تهران رفت و روب

بهترین خدمات باغبانی در منزل در تهران - طراحی فضای سبز و خدمات گلکاری

تهران رفت و روب یک شرکت باغبانی در تهران است که برای خدمات باغبانی غرب تهران و سایر نقاط این شهر آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد. فقط کافی است برای درخواست نیرو با مشاورین ما تماس بگیرید.
برای انجام امور باغبانی بهتر است از یک شرکت که دارای افراد متخصص و حرفه ای هستند کمک بگیرید ، تا بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان به شما عزیزان در پایتخت ارائه دهند.

نحوه سفارش خدمات باغبانی در تهران رفت و روب چگونه است؟

زمانی که نیاز به باغچه کاری در خصوص کود دهی، هرس کاری، تعویض خاک، نگهداری باغچه و ....داشتید ،فقط کافی است سفارش خود را از طریق سایت تهران رفت و روب ثبت نمایید.
بعد از مراجعه به سایت رفت و روب، از طریق فرم استعلام روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید ، سپس از طریق تیم پشتیبانی پیگیری های لازم انجام می شود و برای نهایی شدن درخواست با شما تماس گرفته می شود.

مزیت های سفارش آنلاین خدمات باغبانی تهران

  • سفارش آنلاین خدمات و تعیین روز و ساعت به درخواست مشتریان می باشد.
  • انجام انواع خدمات در کوتاهرین زمان ممکن  توسط متخصصین در تمام نقاط شهر تهران
  • دریافت مشاوره رایگان
  • پشتیبانی خدمات

خدمات قابل ارائه در سرویس باغبانی تهران رفت و روب عبارتند از :

• هرس کردن درختان و عوض کردن خاک و گلدان گیاه
طراحی و اجرای فضای سبز در تهران و اجرای ایده های خلاقانه در زیبا سازی باغچه
• نگهداری از فضای باغ
• کاشت درخت و گیاه و انواع خدمات گلکاری باغچه منازل 
• سمپاشی گل ها و گیاهان
• کوددهی و پررورش گیاهان
• بیل زنی باغچه و تعویض خاک
• آبیاری درختان و گیاهان
• چمن زنی و بازسازی محوطه چمن کاری شده
• هرس علف های هرز

خدمات باغبانی در منزل در تهران از خدمات ماست

هزینه خدمات باغبانی در تهران

محاسبه قیمت خدمات باغبانی

✔ بسیاری از باغبان‌ها ، هزینه خدمات خود را بصورت ساعتی ارائه می دهند .
✔ روش دیگر برای قیمت دهی این خدمات ، محاسبه هزینه بر اساس متراژ کل فضای مور نظر  است. 
تعیین قیمت خدمات باغبانی تهران توافقی می باشد. در صورتی که متراژ و نوع خدمات درخواستی توسط مشتری گفته شود ،بسته به توضیحات وی هزینه تعیین می شود و در صورت توافق بین مشتری و شرکت ، قرارداد بسته می شود .
سایر خدمات از جمله طراحی و اجرای فضای سبز در تهران ، آبیاری و مواظبت از گیاهان و .. توسط نیروهای ما انجام می گیرد. برای اطلاعات دقیق تر و استعلام قیمت با ما تماس حاصل نمائید.


عوامل موثر در قیمت خدمات باغبانی تهران :

هزینه خدمات باغبانی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله :
✔ نوع گل و گیاه کاشته شده :
انتخاب گل و گیاه از قسمت های جذاب و نشاط آور امور باغچه آرایی است . اما چنانچه در این کار سررشته ای ندارید ، بهتر است نظرات خود را با باغبان در میان بگذارید و از راهنمایی‌های او استفاده‌ کنید.
✔ متراژ و مساحت فضا :
خدمات باغبانی که در این گونه شرکت ها ارائه می شود می تواند شامل کاشت نهال در یک زمین چند هکتاری باشد یا طراحی و کاشت گل و گیاه در یک باغچه کوچک ساختمانی و آماده سازی آن برای عید.
✔ پیاده سازی طرح خاص :

در این گونه سفارش ها پس از این که بر سر طرح آراستن فضای سبز که برای کاشت درخت یا گل ، در نظر دارید به توافق رسیدید، هزینه نهایی همراه با هزینه پیاده سازی طرح خاص و باغچه آرایی در نظر گرفته می شود.
✔ کود و خاک :
در برخی موارد ، باغبان قبل از خرید گل یا درخت ،  از باغچه بازدید میکند . بنابر تشخیص وی ، ممکن است خاک باغچه برای آماده سازی نیاز به تعویض خاک یا کوددهی داشته باشد. 
✔ حمل و نقل :

 این هزینه شامل هزینه های حمل و نقل گل و گیاه خریداری‌شده ، کود ، خاک و سایر لوازم مورد نیاز برای باغبانی است. بنابراین علاوه بر دستمزد باغبان ، هزینه حمل و نقل را هم در نظر بگیرید.
✔ محله:
باغبانی ، آراستن باغچه ، خدمات گلکاری از جمله خدماتی است که اجرت آن در محله‌های مختلف متفاوت است. خوشبختانه شرکت تهران رفت و روب خدمات خود را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

سخن پایانی

از دیرباز کاشت گل و گیاهان زینتی با فرهنگ ما ایرانیان آمیخته شده است که زندگی با گل و گیاهان می تواند آرامش خاطر زیادی را برای افراد به ارمغان آورد و موجب کاهش استرس های روزمره می شود. اگر بخواهیم در محیط های کوچکتر به این مسئله نگاهی بیندازیم، می توانیم به باغبانی در آپارتمان ها و ساختمان ها اشاره کنیم. ولیکن امروزه با کوچک شدن فضای خانه و آپارتمان ها ، کاشت گل و گیاهان در ساختمان ها کمتر شده است چه بسا رسیدگی به گل و گیاهان ساختمان، بخشی از وظایف روزمره محسوب می شود که با افزایش مشغله ها این امر روز به روز نقش خود را در خانواده از دست داده است.

***
شما با اعتماد به شرکت خدماتی تهران رفت و روب ، می توانید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن یک منظره آرامش بخش را در دسترس داشته باشید و از فضای زیبا همراه با درختان و گل های شاداب ، سبزیجات و میوه های سالم بهره ببرید.
 
*** خدمات حرفه ای که تیم ما برای انجام امور باغبانی در منازل به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد، می تواند زیبایی منازل و باغ شما را دو چندان کند و جذابیت و زیبایی شگفت انگیزی به طبیعت خانه شما ببخشد . پس بدون دغدغه و نگرانی امور باغبانی و باغچه آرایی خود را به این مجموعه بسپارید و از چشم انداز زیبای منازل خود لذت ببرید.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به