پرستار کودک در منزل شمال تهران

نگهداری از کودک در شمال تهران


خدمات پرستار کودک در منزل شمال تهران
از جمله خدمات شرکت تهران رفت و روب در محله های شمال این کلان شهر می باشد که متقاضیان بسیاری دارد و با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد.
 این نیروی اعزامی علاوه بر نگهداری کودک می تواند به شما در مسائل خانه داری، گردگیری، پخت و پز، شستشو در کنار نگهداری فرزندتان کمک کند.
اگر احتیاج به این خدمات دارید کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا پس از بررسی درخواست شما ،  نزدیکترین و مناسب ترین نیرو با سن و شرایط فرزندانتان را به محل شما اعزام نماییم.


نکات مهم برای استخدام پرستار کودک در شمال تهران

✔اولین نکته ای که برای استخدام پرستار کودک در منزل باید موردتوجه قرار گیرد سن بچه است، که بتوانیم مناسب با سن او، فردی با مهارت و تجربه ی کافی را به کار بگیریم.
✔ مراقبت از بچه ها با رده سنی ۵ سال یا کمتر از ۵ سال، حساس و دقیق تر می شود و احتیاج به مراقبت بیشتری دارند بنابراین بهتر است یک مربی مجرب در زمینه نگهداری کودک ، از فرزند شما مراقبت کند.
✔سن مناسب برای پرستار از ۲۸ تا ۴۰ سال می باشد.
✔هنگام انتخاب فرد باید دقت کافی را داشته باشید زیرا موقع تعویض او ، ممکن است وابستگی هایی بین کودک و پرستار پیش بیاید که باعث بروز مشکل در رفتار وی شود.
✔مادر باید با خلق و خوی پرستار آشنا باشد و با وی خوی بگیرد تا بچه نیز احساس غریبی نکند.
✔هنگام مصاحبه با نیروی اعزامی ، باید ویژگی های رفتاری، عادتهای غذایی و حساسیت ها ی فرزندتان به او گفته شود.
✔پرستار باید بتواند علت بی قراری کوکان را پیدا کند.
✔والدین به علت اینکه امنیت و سلامت فرزندانشان را به دست این افراد می سپارند باید تحقیقات کافی را داشته باشند.
✔دفترچه بیمه ، تلفن های ضروری و داروها را در دسترس آن ها قرار دهید.
✔ همچنین باید به دانش کمک­ های اولیه آگاه باشد تا در صورت نیاز از آن استفاده کند.

نگهداری از کودک در شمال تهران

نگهداری کودک شمال تهران

نکات مهم در نگهداری از کودک در منزل

• یکی از روش ها برای ارام کردن گریه ی کودکان بعد از چک کردن خیسی پوشک، گرسنگی و... استفاده از پتو است که آن را لایه پتویی پیچیده و به ارامی تکان دهید.
• کودکانی که خسته هستند دیر تر به خواب می روند و نمی توانند خواب راحتی را داشته باشند. پس بهتر است برای او یک برنامه ی خواب مشخص کنید و هر روزه این برنامه ی خواب را اجرا کنید.
• نوع بازی کردن با بچه ها بسیار اهمیت دارد چرا که همه ی آن ها به بازی هایی که با انها انجام می شود توجه می کنند و عکس العملی هایی را نشان می دهند که این بازی ها می تواند به رشد مغزیشان کمک کند.
• توجه به نظافت کودکان مهم است. سعی کنید آن ها را یک روز در میان به حمام ببرید ولی توجه نمایید که در شستشو از مواد قلیایی چون صابون خودداری کنید تا به پوستشان آسیبی وارد نشود. همچنین بعد از حمام آنها را جلوی باد کولر و پنکه قرار ندهید زیرا آن ها بسیار حساس هستند و ممکن است دچار بیماری شوند.
• برنامه غذایی مناسبی برای بچه ها در نظر بگیرید. باید برنامه غذایی مناسبی را برای آنها در نظر بگیریم تا از همان ابتدا با همه ی مواد غذایی سازگار و با زائقشان همخوانی داشته باشد.
• بچه ها را به دور از آفتاب نگهدارید تا به پوست آنها اسیبی وارد نشود. همچنین از استفاده انواع کرمهای ضد افتاب برای مراقبتهای پوستی آنها جلوگیری کنید

نگهداری از کودک

تمام کارهایی که پرستار کودک و یا مادریار انجام می دهد بر اساس تجربه است و نیازی به مدرک تحصیلی خاصی ندارد. بنابراین پرستارانی که تجربه ی نگهداری از کودک را دارند می توانند گزینه ی مناسب تری برای انتخاب باشند و برخی با گذراندن دوره‌های آموزش کودکیاری مهارت‌های خود را در تربیت و نحوه‌ی برخورد در شرایط مختلف با آن ها بالا برده‌اند و به‌ خوبی می‌توانند در حین ارائه‌ی خدمات مراقبتی با انجام بازی‌هایی مناسب با سن فرزند ، خلاقیت آن ها را ارتقا دهند و آموزش‌هایی از قبیل نقاشی، موسیقی و زبان و… را داشته باشند. انتخاب کودکیار بر اساس نیازهای خانواده مشخص می شود که خانواده ها باید نیاز های خود را در نظر بگیرند و سپس اقدام به گرفتن پرستار مناسب از کودک خود کنند. 

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به