نگهداری کودک

نگهداری از کودک در منزل تهران

چنانچه در جست و جوی یک شرکت معتبری در زمینه نگهداری کودک در تهران هستید شرکت خدماتی تهران روفت و روب علاوه بر خدمات نظافت با داشتن سابقه و تجربه ای بالا، پرسنل متعهد و مجرب برای ایجاد امنیت و آرامش در خانواده ها در زمینه ی نگهداری از کودک در منزل تهران ، نگهداری از سالمند در تهران آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.

پرستار بچه
 می تواند در امور خانه داری، گردگیری، پخت و پز، شستشو نیز شما را یاری کند. انتخاب نیروی مورد نظر بر اساس نیازهای خانواده مشخص می شود که خانواده ها باید نیاز های خود را در نظر بگیرند و سپس اقدام بهاستخدام فردمناسب برای فرزند خود کنند.
تمام کارهایی که یک پرستار کودک انجام می دهد بر اساس تجربه است و نیازی به مدرک تحصیلی خاصی ندارد. توجه نمایید که افرادی که مجرب هستند و توانایی آموزش به بچه ها را دارند می توانند گزینه ی مناسب تری برای انتخاب باشند. همه این موارد گفته شده از گزینه هایی هستند که در انجام بهترین انتخاب شما را یاری خواهند کرد.
# نگهداری از کودک در منزل شمال تهران
# نگهداری از کودک در منزل غرب تهران


استخدام پرستار کودک در تهران

برای استخدام پرستار کودک در تهران باید نکاتی را مد نظر گرفت که در ادامه به چند مورد مهم اشاره می نماییم: 
✔ از آنجایی که والدین ، امنیت و سلامت فرزندان خود را به دست آن ها می سپارند باید تحقیقات کافی از او  داشته باشند و از شرکت های معتبر و دارای مجوز ، نیروی مناسب را درخواست نمایند.
✔اولین نکته ای که برای استخدام پرستار کودک در منزل باید موردتوجه قرار گیرد سن بچه است، که بتوانیم مناسب با سن او، شخصی در مراقبت از بچه مهارت و تجربه ی کافی دارد را به کار بگیریم.
✔سن مناسب برای پرستار از ۲۸ تا ۴۰ سال می باشد.
✔ مراقبت از بچه ها با رده سنی ۵ سال یا کمتر از ۵ سال، حساس و دقیق تر می شود و احتیاج به مراقبت بیشتری دارند بنابراین بهتر است یک مربی مجرب در زمینه نگهداری کودک ، از فرزند شما مراقبت کند.
✔مادر باید با خلق و خوی او آشنا باشد و با وی خوی بگیرد تا فرزند نیز احساس غریبی نکند.
✔ باید بتواند علت بی قراری بچه ها را پیدا کند.
✔هنگام مصاحبه با وی ، باید ویژگی های رفتاری، عادتهای غذایی و حساسیت های فرزند به او گفته شود.
✔ دفترچه بیمه، تلفن های ضروری و داروها در دسترس او قرار داشته باشند تا در صورت لزوم به آن ها دسترسی داشته باشد.
✔ باید یک جعبه کمک های اولیه در خانه وجود داشته باشد همچنین دفترچه بیمه، تلفن های ضروری و داروها در دسترس او قرار داشته باشند.
✔ همچنین باید به دانش کمک­ های اولیه آگاه باشد تا در صورت نیاز از آن استفاده کند.
✔هنگام انتخاب دقت کافی را داشته باشید زیرا در صورتی که بخواهید شخص دیگری را به جای او استخدام کنید ، ممکن است وابستگی هایی پیش بیاید که باعث بروز مشکل شود.

