نماشویی در تهران

شستشوی نما - نماشویی ساختمان در تهران با تضمین کیفیت

سرویس نماشویی در تهران از دیگر خدماتی است که توسط شرکت خدماتی نظافتی تهران رفت و روب در محله های غرب و شمال تهران ارائه می گردد.
این مجموعه با تجربه بالایی که در این زمینه دارد می تواند به شما همشهریان عزیز تهرانی در زمینه خدمات نماشویی ساختمان برای ساختمان های بلند ، ساختمان هایی با نمای آجری ، ساختمانی با نمای شیشه ای و در نهایت ساختمان هایی با نماهای سنگی و غیره مشاوره دهند.

این مجموعه خدمات خود را توسط لوازم جانبی مانند داربست، کلاینر، طناب، بالابر و اتو واشینگ و با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی و ابزار دیگر مانند ابر و طی، پایلو، پولیش و سندبلاست انجام می دهند و با تضمین کیفیت خدمات، سرویس های ارائه شده به شما را بیمه می کنند.
این مجوعه ، خدمات را در تمام نقاط تهران به شما همشهریان گرامی ارائه می دهد. برای مشاهده لیست هزینه نماشویی تا انتها با ما همراه باشید.
 شستشوی نمای ساختمان غرب تهران و
نماشویی شمال تهران 

خدمات نماشویی در تهران رفت و روب

برخی از این خدمات عبارتند از:
نماشویی آپارتمان و منزل مسکونی، تجاری و اداری و برج‌های بلند
انواع نمای شیشه‌ای، سنگی، سیمانی، آجری، کامپوزیتی ، کرتین‌وال و سنگ ساختمانی
شستشوی نما بدون داربست و با طناب
نماشویی با واتر سند بلاست، سندبلاست خشک

شستن نما با جوهر نمک

شستشوی نما با مواد نانو

البته این خدمات به موارد ذکر شده ختم نمی‌شود و هر خدمت دیگری در این زمینه نیاز داشته باشید می‌توانید از ما بخواهید.

نماشویی در تهران

اینکه نمای ساختمان شما از چه نوعی است مهم نیست. سنگ، کامپوزیت، آجر، کرتین‌وال، شیشه و... ، مهم اینست که همه‌ی این‌ها قابل شستشو می باشند، فقط به یک متخصص برای اینکار نیاز دارید. پس اگر خواستار این گونه خدمات هستید، کافی است ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی انجام دهید.

شستشوی نمای ساختمان


قیمت نماشویی در تهران

Icon

لیست قیمت شستشوی نما در تهران بر اساس نوع جنس نما

قیمت نماشویی در تهران ، به طور کلی از متری۵٫۰۰۰ تا متری۱۲٫۰۰۰ تومان تخمین زده می شود که این قیمت برای هر ساختمان ، با توجه به نوع نما و مقدار آلودگی متفاوت خواهد بود.
برای نماهایی با متراژ بالای ۵۰۰ متر شرکت خدمات نظافتی تهران رفت و روب ، تعرفه هایی شامل تخفیف قرار داده است.
نکته:
 استعلام لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان به این صورت می باشد که کارشناسان نماشویی ، به محل اعزام شده و نمای ساختمان را بررسی می کنند ، سپس با در نظر گرفتن تمام شرایط و تعرفه ها ، هزینه نهایی را به کارفرما اعلام می نمایند.

عوامل موثر بر قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی در تهران تحت تاثیر عوامل گوناگونی می باشد که برای برآورد هزینه باید به آنها توجه نمود مهمترین عواملی که می تواند در هزینه های این سرویس تاثیر گذار باشند عبارتند از: 
میزان مساحت: طبیعی است که هر چه مساحت  بیشتر باشد زمان بیشتر و مواد استفاده شده بیشتری برای تمیز کاری آن صرف می شود. طبیعتا زمان و مواد مصرفی هر چه بیشتر باشد هزینهنیز افزایش می یابد.
نوع نما ساختمان: این هم یکی دیگر از پارامتر هاست چرا که هر کدام از انواع آن نیازمند مواد شوینده با قیمت های متفاوتی است. مثلا در نماشویی کامپوزیت از مواد آلفا پارانکو استفاده می شود که بسیار گران است ولی در نماشویی سنگ از مواد شوینده معمولی هم می توان استفاده کرد.
حساسیت نما : هرچه حساسیت آن بیشتر باشد نیازمند زمان بیشتری برای نظافت می باشد برای مثال در صورت وجود ابزار آلات نورپردازی و امنیتی به دلیل زمان بر بودن عایق بندی مجدد ، هزینه عایق بندی نیز به هزینه بقیه خدمات افزوده می گردد.
میزان کثیفی لایه روبی : میزان کثیفی نیز یکی از المان های تعیین کننده قیمت است طبیعتا هر چه کثیفی بیشتر باشد به زمان ، انرژی و مواد تمیز کننده بیشتری نیاز است که همه این ها باعث تغییر در قیمت می شوند.
✔ عدم ارائه خدمات توسط راپل و طناب در قسمت هایی که نیازمند دسترسی با داربست می باشد هزینه داربست در این مواقع بر کل ارزش خدمات افزوده می گردد.

