پرده شویی

شتسشوی پرده در تهران | پرده شویی در تهران

پرده های منزل به دلیل کاربرد زیادی که در منزل دارند و تمیز کردن آن کار آسانی نیست در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارند . شستن پرده یکی از کارهای تخصصی است که باگر به درستی مورد شستشو قرار نگیرد باعث آسیب رسیدن به بافت آن شود. شرکت تهران رفت و روب یکی از متخصصان پرده شویی در تهران است که می تواند در این زمینه به شما کمک کند

روش صحیح پرده شویی :

شستشوی پرده با توجه به جنس پارچه ای که در طراحی آن به کار رفته است به صورت های متفاوتی باید مورد شستشوی قرار بگیرد، به طور کلی روش شستشو بستگی به جنس پارچه دارد. پس پرده شویی کاری نیست که بتوان آن را بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد جنس پارچه انجام داد. پیشنهاد میکنم اگر آسیب ندیدن پرده منزلتان برایتان اهمیت ویژه ای دارد این کار را به متخصصانی که در این حوزه فعالیت دارند بسپارید که بهترین پیشنهاد برای استفاده از خدمات پرده‌شویی‌ در تهران شرکت تهران رفت و روب است که در این زمینه هم سال ها فعالیت داشته و هم دارای کادر مجرب و با تجربه ای است.
 به طور کلی پرده ها از نظر ضخامت به سه دسته تقسیم می شوند:
اولین نوع ظریفند
که برای کاهش آسیب دیدن پارچه ها باید آن را با دست شستشو داد.
دومین نوع پرده های سبک اند
که شستشوی آن با ماشین لباسشویی امکان پذیر است.
و سومین نوع، پرده هایی با پارچه های سنگین هستند
که شستشوی آن ها توسط خشکشویی و بخارشویی باید انجام شود و یکی از کارهایی است که نباید نادیده گرفته شود چون بیشتر در معرض آلودگی هستند و اکثرا دارای جنس پشمی هستند میتوانند گرد و غبار موجود در فضا را جذب می کنند . همچنین شستشوی آن ها ، سختی و تخصص های لازم خود را دارد مخصوصا اگر جنس پارچه آن ، یک جنس خاص باشد. این کار حداقل سالی یک بار توصیه می شود و چنانچه در تهران ساکنید بهتر است این کار تخصصی را به شرکت تهران رفت و روب و بخش خدمات شستشوی پرده در تهران بسپارید.

عکس

خدمات شرکت تهران رفت و روب متخصص در زمینه پرده شویی در تهران


متخصص در شستشوی پرده های مخملی ، ابریشم ، توری و …

متخصص در شستشوی پرده های مخملی ، ابریشم ، توری و ….


باز ، نصب و شستشوی پرده های زبرا ، کرکره و...

باز ، نصب و شستشوی پرده های زبرا ، کرکره و...


استفاده از مواد مخصوص شوینده پرده و حالت دهنده پار

استفاده از مواد مخصوص شوینده پرده و حالت دهنده پارچهشستشوی پرده در تهران در انواع متفاوت

شستشوی پرده های پارچه ای
قبل از شستشوی پرده حتما ابتدا گرد و غبار موجود روی آن ها را گرفته و بعد کار شستشو را انجام دهید.
شستشوی پرده های پارچه ای بستگی به ضخامت آن تفاوت هایی وجود دارد که باید به آن توجه کرد و متناسب با نوع آنها به شستشو با دست یا ماشین لباس شویی باید اقدام کنید.
شستشوی پرده های چوبی
پرده های چوبی از آنجایی که هنگام استفاده ی آب برای شستشوی این مدل ، کاملا خیس و خراب شدن می شوند ، برای شستشوی این مدل نیاز به کمی تخصص هست. بنابراین کافیست آن ها را با یک برس نرم تمیز کرده و بگذارید خشک شوند البته برای بهتر تمیز شدن نیاز است که با خدمات پرده شویی در تهران تماس بگیرید.
شستشوی پرده زبرا
روش شستشوی این مدل ، خشکشویی و بخارشویی است. بهتر است همراه نظافت منزل با استفاده از جاروبرقی لایه های آن تمیز شود و خشکشویی هم به صورت سالیانه توصیه می شود. برای شستشو در منزل نیز می توانید از دستگاه بخارشوی خانگی استفاده نمایید و یا برای راحتی بیشتر با متخصصان ما در زمینه شستشوی پرده در تهران تماس بگیرید.

