لطفا برای رزرو نیروی خدماتی از ۴۸ ساعت قبل اقدام نمایید.پس از ثبت سفارش و گذشت حداکثر ۲۴ ساعت از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و سپس نیروی خدماتی با هماهنگی شما به محل اعزام خواهد شد.
نظافت راپله و مشاعات
خانه تکانی
نظافت منزل
نظافت محل کار
مبل شویی
پرده شویی
خدمات باغبانی
نگهداری از سالمند
نگهداری از کودک
سم پاشی منزل
اسباب کشی
بسته بندی و حمل اثاثیه
نیروی خدماتی خانم
نیروی خدماتی آقا
سایر
۸ ساعته
۶ ساعته
۴ ساعته
خشکشویی مبل در تهران نماشویی در تهران
نظافت منزل در تهران
گروه خدمات نظافتی تهران رفت و روب با داشتن کادر مجرب، متخصص و آموزش دیده خود توانسته تجربه های لذت بخشی را از فعالیت در زمینه های مختلف به دست آورد و جز چند شرکت معتبر در زمینه فعالیت های خدماتی نظافتی است که توانسته مجوزهای لازم جهت فعالیت در زمینه های مختلف در محله های شمال و غرب کلان شهر تهران را به دست آورد. امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل از جمله ی ویژگی های مهم شرکت است که بر محبوبیت این شرکت نزد مشتریان می افزاید.

تهران رفت و روب

پشتیبانی ۲۴ ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما

در صورت هر گونه سوال و مشکل پیرامون کلیه امور خدماتی شرکت می توانید به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید و پاسخ سوالات خود را سریعا دریافت کنید. ما این تجارب را با انتقادات و پیشنهادات شما مشترکین محترم به دست آورده ایم پس همواره با ما همراه باشید ...

کیفیت در ارائه خدمات

تضمین ارائه خدمات در زمینه های مختلف با بهترین کیفیت

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات قابل ارائه ، همواره برای یاری شما عزیزان در دسترس خواهد بود

نیروی حرفه ای

اعزام نیروهای حرفه ای و متخصص آقا و خانم جهت ارائه خدمات مورد نظر شما مشتریان عزیز

حضور به موقع نیرو

اعزام نیروی درخواستی در سریع ترین زمان ممکن و حضور به موقع نیرو در مکان

شرکت خدمات نظافتی تهران رفت و روب

شرکت تهران روفت و روب با بیش از یک دهه سابقه ی درخشان و با داشتن کادری از نیروهای متعهد و حرفه ای در زمینه ی خدمات نظافت منزل ، نظافت محل کار و راه پله ها ، پرده شویی و شستشوی مبل در منزل ، خدمات کفسابی موزایک و سنگ ، نماشویی ، سمپاشی و خدمات باغبانی و پذیرایی مجالس ، با بهترین کیفیت ارائه توانسته است رضایت کامل مشتریان خود را در محله ای شمال و غرب تهران جذب نماید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به