پرستار کودک در منزل غرب تهران

نگهداری از کودک در منزل |تهران رفت و روب


خدمات پرستاری کودک در منزل غرب تهران
 از دیگر خدمات پرستاری در منزل شرکت تهران رفت و روب می باشد که متقاضیان بسیاری دارد زیرا با تغییر سبک زندگی ، روز به روز مشغله افراد بیشتر و زمان خالی آنها کمتر شده است بنابراین خدمات پرستاری در منزل غرب تهران با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد.

چنانچه به دنبال شرکت معتبری در این زمینه هستید، شرکت تهران رفت و روب با داشتن سابقه و تجربه ای بالا، پرسنل متعهد و مجرب برای ایجاد امنیت و ارامش در خانواده ها در زمینه ی نگهداری از کودک در منزل آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد .


نکات مهم برای استخدام پرستار کودک در غرب تهران

✔ اولین نکته ای که باید برای استخدام پرستار کودک در منزل  مورد توجه قرار گیرد سن بچه است تا بتوانیم مناسب با سن او، فردی با مهارت های مراقب از بچه ها که تجربه ی کافی دارد را به کار بگیریم.
✔ مراقبت از بچه ها با رده سنی ۵ سال یا کمتر از ۵ سال، حساس و دقیق تر می شود و احتیاج به مراقبت بیشتری دارند بنابراین بهتر است یک مربی مجرب در زمینه نگهداری کودک ، از فرزند شما مراقبت کند.
✔ هنگام مصاحبه با پرستار، باید ویژگی های رفتاری، عادتهای غذایی و حساسیت ها گفته شود.
✔  باید بتواند علت بی قراری کوکان را پیدا کند.
✔ هنگام انتخاب پرستار دقت کافی را داشته باشید زیرا موقع تعویض پرستار، ممکن است وابستگی هایی بین کودک و پرستار پیش بیاید که باعث بروز مشکل در رفتار فرزند شود.
✔ والدین به علت اینکه امنیت و سلامت فرزندانتان را به دست پرستاران می سپارند باید تحقیقات کافی از نیرو داشته باشند.
✔ پرستار نباید کودک را تنها در خانه یا تحت مراقبت فرزندان بزرگتر، رها کند.
✔ باید یک جعبه کمک های اولیه در خانه وجود داشته باشد همچنین  دفترچه بیمه، تلفن های ضروری و داروها در دسترس او قرار داشته باشند.
✔ باید به دانش کمک­ های اولیه آگاه باشد تا در صورت نیاز از آن استفاده کند.

خدمات پرستاری در منزل


میتوان خدمات نگهداری کودک در منزل را به دو صورت شبانه روزی یا روزانه درخواست کرد. پرستاری که به صورت روزانه استخدام می‌شود ، خدماتی همچون مراقبت ، تامین نیازهای اولیه و غذایی را به مدت ۸ ساعت کاری ارائه می دهد. همچنین در شرایطی که پدر و مادر هر دو شاغل هستند و قصد دارند از فرزندشان به جای فرستادن به مهد کودک ، در خانه نگهداری شود ، می‌توانند از پرستار بچه به صورت روزانه استفاده کرده و در باقی ساعات روز خودشان از فرزندشان مراقبت کنند. در غیر این صورت می‌توانند به صورت شبانه‌روزی جهت نگهداری و مراقبت از فرزندشان ، مربی موردنظرشان را استخدام نمایند. شرکت تهران رفت و روب خدمات نگه داری از فرزندان را در شمال و نگهداری از کودکان را در غرب پشتیبانی می کند.

نگهداری کودک غرب تهران

نکات مهم در نگهداری از کودک در منزل

سرگرمی های کودکانه: بازی از عوامل تاثیر گذار در سن، جنس، هوش بچه ها می باشد. تغییر در الگوی بازی کودکان نشانه تغییر رشدی آنهاست.

ایجاد ارامش در محیط کودکان
: اگر امنیت و ارامش در فضای اطراف کودک نباشد می تواند آن را دچار اشفتگی های ذهنی کند و اگر به مرور زمان ادامه پیدا کند باعث انواع بیماری ها می شود. کودکان به افرادی نیاز دارند که همیشه و همه جا اطراف آنان باشند ممکن است هنگام راه رفتن در منزل از جایی بترسند یا زمین بخورند در این شرایط فردی باید باشد تا بتواند آن را ارم کند

اندام جسمی مناسب پرستار 
: همانظور که گفتیم کودک بسیار حساس و کنجکاو است . پرستار باید از شرایط اندامی مناسبی برخور دا باشد تا بتواند پا به پای کودکان حرکت کند و با آن بازی کند.

علاقمند به نگهداری از کودکان
: پرستار کودک باید علاقه ی کافی به کودکان داشته باشد و به شغل خود متعهد باشد. و کودکیاری که مادر است می تواند تجربه های مهم و مثبت خود را برای تربیت فرزند دیگری به کار ببرد.

نگهداری از کودک در منزل  |تهران رفت و روب


شرکت تهران رفت و روب که دارای کادری از مربی های متخصص در زمینه نگهداری کودک در منزل است،  این تعهد را می دهد که طبق حساسیت هایی که برای انتخاب پرستاران دارد بتواند فردی مناسب را به خانواده هایی که دارای مشغله ی بالایی هستند و نیاز به کمک در نگهداری فرزندان خود را دارند، در اختیارشان قرار بدهد.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به