بهترین شرکت نماشویی شمال تهران


نماشویی شمال تهران
 یکی دیگر از خدمات تهران رفت و روب می باشد . نماشویی ساختمان راه حلی ارزان و موثر برای زیباتر شدن ساختمان ها است که می تواند سهم بزرگی از زیبایی قسمت های بیرونی ساختمان را در برگیرد و باعث می شود که سلامت خود را در برابر آلودگی حفظ کند.
از آنجایی که در ساخت هر ساختمان از مواد و مصالح متفاوتی استفاده شده است پس در نتیجه خدمات نماشویی با توجه به ساخت ساختمان ها متفاوت است، ابزار ها و وسایل و روش های مختص به خود را لازم دارد. به عنوان مثال :
✔ برای نماشویی آجر از واترسندبلاست استفاده می شود که ترکیبی از آب تحت فشار به همراه پودر سیلیس می باشد
✔ ولی نماشویی شیشه ای به وسیله ی ابر و طی و آب می باشد. 
✔ شستشو معمولا با استفاده از دستگاه واترجت انجام می شود. دستگاه واتر سندبلاست ( دستگاهی که آب و دانه های سلیس هم زمان با فشار بیرون می آیند) نیز برای از بین بردن جرم های سخت ناشی از باقی ماندن سیمان و مصالح روی نمای سنگی ساختمان ، مورد استفاده قرار می گیرد.

تهران رفت و روب

خدمات نماشویی ساختمان در شمال تهران

شرکت تهران رفت و روب ، خدمات نماشویی ساختمان های بلند و آجری ، شیشه ای و سنگی را  توسط لوازم جانبی مانند داربست، کلاینر، طناب، بالابر ،راپل و اتو واشینگ انجام می دهد. این خدمات همان روش جرم زدایی می باشدکه با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی و ابزار دیگر مانند ابر و طی ،پایلو،پولیش، سندبلاست انجام می شود و با تضمین کیفیت ، خدمات ارائه دهنده به شما را بیمه میکند. به طور کلی نما ها را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:
• سنگی
• کامپوزیتی
• سیمانی
• آجری
• شیشه ای

خدمات نماشویی تهران رفت و روب

✔ برج‌های بلند 
✔ شستشوی انواع نمای فریم لس ، طرح دار ، اجری ، کامپوزیت ، سنگ و…
✔ شستشو با واتر سند بلاست، سندبلاست خشک
✔ شستشو با طناب و بدون داربست
✔ استفاده از پولیش
✔ پیچ رولپلاک نمای سنگی ساختمان
✔ شستشو با مواد نانو

درخواست آنلاین شستشوی نمای ساختمان

روش های تهران رفت و ر وب برای ارائه ی شستشوی نما در شمال تهران

خدمات نماشویی نما با طناب

نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل علاوه بر قیمت مناسب، ایمنی بالاتری نسبت به روش نماشویی با داربست دارد و فرد اپراتور باید اموزش های لازم را دیده باشد و کارت معتبر جهت اینکار را داشته باشد.
اپراتور یا فردی که در حال انجام شستشوی نمای ساختمان است با استفاده از ابزارهای فرود، از بالای ساختمان به صورت پله پله به سمت پایین می آید و سازه را با استفاده از مواد و ابزارهای خاص تمیز می کند و به تمام ساختمان مشرف است.

تهران رفت و روب

خدمات شستشوی نما با داربست

نماشویی با داربست یک روش سنتی است که علاوه بر دشواری و خطرناک بودن ، هم از نظر زمان و هم هزینه مقرون به صرفه نمی باشد و هم محیط را اشغال می کند ، بنابراین روش های جدید تری جایگزین این روش شده است.
ولی نمی توان از مزایای آن دست کشید چرا که فرد تسلط بهتری به ابزار و جابه جاییش در محیط دارد و کار با سرعت عمل بیشتری انجام میشود.


شرکت تهران رفت و روب در تلاش است تا هر گونه خدماتی که شما همشهریان عزیز در زمینه نماشویی ساختمان در سرتاسر تهران به ویژه در محله های شمال و غرب آن نیاز داشته باشید را برای شما فراهم کند و هدف خود را به گونه ای شکل داده که  با فراهم آوردن افراد مصمم و چابک و آموزش دیده ، گروهی کاملا حرفه ای و منسجم در این زمینه تشکیل دهد تا در انجام پروژه های واگزار شده بهترین عملکرد را داشته باشد. امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل از جمله  ویژگی های مهم شرکت است که بر محبوبیت این شرکت نزد مشتریان می افزاید.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به