بسته بندی اثاث منزل در تهران

اگر به دنبال یک شرکت معتبر و متخصص زمینه بسته بندی اثاثیه منزل هستید شرکت تهران رفت و روب بهترین انتخاب برای شما می باشد.
این شرکت با سابقه درخشان خود در این زمینه همواره رضایت مشتریان را مد نظر قرار داده است و آماده خدمت رسانی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران در هر نقطه از شهر می باشد تا بیش از پیش رضایت شما را به دست آورد.

از اوایل فصل بهار تا اواخر پاییز هر ساله که به فصل اسباب کشی معروف است، خانواده هایی که قصد جابه جایی و تغییر منزل اجاره ای را دارند علاوه بر دغدغه ی اصلی که پیدا کردن خانه ی جدید است، مسئله بزرگ تری هم دارند که آن بسته بندی و حمل اثاثیه منزل است ، طبیعتا در این میان بسته بندی اثاثیه برای انجام یک اسباب کشی سالم و بدون درد سر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر قصد دارید که خودتان اسباب کشی و بسته بندی اسباب منزلتان را انجام دهید پیشنهاد ما به شما مطالعه مطالب و نکاتی است که در ادامه بیان خواهیم کرد.


نحوه بسته بندی اثاثیه منزل در تهران رفت وروب

بسته بندی اثاثیه منزل ، اولین مرحله ی اسباب کشی در تهران می باشد. اگر جمع آوری وسایلبه درستی و به صورت حرفه ای صورت بگیرد ، در زمان اسباب کشی، شما بدون هیچ گونه مشکل و هیچ دردسری وسایل را به مقصد مورد نظرتان  می رسانید. 
در هر صورت افراد مسلما برایشان خوشایند نیست که اسباب و وسایل منزلشان به هنگام جمع کردن آسیب ببیند و یا حتی گم بشوند. در اینجاست که اهمیت جمع آوری و همین طور سالم رسیدن بار به محل مورد نظر مشخص خواهد شد.
شرکت تهران رفت وروب
در طول سال های گذشته توانسته است که در این زمینه بسیار موفق عمل کند و به پاس همراهی شما مشتریان عزیز، انتظارات مشتریان را برآورده کرده است.
از این جهت ، این مجموعه آماده خدمات رسانی تخصصی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران می باشد تا اینکه شما زحمتی به خود ندهید و مجبور نشوید این کار را با وجود دغدغه های دیگر و مشغله های روزمره، انجام دهید.
چراکه این کار مانند دیگر کارها، تخصص خاص خودش را دارد و فرد باید تخصص کافی را در این زمینه دارا باشد تا به بهترین روش ممکن جمع آوری اثاثیه منزل انجام گیرد.
به طور کلی نحوه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل برای جابه جایی و حمل ونقل آن به نوع بار و اثاثیه منزلتان بستگی دارد و به همین جهت متفاوت است
اما بهتر است که کار را به دست افراد یا گروهی که در این زمینه تخصص کافی برای بسته بندی اثاثیه منزل دارند بسپارید تا هم به روشی درست انجام دهند و همچنین با دارا بودن تجربه کافی درصد احتمال اسیب دیدگی اثاثیه منزل شما را کاهش خواهند داد.
این کار برای افرادی که برای اولین بار است اسباب کشی منزل خود را انجام میدهند به دلیل اینکه به روی وسایل خود حساسیت بیشتری دارند حائز اهمیت بیشتری است. 

بسته بندی اثاثیه منزل - تهران رفت و روب

کارگر بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی لوازم منزل در تهران و نکات آن

بسته بندی لوازم منزل در تهران

دقت داشته باشید که بسته بندی اثاثیه منزل را از وسایل کوچک تر شروع کنید. بعد از اینکه بسته بندی تمام شد بر روی تک تک کارتن ها نام وسایلی را که داخل کارتن قرار داده اید را یادداشت کنید و بهتر است بر روی برچسب محتویات داخل کارتن را بنویسید و بعد روی آن ها بچسبانید.
این کار را هرگز بر روی خود کارتن انجام ندهید و به هیچ عنوان یک کارتن را با وسایل سنگین پر نکنید زیرا امکان دارد کارتن ها پاره شوند و در حین جابجایی بار و اسباب کشی، افرادی که کار باربری را انجام می دهند دچار مشکل بشوند.
توجه کنید که کارتن ها را کاملا پر از وسایل کنید تا زمانی که در داخل ماشین ها قرار می گیرند له نشوند و همچنین وسایل داخل کارتن دچار شکستگی نشود.
وسایل سنگین را همیشه در کف کارتن ها قرار دهید و وسایل سبک را بر روی آنها بگذارید. وسایل شکستنی و همچنین بزرگ را با ضربه گیر بسته بندی کنید و سپس داخل کارتن قرار دهید.
برای جمع کردن وسایل شکستنی حتما و تاکیدا بر روی کارتن ها بنویسید ”مواظب باشید شکستنی است” این کار می تواند در حفظ وسایل حساس شما بسیار تاثیر گذار باشد.


لوازمی که شکستنی هستند مانند ظروف چینی از حساس ترین بخش های بسته بندی محسوب می شوند و باید دقت لازم را داشته باشید . هر یک از ظروف را جداگانه بسته بندی کنید. با دقت در کارتن قرار دهید تا بر روی یکدیگر نیفتند. چراکه احتمال شکستگی ظروف بالا می رود.
در کف کارتن های ظروف چینی همیشه یک تکه از ضربه گیر قرار دهید تا در هنگام قرار گیری بر روی زمین آسیبی به آن وارد نشود یااز روزنامه و یا حتی لباس و نایلون های حبابدار می توانید استفاده کنید.
زیر کارتن های ظروف چینی را با چسب های مخصوص و بزرگ کاملا محکم کنید و اگر نیاز باشد دوبار از چسب برای این کار استفاده کنید.
توجه کنید که بر روی هر کارتن برچسب مخصوص قرار دهید و بنویسید مربوط به کدام قسمت می باشد.
همیشه این نوع کارتن ها را یعنی کارتن های ظروف چینی را در یک قسمت جداگانه ای قرار دهید و به هنگامی که افراد شرکت باربری از راه می رسند بر روی آنها تاکید بیشتری را داشته باشید تا در حین جابه جایی دقت های لازم را داشته باشند.
نکته آخر این که اگر کارتن ها سنگین هستند آنها را با طناب کاملا محکم کنید چراکه در غیر این صورت احتمال پاره شدن کارتن و آسیب دیدن وسایل وجود دارد.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل و افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی دقت ، نظم و سرعت در چیدمان اثاثیه، سر درگم و کلافه نبودن ، حین جابه جایی و چیدمان، بسته بندی حرفه ای بصورت درست و صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و نقل می شود.
وقتی که وسایل منزل به صورت درست، صحیح و حرفه ای بسته بندی شود، پیدا کردن، باز کردن و چیدن وسایل نیز در مکان جدید با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت و منجر به آسیب دیدن وسایل هنگام حمل بار و جابجایی نمی شود.
نوع بسته بندی شما در انتخاب خودرو تاثیر گذار است. بدین صورت که وسایلی که به طرز صحیح جمع آوری شده اند مکان کمتری را اشغال می کنند. بنابر این به یک ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری احتیاج پیدا می شود . از این راه شما با یک تیر دونشان میزنید چرا که قیمت حمل بار را هم کاهش خواهید داد. 

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به