد.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به