نگهداری از سالمند در منزل - تهرن رفت و روب

نگهداری از سالمند در منزل تهران


نگهداری از سالمندان در منزل تهران
، یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت تهران رفت و روب در شهر تهران می باشد که به دلیل حجم بسیار وسیع شهر، این خدمات در غالب پرستاری سالمند شمال تهران و همچنین نگهداری از سالمند در غرب تهران تقسیم شده اند.
نگهداری از افراد سالخورده توسط نیروهای آموزش دیده و مجرب انجام می شود که تمام دوره های لازم جهت نگهداری از آن ها را گذرانده اند و با کسب تجربه در این زمینه ، می توانند به کمک شما در مراقبت از سالمند در تهران  بپردازند. 
شرکت ما در این زمینه کاری ، بسیار حساسیت به خرج داده است و در انتخاب پرستار سالمند برای مراقبت و نگهداری ، بهترین افراد را  انتخاب کرده است.

نگهداری از سالمندان در منزل تهران

پاسخ سوالات در خصوص نگهداری سالمند در تهران

Icon

خدمات شبانه روزی نگهداری از سالمندان در منزل تهران

Icon

هزینه های مراقبت از سالمند در تهران

Icon

کیفیت خدمات نگهداری سالمند در تهران

ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات در خصوص نگهداری سالمند در تهران می باشیم. کارشناسان و مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به هرگونه مشکل از سوی شما مشتریان عزیز می باشند. یکی از روش های اطمینان به شرکتهای نگهداری سالمند پشتیبانی و خدمات شبانه روزی می باشد که نشان دهنده ی میزان اهمیت آن ها به شما عزیزان می باشد. بخش پشتیبانی پس از خدمات به واحدی اطلاق می شود که مشترکین پس از عقد قرارداد بین دو طرف ، تمامی موارد اعم از تغییر نگهدار و مراقب را بر عهده دارد. اطلاعات همه ی مشترکین و خانواده ها ثبت شده و شما می توانید در هر تایمی از شبانه روز مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.
انتخاب مراقب ، همیشه کار سخت و مشکلی می باشد، زیرافردی که بتواند تمام مشخصات مورد علاقه ی سالمند را داشته باشد به سختی پیدا می شود. چرا که افراد پا به سن گذاشته ، رفتار و سلایق متفاوتی دارند و ممکن است هر پرستار و مراقبت کننده ای را نپذیرند .در این مواقع که کار خانواده ها سخت خواهد شد زیرا انتخاب شخصی که هم هزینه مناسبی دریافت کند ، تجربه کاری و مهارت به اندازه کافی داشته باشد و آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشد یکم مشکل می شود و دستمزد و هزینه های مراقبت از سالمند در تهران به عواملی که ذکر شد بستگی دارد.
امروزه با سرعت پیشرفت تکنولوژی و فناوری ، بسیاری از شرکت ها برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به استفاده از بهترین و نوین ترین دستگاه ها کرده اند. شرکت رفت و روب تمام تلاش خود را کرده است تا با ارائه ی بهترین کیفیت خدمات به شما عزیزان ، تا حد ممکن ارتباط شما را به صورت مداوم با شرکت کم کند. کیفیت خدمات ارائه شده در شرکت ما در حد یک شعار نیست و ما می دانیم بقای ما به رضایت مستمر خانواده ها بستگی خواهد داشت.

پرستاری از سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند چه خصوصیتی باید دارا باشد؟

 • گذراندن دوره های روانشانسی برای مراقبت از افراد سالخورده
 • نکته ی حائز اهمیت صبوری فرد نگهدارنده می باشد.
 • وی باید گوش شنوای خوبی برای افراد سالخورده باشد.
 • گذراندن دوره های حلال احمر ، تزریقات و پانسمان از اصول ضروری می باشد.
 • از سلامت جسمی و روحی کامل برخوردار باشد.

وظایف نگهداری از سالمندان در منزل تهران

 • وظایف مربوط به نظافت و استحمام
 • نگهداری از افراد سالخوره
 • وظایف مرتبط با سلامت حسمی و روحی
 • همراهی و مراقبت از آن ها در بیرون از منزل 
 • پیگیری درمان و دادن دارو درتمام ساعات کاری
 • به یاد داشتن زمان مناسب برای مراقبت های پزشکی

مزایای استخدام پرستار سالمند

نیازی به حضور دائم فرزندان برای مراقبت نیست.
حضور پرستار، حس امنیت خاطر را به خانواده ها می دهد.
این خدمات به صورت شخصی و اختصاصی انجام می گیرد.
حمایت از فرد سال خورده برای انجام امور روزانه.
مدیریت داروهای وی توسط پرستار.
کمک کردن به آن ها در انجام امور سبک منزل .
نظافت محیط زندگی سالمند


شما می توانید فرد مراقبت از افراد سالخورده و ناتوان را از شرکتهای نگهداری سالمند تهران مانند شرکت رفت و روب استخدام فرمایید و یا به صورت شخصی و خصوصی اقدام به تهیه ی یک مراقب  سالمند فرمایید. 
استخدام به صورت شخصی و خصوصی هزینه های بیشتری را در بردارد. توجه داشته باشید که استخدام پرستار خصوصی برای افراد سالخورده باعث آرامش این افراد شده و حس امنیت را برای آن ها به همراه دارد. 
بنابراین، استخدام این افراد از شرکتهای معتبر با آرامش خاطر بیشتری برای افراد سالخورده و همچنین خانواده اش همراه خواهد بود.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به