نگهداری از سالمندان در منزل تهران - نگهداری سالمند در تهران

نگهداری از سالمند در منزل تهران

نگهداری از سالمندان در منزل تهران ، یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت تهران رفت و روب در شهر تهران می باشد که به دلیل حجم بسیار وسیع از شهر، این خدمات در غالب پرستاری سالمند شمال تهران و همچنین نگهداری از سالمند در غرب تهران تقسیم شده اند. نگهداری از افراد سالخورده توسط نیروهای آموزش دیده و مجرب انجام می شود که تمام دوره های لازم جهت نگهداری از آن ها را گذرانده اند و با کسب تجربه در این زمینه ، می توانند به کمک شما در مراقبت از سالمند در تهران بپردازند. شرکت ما در این زمینه کاری بسیار حساسیت به خرج داده است و در انتخاب پرستار سالمند برای مراقبت و نگهداری ، بهترین افراد را  انتخاب کرده است.

نگهداری از سالمندان در منزل تهران

پرستار سالمند در منزل تهران

زمانی که یک فردی سالخورده می شود و پا به دوره ی کهولیت می گذارد بسیار رفتار ها و سلایق حساسی دارد. طی سالیان گذشته بسیاری از خانم ها همپای آقایان برای پاسخ دهی به نیازهای روزمره ، خود را مشغول کرده اند و رسیدگی به سالمندان را فراموش کرده اند. این افراد زندگی خود را صرف تربیت و بزرگ کردن فرزندانشان کرده اند پس اینک ما فرزندان بهتر است برای نگهداری آنان تلاش کنیم و در صورت وجود مشغله فراوان ، از شرکتهای نگهداری سالمند تهران ، اقدام به سفارش پرستار کنیم. پرستارانی که برای مراقبت در نظر گرفته میشوند به تمام اصول و روش های مراقبت از یک فرد سالخوره و پا به سن گذاشته آشنایی دارند. نگهداری از آن ها اصولی دارد که مطمئنا یک فرد معمولی هیچ آشنایی با این اصول ندارد. فردی که وظیفه پرستاری را بر عهده میگیرد به دلیل تجربه بالای خود در این زمینه به خوبی میتواند نیازهای یک فرد سالخورده و ناتوان را تشخیص داده و نسبت به نیاز وی اقدامات لازم را انجام دهد. یک پرستار همواره و ساعات زیادی از روز در کنار فرد سالخورده حضور خواهد داشت که علاوه بر پرستاری میتواند همدم خوبی نیز برای فرد محسوب شود. به منظور اطمینان ارائه ملزومات سلامتی و بهداشتی ، نگهداری از سالمند در منزل تهران لازم است کلیه مشکلات مرتبط با مراقب و نگهدارنده را بشناسیم.
# نگهداری سالمند شمال تهران
# نگهداری از سالمند غرب تهران


شرکتهای نگهداری سالمند تهران

سوابق و صلاحیت جهت انتخاب پرستار سالمند نکات اساسی و مورد نظر را بررسی کنید. شما به دنبال یک مراقب با صلاحیت و قبل اعتماد هستید، بنابراین باید در مورد این موضوع تحقیق کنید. از نگهدار بخواهید که گواهی عدم سوء پیشینه به شما ارائه دهد. ممکن است شخص مورد نظر شما رفتارهایی نامناسبی داشته باشد که سلامت وی را به خطر بیندازد. مواردی مانند رانندگی بدون گواهینامه رانندگی، مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی و …اگر می خواهید نگهدار را از شرکتهای نگهداری سالمند تهران انتخاب کنید نیز این کنترل سوابق لازم است. چرا که ممکن است بعضی شرکتهای نگهداری سالمند تهران این کنترل سوابق را انجام ندهند.

