نماشویی غرب تهران با تضمین خدمات

شرکت خدماتی نماشویی تهران رفت و روب به همراه مشاورانش سالهاست که تجربه ی بالایی در زمینه ی نماشویی در غرب تهران و نماشویی در شمال تهران را دارند و می توانند به شما همشهریان عزیز در این زمینه مشاوره دهند.
میتوانیم این خدمات را به چند بخش تقسیم کنیم از جمله نماشویی ساختمان های بلند ، نماهای آجری ، شیشه ای ، سنگی و سیمانی را نام برد که کاری تخصصی است بنابراین برای این کار بهتر است از شرکت های معتبر در این زمینه کمک بگیرید و یا حداقل با تماس با آنها و دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و بعد اقدام به کاری کنید.
خوشبختانه این شرکت دارای کادری مجرب و متخصص در این زمینه می باشد که تجهیزات و دستگاه های مختلف را داراست و با تضمین کیفیت خدمات، خدمات ارائه دهنده به شما را بیمه میکند. این خدمات توسط لوازم جانبی مانند داربست، کلاینر، طناب، بالابر و اتو واشینگ با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی و ابزار دیگر مانند ابر و طی ،پایلو،پولیش، سندبلاست انجام می شود. برای دریافت خدمات یا مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

نماشویی در غرب تهران - تهران رفت و روب

۸ نکته جهت شستشوی نمای ساختمان غرب تهران

هر کاری دارای نکات مهم و اصولی می باشد و قوانین خاص خودش را دارد. شستن نما نیز دارای این اصول می باشد: 
۱- امنیت و ایمنی: مهم ترین نکته تامین امنیت اپراتور و فرد متخصص می باشد که باید از ایمن ترین و به روز ترین ابزارها استفاده کند و مطمئن شود که تمام گره ها با اصول گره زنی مطابقت دارد و آن را با دقت کامل انجام داده است.
۲- محل انجام کار با علامت مشخص شود تا جان کسی در خطر نیفتد و در حین انجام شستشوی باید به افراد در حال رفت و آمد توجه شود.
۳-  اطلاع رسانی به همسایگان دارای اهمیت است ، تا خطری آنان را تهدید نکند و با پیمانکار همکاری لازم را داشته باشند. 
۴- رعایت مسائل برق و الکتریسیته : باید به نحوه ی اتصال دستگاه کارواش به جریان الکتریسیته توجه کرد و هنگام اتصال آن باید از دو شاخه های صنعتی استفاده نمود و اگر کابل دستگاه لخت بود و یا محل اتصالی داشت برطرف گردد تا خطر برق گرفتگی از بین برود و ایمنی نیز رعایت شده باشد. 
۵-درزگیری پنجره ها و عایق کاری اطراف وسایل الکتریکی: چون که نماشویی ساختمان با دستگاه های فشار قوی انجام می شود باید درز های پنجره هارا پوشاند تا از ورود آب و مواد به داخل خانه جلوگیری شود برای جلوگیری از برق گرفتگی باید تمام مواردی که نیاز به عایق کاری دارند را عایق بندی کنیم تا از وقوع برق گرفتگی جلوگیری شود.
۶- استفاده از ابزار آلات مخصوص و استاندارد مهم می باشد چرا که هر سطح باید با مواد مخصوص به خود شستشو شود.
۷- تنظیم قرارداد: در قراردادها باید میزان مواد شوینده ی مصرفی، نوع بیمه کارگران، نوع دستگاه نماشویی، مبلغ کل پرداختی و تعداد روزهایی که قرار است کارگران در حال انجام خدمات باشند درج شود.
۸- بیمه بودن کارگر: کارفرما باید از بیمه بودن کارگرانی که قرار است عملیات شستشوی نما را انجام دهند اطمینان حاصل فرماید چون خطرات زیادی این کارگران را تهدید می کند و اگر این کارگران بیمه نباشند ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به کارفرما وارد کنند.

ثبت درخواست شستشوی نمای ساختمان در غرب تهران


روش های نماشویی برای ارائه ی شستشوی نما در غرب تهران

خدمات نماشویی نما با طناب

این روش علاوه بر قیمت مناسب، ایمنی بالاتری نسبت به بقیه ی روش ها دارد و اپراتور باید اموزش های لازم را دیده باشد و کارت معتبر جهت اینکار را داشته باشد.
اپراتور یا فردی که در حال انجام شستشوی نمای ساختمان است با استفاده از ابزارهای فرود، از بالای ساختمان به صورت پله پله به سمت پایین می آید و سازه را با استفاده از مواد و ابزارهای خاص تمیز می کند و به تمام ساختمان مشرف است. 

روش های نماشویی برای ارائه ی شستشوی نما در غرب تهران
خدمات شستشوی نما با داربست

داربست یک روش سنتی است که علاوه بر دشواری و خطرناک بودن ، هم از نظر زمان و هم هزینه مقرون به صرفه نمی باشد و هم محیط را اشغال می کند بنابراین روش های جدید تری جایگزین این روش شده است.
ولی نمی توان از مزایای آن دست کشید چرا که فرد تسلط بهتری به ابزار و جابه جاییش در محیط دارد و کار با سرعت عمل بیشتری انجام میشود.


شرکت تهران رفت و روب در تلاش است تا هر گونه خدمات نماشویی ساختمان در غرب تهران که همشهریان عزیز نیاز داشته باشید را فراهم نماید و با فراهم آوردن افراد مصمم و چابک و آموزش دیده و متخصص سعی کرده گروهی کاملا حرفه ای و منسجم تشکیل دهد تا در انجام پروژه های محوله بهترین عملکرد را داشته باشد. امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل از جمله ی ویژگی های مهم شرکت است که بر محبوبیت این شرکت نزد مشتریان می افزاید.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به