استخدام پرستار کودک در تهران

نگهداری از کودک در تهران

قیمت پرستار کودک در منزل تهران

هزینه پرستار کودک در تهران به شرایط و عوامل متفاوتی بستگی دارد که متناسب با هر کدام از شرایط موجود می تواند متفاوت باشد. شرایطی مانند میزان ساعت کاری ، تعداد و رده سنی بچه ها ، میزان تحصیلات، تجربه و سوابق کاری نیروی اعزامی ، نوع نگهداری و خدماتی که ارائه می دهد.
✔ ساعات کاری نیز از مهمترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت پرستار کودک می‌باشد. توجه نمایید که هزینه نگهداری بچه در شب با هزینه نگهداری در روز متفاوت است.
✔ اگر شما نیاز به فردی دارید که علاوه بر مراقبت از فرزندان ، به برخی از امر منزل رسیدگی کند حتما در روز مصاحبه او در میان بگذارید.
✔ برخی با گذراندن دوره‌های آموزش کودکیاری مهارت‌های خود را در تربیت و نحوه‌ی برخورد در شرایط مختلف با آن ها بالا برده‌اند و به‌ خوبی می‌توانند در حین ارائه‌ی خدمات مراقبتی با انجام بازی‌هایی مناسب با سن فرزند ، خلاقیت آن ها را ارتقا دهند و آموزش‌هایی از قبیل نقاشی، موسیقی و زبان و… را داشته باشند که سبب افزایش دستمزد خواهد شد.
✔ از دیگر عوامل تعیین کننده ی قیمت و دستمزد ، وضعیت جسمی فرزندتان شما می‌باشد. اگر کودک شما نیاز به مراقبت های ویژه داشته باشد شما باید این موضوع را با شرکت مربوطه در میان بگذارید  تا آن ها پرستارانی که تجربه ی مراقبت های متناسب با شرایط جسمی بچه شما را دارند به منزل شما اعزام نمایند.


پرستار کودک در تهران

شرکت خدماتی تهران رفت و روب در زمینه ارائه خدمات رسانی به مردم عزیز تهرانی در زمینه های گوناگون فعالیت دارد از نظافت منزل و نظافت راه پله در تهران گرفته تا  نگهداری از کودک در تهران . خوشبختانه این شرکت با بیش از یک دهه تجربه در کلیه امور خدماتی مربوطه فعال می باشد و در طول فعالیت خود، بر تمام اصول و قواعد مشتری مداری پایبند بوده است . کافیست با ما تماس بگیرید تا با مناسب ترین قیمت خدمات ، نیروی خدماتی حرفه ای را به محل مورد نظر شما اعزام می نماییم.


ویژگی های پرستار کودک در منزل تهران رفت و روب

پرستاران در هر شرایطی کنار فرزندان هستند پس باید بتوانند با آنها به خوبی ارتباط برقرار کنند مخصوصا وقتی که کودک خواب است و از خواب بیدار می شود. در اینجور مواقع اگر فرد غریبه ای را پیش خود ببینند ، دچار رعب و ترس می شود.
• پرستاران برای نگهداری کودک در منزل ، باید علاقه و انگیزه ی کافی را در بر داشته باشد تا بتواند به خوبی علت بی قراری ها را پیدا کنند و آنان را آرام کنند.
• اندامی متناسب و بدون معلولیت داشته باشد.
• ترجیحا خودش مادر باشد.
• مسئولیت پذیر باشد.
•کارها را به نحو احسن انجام دهد تا بچه کمبودی حس نکند.
• صبور و با حوصله باشد 
• رفتارهای عصبی و اختلال روانی نداشته باشد.
• باید بتواند سبک تربیتی والدین را بپذیرد و فرزند را به نحوه ی آنان تربیت کند.

پرستار کودک در تهران


پرستار کودک در تهران

وظایف پرستار کودک در منزل

پرستار بچه گاهی به مادرانی که تازه زایمان کرده اند، در نگهداری نوزادشان تا مدتی کوتاه کمک می کند.
✔ وظیفه مراقبت از او را دارد و کارهایی از قبیل لباس پوشاندن ، غذا دادن ، حمام کردن ، تعویض پوشک برای کودک نوزاد انجام می دهد
✔در مورد رده سنی بالاتر نیز آموزش مهارت های اجتماعی، خواندن و نوشتن ، بردن برای گردش و تفریح به بیرون از دیگر وظایف پرستار است. 

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به