پرستار سالمند در منزل تهران و مزایای آن

 • خدمات پرستاری در منزل از سالمندان با قیمتی نازل و به صرفه در منزل انجام می شود.
 • نیازی به حضور دائم فرزندان برای مراقبت نیست.
 • حضور پرستار، حس امنیت خاطر را به خانواده ها می دهد.
 • این خدمات به صورت شخصی و اختصاصی انجام می گیرد.
 • حمایت از فرد سال خورده برای انجام امور روزانه.
 • مدیریت داروهای وی توسط پرستار.
 • کمک کردن به آن ها در انجام امور سبک منزل .
 • نظافت محیط زندگی سالم

نگهداری از سالمندان در منزل تهران

نگهداری سالمند در تهران

نکات لازم برای استخدام نگهداری از سالمند در منزل تهران

برای نگهداری از سالمند در منزل تهران به سایر نکات باید دقت شود که این نکات عبارتند از:
• گذراندن دوره های روانشانسی برای مراقبت از افراد سالخورده ضروری است.
• نکته ی حائز اهمیت صبوری فرد نگهدارنده می باشد.
• وی باید گوش شنوای خوبی برای افراد سالخورده باشد.
• گذراندن دوره های حلال احمر ، تزریقات و پانسمان از اصول ضروری می باشد.
• از سلامت جسمی و روحی کامل برخوردار باشد.

وظایف نگهداری از سالمندان در منزل تهران

 • وظایف مربوط به نظافت و استحمام
 • نگهداری از افراد سالخوره
 • وظایف مرتبط با سلامت حسمی و روحی
 • همراهی و مراقبت از آن ها در بیرون از منزل 
 • پیگیری درمان و دادن دارو درتمام ساعات کاری
 • به یاد داشتن زمان مناسب برای مراقبت های پزشکی

کار دقیق پرستاری سالمند چیست؟

شما می توانید فرد مراقبت از افراد سالخورده و ناتوان را از شرکتهای نگهداری سالمند تهران مانند شرکت رفت و روب استخدام فرمایید و یا به صورت شخصی و خصوصی اقدام به تهیه ی یک مراقب  سالمند فرمایید که استخدام به صورت شخصی و خصوصی هزینه های بیشتری را در بردارد. اما کار او به گونه ای است که صلاحیت کار مراقب توسط ارزیابی های پیچیده سنجیده می شود و این ارزیابی ها در شرکت های مربوطه به خوبی انجام می گیرد. بنابراین، استخدام این افراد از شرکتهای معتبر با آرامش خاطر بیشتری برای افراد سالخورده و همچنین خانواده اش همراه خواهد بود.

پاسخ سوالات در خصوص نگهداری سالمند در تهران

خدمات شبانه روزی نگهداری از سالمندان در منزل تهران

هزینه های مراقبت از سالمند در تهران

کیفیت خدمات نگهداری سالمند در تهران

ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات در خصوص نگهداری سالمند در تهران می باشیم. کارشناسان و مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به هرگونه مشکل از سوی شما مشتریان عزیز می باشند. یکی از روش های اطمینان به شرکتهای نگهداری سالمند پشتیبانی و خدمات شبانه روزی می باشد که نشان دهنده ی میزان اهمیت آن ها به شما عزیزان می باشد. بخش پشتیبانی پس از خدمات به واحدی اطلاق می شود که مشترکین پس از عقد قرارداد بین دو طرف ، تمامی موارد اعم از تغییر نگهدار و مراقب را بر عهده دارد. اطلاعات همه ی مشترکین و خانواده ها ثبت شده و شما می توانید در هر تایمی از شبانه روز مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.
انتخاب مراقب ، همیشه کار سخت و مشکلی می باشد، زیرافردی که بتواند تمام مشخصات مورد علاقه ی سالمند را داشته باشد به سختی پیدا می شود. چرا که افراد پا به سن گذاشته ، رفتار و سلایق متفاوتی دارند و ممکن است هر پرستار و مراقبت کننده ای را نپذیرند .در این مواقع که کار خانواده ها سخت خواهد شد زیرا انتخاب شخصی که هم هزینه مناسبی دریافت کند ، تجربه کاری و مهارت به اندازه کافی داشته باشد و آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشد یکم مشکل می شود و دستمزد و هزینه های مراقبت از سالمند در تهران به عواملی که ذکر شد بستگی دارد.
امروزه با سرعت پیشرفت تکنولوژی و فناوری ، بسیاری از شرکت ها برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به استفاده از بهترین و نوین ترین دستگاه ها کرده اند. شرکت رفت و روب تمام تلاش خود را کرده است تا با ارائه ی بهترین کیفیت خدمات به شما عزیزان ، تا حد ممکن ارتباط شما را به صورت مداوم با شرکت کم کند. کیفیت خدمات ارائه شده در شرکت ما در حد یک شعار نیست و ما می دانیم بقای ما به رضایت مستمر خانواده ها بستگی خواهد داشت.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به