سمپاشی مورچه در تهران

مورچه ها از جمله حشراتی هستند که اگر چه به عقیده بسیاری از افراد حشرات بی ازاری هستند ولی در مواقعی همین حشرات بی آزار با افزایش جمعیت می توانند زندگی را برای هر خانواده ای با مشکل مواجه کنند. مورچه ها در تعداد زیاد باعث ایجاد سوراخ هایی در دل اتاق های منزل می شوند که برای دور کردن آنها باید سریع اقدامات لازم را انجام داد.

مورچه جز حشره های اجتماعی به شمار می رود که دارای سابقه طولانی است که در میانه‌های دوره کرتاسه یعنی حدود ۱۱۰ تا ۱۳۰ میلیون سال پیش تکامل یافته است. امروزه بیش از ۱۲۰۰۰ گونه مورچه طبقه بندی شده‌اند. اندازه اجتماع آنها می‌تواند از چند ده مورچه شکارچی در یک حفره تا چند میلیون مورچه ساده و مورچه نازای ماده و طبقه‌ای از کارگرها و سربازها و سایر گروه‌ها را در یک محدوده جغرافیایی وسیع شامل شود. همچنین اجتماع انها شامل تعدادی نر دارای نطفه و همچنین یک یا چند ماده که توانایی بارور شدن دارند و ملکه نامیده می‌شوند٬ می‌شود. همچنین گاهی اجتماع مورچه‌ها یک ابرجامعه توصیف شده است ٬زیرا مورچه‌ها در آن با یکدیگر کار می‌کنند و از اجتماع خود دفاع می‌کنند.
یکی از بزرگ ‌ترین مشکلات مربوط به آن ‌ها ، آلودگی غذایی است . مورچه‌ ها باکتری را روی بدنشان حمل می‌کنند که این باعث انتشار آلودگی به نقاط مختلف خانه می شود. البته ذکر این نکته لازم است که تنها چند گونه از آن‌ها بیماری را انتقال می‌دهند ، اما پیدا کردن هر نوع آن در انبارها یا داخل خانه تجربه ناخوشایندی است که باعث ایجاد ناراحتی می‌شود . برخی گونه‌ها آن نیز مشکلات بیشتری را به وجود می آوردند و گازهای آنهامی‌تواند باعث درد و بیماری شود که اغلب منجر به واکنش ‌های آلرژیک به برخی از افرادی می‌شود که نسبت به نیش مورچه حساس هستند .

مورچه

تهران رفت و روب | متخصص در سمپاشی مورچه در تهران

سمپاشی مورچه و از بین بردن کلونی های متعدد مورچه های خانگی و بالدار با روش های خانگی کار دشواری است اما بهترین روش نابودی و سمپاشی تضمینی مورچه استفاده از روش های اصولی سمپاشی و البته سپردن این امر به دست توانمند شرکت های سمپاشی دارای مجوز و با سابقه است . شرکت تهران رفت و روب با تخصص در زمینه سمپاشی مورچه در تهران دارای سوابق کاری موفقیت آمیزی بوده است. البته این شرکت در زمینه های مختلفی همچون خدمات نظافت، خدمات شستشوی پرده و شستشوی مبل و خدمات باغبانی و ... نیز فعالیت دارد که می توانید با ثبت درخواس

قیمت سمپاشی مورچه در تهران

طبیعتا سمپاشی ساختمان هزینه بر است و این در مورد مورچه نیز صدق می کند که قیمت سمپاشی مورچه در تهران نیز هزینه های مخصوص به خود را داشته باشد اما این هزینه ها همیشه یکسان نیست. قیمت سمپاشی منازل شمال تهران و هزینه سمپاشی منازل جنوب تهران متفاوت است. در واقع محله ای که منزل تان در آن واقع شده روی قیمت سمپاشی منازل تاثیر گذار است و این یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت سمپاشی مورچه در تهران است چرا که برخی از مناطق تهران توسط حشرات اشغال شده اند و نیاز به سمپاشی تضمینی برای ریشه کنی مورچه و سمپاشی سوسک دارند. برای اطلاع دقیق تر در مورد هزینه سمپاشی مورچه در تهران می توانید با پشتیبانی سایت در تماس باشید. 
در اصل قیمت سمپاشی مورچه در تهران پس از بررسی اولیه و با توجه به نوع حشره و تعداد آن مشخص می شود. تهران رفت و روب متخصص در سمپاشی ساختمان در تهران است که دارای کادر تعلیم دیده و متخصص در زمینه کنترل آفات و حشرات مزاحم خانگی است. پس از ثبت سفارش ، هماهنگی های لازم برای سمپاشی منزل در تهران انجام خواهد شد. سموم مورد استفاده در سمپاشی منازل مورد تایید وزارت بهداشت قرار دارد و خطرات سمپاشی منازل به طور کلی از بین خواهد رفت.


اقدامات لازم جهت پیشگیری

۱- رعایت کردن بهداشت محیط جهت جلوگیری از نفوذ حشرات
۲- قبل از اجرای عملیات ساختمانی برای ایجاد سد در مقابل نفوذ مورچه ها؛ باید خاک را ضد عفونی نمود
۳- به کاربردن طعمه های آغشته به سموم بهداشتی توسط متخصصان سمپاشی تک صورت می گیرد
۴- گرفتن درز شیارها و قرنیزها
۶- دورنگاه داشتن مواد غذایی شیرین ازمسیر عبور مورچه ها
۶- تعویض شیشه ها و درب های شکسته برای جلوگیری از ورود آفات
۷- پاشیدن مقداری نمک در کنار و اطراف در یا به طور مستقیم در مسیر آنها، جلوی ورود آنها را بگیرید
۸- استفاده از روشهای IPM از قبیل مبارزه بیولوژیک توسط نمونه های آلوده به سموم مورچه ها

سمپاشی مورچه

سمپاشی منزل

توصیه های شرکت پس از سمپاشی منزل

۱ خانمهای باردار،کودکان ،افرادی که دچار بیماری قلبی، کلیوی، حساسیت های پوستی و... هستند؛ برای حضور در محل سمپاشی شده طبق توصیه ی کارشناسان عمل کنند
۲- به این نکته توجه داشته باشید؛ سم تا زمانی که مرطوب است و کاملا خشک نشده می تواند مسمومیت ایجاد کند.
۳- با مشاوره با کارشناسان زمان مناسب برای ورود به محیط را مشخص کنید تا دچار مسمومیت توسط بخار و ذرات معلق ناشی از سم نشوید.
۴- پس از سمپاشی مورچه و بازگشت به محل تمامی راه های جریان هوا،در و پنجره ها را باز بگذارید.  ۹- کنترل جهت اطمینان از نتایج بدست آمده با استفاده از روش های پاک سازی محیط ، بهبود شرایط وساختمان وسایراقدامات،زیر نظرمتخصصان سمپاشی تک صورت می گیرد.
۵- توجه داشته باشید که ،تنها پس از هوادهی می توانید به محل باز گردید.
۶- در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی،از مصرف آن خودداری کنید.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به