قیمت شستشوی پرده در تهران

شستشوی پرده در تهران یکی از تخصص های شرکت تهران رفت و روب می باشد که تلاش کرده در این زمینه متناسب با نوع و ضخامت پرده از روش ها و وسایل مربوط به خود استفاده کند تا اسیب رسیدن به آن را به حداقل ممکن برساند. اما در محاسبات قیمت شستشوی پرده علاوه بر جنس پارچه اش ، متراژ آن نیز اثر گذار است که محاسبه ی طول آن توسط مشتریان نیز امکان پذیر است ولی به شرطی که عرض آن را به صورت چین خورده محاسبه نکنند. قیمت شستشوی پرده در تهران بسته به اتو زنی ، جنس آن ، مواد استفاده شده برای شستشو و خشکشویی متفاوت است و براورد هزینه پرده شویی در تهران باید پس از انجام کار یا هنگام بازدید از آن اعلام شود تا تفاوتی بین اعلام قیمت و قیمت نهایی وجود نداشته باشد. تلاش ما در بخش خدمات پرده شویی تهران رفت و روب این است تا بتوانیم خدمات خود را با قیمت مناسب و منصفانه در این خصوص ارائه دهیم. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت پرده شویی در تهران می توانید با شماره تماس درج شده در سایت حاصل فرمایید.

پرده

نکات لازم پرده شویی از دید تهران رفت و روب | شرکت پرده شویی در تهران

  • در شستشوی پرده های نخی باید قبل از شستن، آن را به مدت ۱۵ دیقه در آب سرد خیس کنید تا غبار از آن جدا شود . سپس آب کثیف را خالی کنید و آن را در محلول شستشو بگذارید و حداقل به مدت سه بار آن را ابکشی کنید.
  • باید از مواد مخصوص جنس پارچه برای شستشو و از بین بردن لک ها استفاده کرد.
  • در شستشو باید از جنس آنها اطلاعات لازم را داشت تا هنگام اتوکشی نکات لازم رعایت شود. برای مثال جنس حریر نیاز به اتوکشی دارند در صورتی که پرده های توری نیاز به اتو ندارند.
  • توجه کنید که برخی از پرده ها به دلیل جنسی که دارند باید سریع نصب شود تا چروک نشوند و نیازی هم به اتوکشی نداشته باشند.
  • قبل از شستن، ثبات رنگ پرده را تست‌ نمایید. اگر پارچه آن ، مناسب شستشوی دستی یا ماشینی بود، ابتدا گوشه کوچکی از آن را که در دید نیست با کمی شوینده و آب گرم شستشو دهید و مطمئن‌شوید تغییر رنگی ایجاد نمی شود در غیر اینصورت شستشو را کنسل‌کنید و به خشک‌شویی زنگ‌بزنید.
  • پرده‌های بدون آستر را می توانید در خانه بشویید اما مدل های آستردار را به خشکشویی بسپارید.
  • والان‌ها، پنل‌ها و آویزها و سایر جاهای آن را گرد‌گیری کنید. پلیسه ها می توانند مکان مناسبی برای تجمع میکروب ها و آلودگی باشند که باید به خوبی همه ی قسمت های آن را از شستشو داد و آن را به صورت مستقیم در برابر نور قرار داد.
  • برای اطلاعات دقیقتر و راهنمایی های بیشتر در زمینه های مختلف می توانید با شرکت تهران رفت و روب تماس حال نمائید. خدمات این شرکت شامل شستشوی پرده در تهران، مبل شویی در تهران، نظافت منزل در تهران و ... می با

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به