تعرفه اسباب کشی | هزینه اسباب کشی در تهران

افراد بسیاری با این پیش فرض که هزینه اسباب کشی منزلشان کاهش یابد سعی دارند خودشان دست به کار می شوند. آیا این کار در مجموع به سود آنهاست و یا به ضرر آنها خواهد بود؟؟ 
برای مشاهده لیست قیمت اسباب کشی در تهران با ما همراه باشید....
هزینه اسباب کشی منزل - تهران رفت و روب

افراد بسیاری با این پیش فرض که هزینه اسباب کشی منزلشان کاهش یابد سعی دارند خودشان دست به کار شوند.
آیا این کار در مجموع به سود آنهاست و یا به ضرر آنها خواهد بود؟؟
قبل از اینکه تصمیم بگیریداین کار را خودتان انجام دهید باید به نکاتی توجه کنید: مشکلات متعددی با انتخاب این راه گردن گیر شما خواهد بود که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد.
نکته اول
بحث بسته بندی است که اگر بسته بندی اثاثیه منزل به صورت صحیح انجام نگیرد وسایل شکستنی قطعا آسیب می بینند.
نکته دوم
بحث جابه جایی اثاثیه هایی است که وزن سنگین تری نسبت به بقیه وسایل منزل دارند، که اگر توسط کارگر اسباب کشی آموزش دیده جابه جا نشوند منجر به خسارت های جبران ناپذیری می شود و در مرحله پایانی وسیله حمل و نقل برای حمل اثاثیه منزل بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
باید دقت بسیاری به آن کرد زیرا اگر این کار را خودتان انجام دهید اصولا با وانت بارحمل میکنید که به دلیل فضای کم وانت تعداد دفعات جابه جایی بیشتر و میزان احتمال خسارت وارد شده به وسایلتان نیز بیشتر می شود.
شما میتوانید به جای خسته شدن در این مراحل ، خود را آماده چیدن وسایلتان درخانه جدید بکنید.
 حال با این اتفاقات آیا باز هم تصمیم دارید اباب کشی را خودتان انجام دهید؟ نظر ما این است که به جای این همه دردسر، کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.


شرکت تهران رفت و روب یکی از همین شرکت های معتبر و متخصص در زمینه اسباب کشی و حمل بار است که تلاش کرده به این دغدغه اساسی مردم توجه کند.
این شرکت با تخمین هزینه اسباب کشی منزل در تهران همواره در تلاش بوده تا در شهر تهران هزینه ای تعیین کند که باعث نشود همشهریان عزیز به خاطر پرداخت هزینه زیاد قید استفاده از شرکت های خدماتی در این زمینه را بزنند.
بنابراین ما به شما پیشنهاد میکنیم تا یک بار هم که شده اسباب کشی را با ما تجربه کنید تا متوجه کیفیت کار و قیمت مناسب خدمات ما شوید .
اسباب کشی در شمال تهران
اسباب کشی در غرب تهران

قیمت اسباب کشی در تهران

Icon

تعرفه اسباب کشی در تهران

Icon

دستمزد کارگر اسباب کشی

استعلام هزینه اسباب کشی در تهران

۴نکته مهم موثر در هزینه اسباب کشی

نکته اول :
نوع وسیله ای که برای حمل وسایل استفاده می شود در هزینه اسباب کشی منزل در تهران مهم است. این یک امر طبیعی است که هزینه استفاده از ماشین های مخصوص حمل بار با نیسان یا وانت متفاوت خواهد بود و همچنین تعداد دفعات استفاده از آن نیز باعث تغییر در قیمت اسباب کشی منزل خواهد بود. بنابراین یکی از پارامترهای تعیین کننده را متوجه شدیم که برای تعیین دقیقهزینه ها باید مشخص شود تا بعد دچار مشکل نشود و نوسان قیمتی رخ ندهد.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی | تهران رفت و روب

نکته دوم :
در بسته بندی و حمل اثاثیه منزل نوع و حجم وسیله در هر خانه ای متفاوت است و این تفاوت در بسته بندی باعث تغییر در قیمت و هزینه اسباب کشی منزل می شود. طبیعتا این تفاوت ها در بسته بندی باعث می شود مقدار لوازمی که برای بسته‌بندی اثاثیه به کار می‌رود نیز باهم اختلاف داشته باشد. شرکت‌ باربری تهران رفت وروب در بسته بندی وسایل حساس از نوع مخصوصی از ضدضربه‌ها استفاده می‌کند که با توجه به متراژ به‌کار رفته در بسته بندی قیمت آن محاسبه می‌ گردد.


نکته سوم :
عامل تاثیر گذار دیگر در بحث هزینه اسباب کشی منزل تعداد طبقاتی است که برای جا به جایی اسباب و اثاثیه است. زمانی که قصد دارید از طبقه اول به طبقه اول ساختمانی دیگر نقل‌مکان کنید نرخ حمل بار و اثاث‌کشی بسیار کمتر از زمانی است که شما قصد جابجایی از طبقه دهم یک ساختمان به طبقه دهم ساختمانی دیگر را دارید. وجود پله‌ زیاد و راه‌پله‌های باریک بر روی هزینه‌هایتان بسیار مؤثر است و این مطلب بسیار واضح است ، همین طور مسایل جزئی مرتبط با حمل اسباب قیمت و هزینه ها را جابه جا می کنند.

ماشین حمل و نقل |تهران رفت و روب

نکته چهارم :
میزان حجم بار از دیگر عواملی است که باعث تغییر در هزینه اسباب کشی منزل می شود ،زیرا هر چه قدر حجم وسایل منزل و اثاثیه بیشتر باشد همه چیز را تحت تاثیر قرار خواهد داد از تعداد کارگر گرفته تا ساعت کاری و مواد مصرفی برای بسته بندی و حمل بار همه این ها در هزینه اسباب کشی تاثیر خواهد گذاشت. در اصل حجم اثاثیه منزل رابطه ی مستقیمی با این موضوع دارد مثلا ممکن است در یک‌ خانه اشیای گرانبهای زیادی وجود داشته باشد که به بسته‌بندی محکم و دقیق نیازمند است. و یا در منزلی انواع و اقسام وسایل سنگین وجود دارد که حمل آنها زمان بیشتری می برد.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به