موش

سمپاشی موش در تهران

در طول مبارزه با این حیوان موذی روش های بسیاری مورد ازمایش قرار گرفته گه برخی از آنها جواب داده و برخی دیگر جوابگو نبوده است. یکی از قدیمی ترین روش ها استفاده از تله موش است که البته این روش با وجود خطراتی که برای افراد ساکن خانه و حیوانات خانگی دارد منسوخ شده و خطرناک محسوب می شود. روش های دیگری جایگزین روش های قدیمی شده اند که با توجه به کاهش وقت ازاد بسیاری افراد به جای صرف هزینه های بیهوده و گاها زیاد تصمیم به سپردن این کار به افراد متخصص می گیرند که در بیشتر مواقع بهترین کار ممکن  همین است چرا که باید برای از بین بردن این حیوان و بازگرداندن آرامش به محیط خانه نیاز به تجربه در این مبارزه است.
شرکت پیشنهادی ما برای مبارزه با این حیوان شرکت تهران رفت و روب است که تخصص لازم در زمینه سمپاشی موش در تهران را دارد. تیم پیشتیبانی و کارگران تهران رفت و روب به صورت همه روزه برای آسایش و امنیت همشهریان عزیز، خدمات سمپاشی موش در تهران را با استفاده از روش ها و دستگاه ها ی مخصوص به خود، برای جلوگیری ازورود این حیوانات موذی به داخل خانه ها و پیشروی از آلودگی و بیماری ارائه داده است.
این شرکت با ارائه انواع خدمات در زمینه سمپاشی حشرات موذی در تهران همچون سمپاشی ساس، سمپاشی سوسک، سمپاشی مورچه و ...توانسته در این زمینه تجربه های خوبی به دست آورد. موش نیز از جمله جانوران موذی محسوب می شود که از بین بردن آن کار آسانی نیست. برای سمپاشی موش ها باید از موادی استفاده کرد که موش ها به آنها حساسیت دارند و موجبات مرگ آن ها را فراهم می کند. این شرکت یک شرکت متخصص در زمینه مبارزه با موش در تهران است که جواز و مدارک لازم را برای ارائه روش های نوین خود به دست آورده است.

سمپاشی موش

قیمت سمپاشی موش در تهران

شرکت تهران رفت و روب تعیین قیمت سمپاشی موش در تهران را متناسب با شرایط و اوضاع هر پروژه متفاوت می داند. یعنی به گونه ای نیست که یک قیمت کلی برای آن تعیین کرد چرا که ممکن است شرایط یک پروژه به صورت کلی با پروژه دیگر متفاوت باشد. در اصل برای برآورد قیمت سمپاشی موش در تهران نیاز به اطلاعات دقیق دارد که از جمله این اطلاعات که میتوان به آن اشاره کرد:
* مکان پروژه و دوری و نزدیکی آن
* وسعت مکان مورد نظر 
* نوع موش و وسیله هایی که در مبارزه با آن باید تهیه کرد
* نوع و حجم سم مصرفی برای از بین بردن موش ها
* میزان پیشرفت موش ها در عمق و بن ساختمان
* و ...
اگر علائم حضور موش در منزل را احساس می کنید می توانید با یک تماس با شرکت تهران رفت و روب و دادن اطلاعات خواسته شده از قیمت نهایی آن نیز مطلع شوید واگر احساس کردید که این مبلغ به صرفه است سریعا اقدام به ثبت درخواست خود کنید تا در اسرع وقت ماموران ما با وسایل لازمه در محل حاضر و از نفوذ بیشتر آنها جلوگیری شود و شما را از دست آنها رهایی دهند. شرکت تهران رفت و روب با کادر مجرب خود تلاش کرده تا تا جایی که شرایط اقتصادی اجازه می دهد قیمت تمام شده سمپاشی موش در تهران را کاهش دهد و با قیمتی مناسب در مبارزه با این حشرات و جانوران موذی به کمک و یاری همشهریان عزیز بشتابد. امید است در این راه همواره یاری دهنده ما باشید.


اطلاعات عمومی در خصوص موش خانگی :

  • موش ها بخصوص در ماه های زمستان به داخل خانه و ساختمان های شما راه یافته آن ها لانه های خود را در مکان هایی که دسترسی به غذا در آن جا وجود دارد می سازند و از موادی مانند پارچه و لباس، پشم، کاغذ، پلاستیک و ...را برای ساخت خانه استفاده می کنند. سوراخ هایی که موش ها از آن عبور می کنند بین ۳۰-۲۰ میلیمتر قطر آن می باشد.
  • بر خلاف جثه شان این موجودات برای انسان بسیار خطرناک بوده و تا حدود زیادی حرکات سریع و غیرقابل پیش بینی داشته که چهار گونه از آن ها که به صورت گسترده وجود دارند عبارتند از : موش های وحشی (نروژی) – موش های خانگی – موش سقفی - موش قهوه ای.
  • آن ها به راحتی بالا رفته و با فشار، خود را از کوچکترین سوراخ ها رد می کنند. آن ها نیاز اجباری به جویدن برای حفظ دندان های خود دارند.
  • دو گونه از آنها که بیشتر در اطراف باغ و خانه و سقف کاذب منزل شما یافت می شود موش های خانگی و موش های سقفی می باشد. نوع خانگی آن زنده ماندن خود را وابسته به انسان و زندگی در منازل آن ها داشته ولی نوع سقفی در حومۀ شهر ( خانه ها و گاراژ ها ، سقف سوله های صنعتی و ...) زندگی می کنند.
سمپاشی موش

موش های خانگی : این موش ها به رنگ خاکستری و یا قهوه ای هستند که دراغلب نقاط جهان دیده می شوند. این موش ها در مکان ها سر بسته مانند انبار ها و محل زندگی انسانها زندگی می کنند. فعالیت این موش ها در شب است و اقدام به لانه سازی نمی کنند و از دانه های ذرت، غلات، خوارو بار تغدیه می کنند.
موش سیاه : این نوع موش ها در محل های سرپوشیده و یا محل زندگی انسان ها زندگی می کنند.وابسته به انسان است، در مناطق مسکونی، کشتی و قطار دیده می‌شود، کمتر به آب وابسته است، طبقات بالا و خشک ساختمان‌ها را ترجیح می‌ دهد. این موش ها با چشم های نسبتا کوچک و رنگ سیاه می باشند.

شرکت تهران رفت و روب در زمینه سمپاشی منزل در تهران دارای تخصص و فعالیت های متعددی است که همواره تلاش کرده تا در این راه یاری دهنده همشهریان عزیز تهرانی در نقاط مختلف این شهر باشد. از جمله خدمات این شرکت در زمینه سمپاشی درتهران شامل سمپاشی سوسک در تهران ، سمپاشی مورچه در تهران، سمپاشی ساس در تهران و ... می باشد. البته باید عنوان کرد که حوزه فعالیت این شرکت به حوزه سمپاشی محدود نمی شود و خدمات دیگری همچون نظافت منزل، شستشوی پرده، مبل شویی و ... را انجام میدهد. برای اطلاع دقیق تر از شرایط، میزان فعالیت و هزینه تعیین شده برای هر نوع خدمات با پشتیبانی شایت در تماس باشید...

شرکت تهران رفت و روب متخصص در زمینه سمپاشی موش در تهران

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به