نماشویی در تهران

روش های نماشویی

خدمات نماشویی نما با طناب

نماشویی با طناب علاوه بر قیمت مناسب، ایمنی بالاتری نسبت به بقیه ی روش ها دارد و اپراتور باید آموزش های لازم را دیده باشد و کارت معتبر جهت اینکار را داشته باشد.
اپراتور یا فردی که در حال ارائه این خدمات است با استفاده از ابزارهای فرود، از بالای ساختمان به صورت پله پله به سمت پایین می آید و سازه را با استفاده از مواد و ابزارهای خاص تمیز می کند و به تمام ساختمان مشرف است. 

نماشویی در شمال تهران

خدمات شستشوی نما با داربست

داربست یک روش سنتی است که علاوه بر دشواری و خطرناک بودن ، هم از نظر زمان و هم هزینه مقرون به صرفه نمی باشد و هم محیط را اشغال می کند بنابراین روش های جدید تری جایگزین این روش شده است.
ولی نمی توان از مزایای آن دست کشید چرا که فرد تسلط بهتری به ابزار و جابه جاییش در محیط دارد و کار با سرعت عمل بیشتری انجام میشود.

انواع نماشویی در تهران رفت و روب

نماشویی شیشه تهران
در نماشویی شیشه ای از فرچه و تی های دسته کوتاه برای بهتر انجام شدن کار و همچنین تسلط کامل اپراتور از داربست استفاده میشود و با استفاده از مواد های نانو برای ایجاد یک لایه غیر قابل نفوز در پایان کار استفاده میشود تا روی آن ها به مدت طولانی هیچ گونه سیاهی و گرد غباری دیده نمیشود.
شستشوی نمای کامپوزیت در تهران
اسم مواد مخصوص برای شستشوی کامپوزیت ، آلفا پارانکو هست که یک ماده ی گران قیمت می باشد.به هیچ وجه از مواد شیمیایی مانند بنزین و تاید و تینر نباید استفاده شود همچنین امکان استفاده از مواد ساینده وجود ندارد. بهتر است بعد از شستشو، مجددا فقط با آب شسته شوند.
تهران رفت و روب
شستشوی نماهای اجری نیاز به مهارت خاصی دارند و به دو روش انجام می شوند. استفاده از واتر بلاست با سیلیس ریز برای جرم زدایی و پاک کردن لایه های آن به صورت کامل. بهترین روش استفاده از سیلیس می باشد. برای جلوگیری از شوره زدن از مواد شوینده ی پودری مانند تاید و اب شور استفاده نکنید.

تهران رفت و روب در تلاش است تا هر گونه خدمات در زمینه نماشویی ساختمان در تهران و محله های شمال و غرب ان را برای شما فراهم کند و هدف خود را به گونه ای شکل داده که همه این خدمات را به نحو احسن به اتمام برساند تا مشتریان خود را در سراسر شهر تهران راضی و خشنود کند. به همین جهت با فراهم آوردن افراد آموزش دیده و متخصص سعی کرده گروهی کاملا حرفه ای تشکیل دهد تا در انجام پروژه های محوله بهترین عملکرد را داشته باشد. 

چرا خدمات نماشویی در تهران را به ما بسپارید؟

نماشویی ساختمان در تهران که گرد و غبار موجود در هوای آن به همراه آلاینده های ناشی از دود اتومبیل ها، ساختمان ها را سیاه و کدر کرده و صدمات بسیاری به آن وارد می کند ، می تواند یکی از مهم ترین قسمت هایی باشد که باید به آن توجه کرد.
ساختمان هایی که کدر شده اند چهره ی ناخوشایندی به بافت شهری می دهند ، بنابراین شستشوی نمای بناهای قدیمی بسیار ضروری است. اما شستشوی نمای ساختمان مختص ساختمان های قدیمی نیست. اغلب ساختمان های نوساز نیاز به این خدمات دارند چرا که در حین ساخت و به طور مثال سنگ کاری قسمت بیرونی ، سیمان باقی مانده در سنگ کاری باید تمیز شود و چنانچه سیمان و چسب اضافی تمیز نشود، به مرور سخت شده و آن را زشت نشان می دهد.
بنابراین لازم است تا همه ساختمان های نوساز از خدمات نماشویی جهت پاک کردن مواد اضافی ساخت و ساز و خاک گیری استفاده کنند. به این ترتیب درخشش نمای ساختمان بیشتر شده و جلوه ی بهتری پیدا می کند.
به طور کلی مزایا و کاربردهای این سرویس عبارتند از:
✔ افزایش طول عمر بنا
✔ افزایش درخشندگی
✔ از بین بردن لک های روی ساختمان
✔ جلوگیری از ورود رنگ های آلاینده به سطوح داخلی

نماشویی در تهران
دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به