پرده شویی

شستشوی پرده در تهران با روشی مدرن | تهران رفت و روب

از اینکه شرکت خدماتی تهران رفت و روب را برای شستشوی پرده در تهران انتخاب کرده اید ، کمال تشکر را داریم. شرکت خدماتی تهران رفت و روب یکی از متخصصان پرده شویی در تهران بوده که می تواند در این زمینه به شما کمک رسانی ویژه ای بکند.
پرده های منزل به به دلیل در معرض قرار گرفتن گرد و غبار های محیط، می تواند بسیاری از آلودگی های محیط را به خود جذب کند. به همین دلیل شستن پرده ها، می تواند یکی از تخصصی ترین خدمات نظافت منزل محسوب گردد.
اگر شستشوی پرده ها به روش غیر اصولی انجام گیرد می تواند به صورت جدی به بافت پارچه پرده آسیب رساند. به همین علت شرکت خدماتی رفت و روب، با بهره مندی از مجرب ترین نیروهای کاری، برترین روش ها و تکنیک های روز دنیا، استفاده از بهترین متربال شستشوی پرده با مناسب ترین قیمت ها امکان پذیر می باشد.

خدمات شرکت تهران رفت و روب جهت پرده شویی در تهران :

پرده شویی در تهران با روشی مدرن | تهران رفت و روب
جمع آوری، نصب
انواع خدمات مربوط به جمع آوری و نصب پرده ها ، نصب ریل و ....
شرکت خدماتی در تهران | شستشوی پرده در تهران
شستشو
متخصص در شستشوی تمامی مدل های پرده از جمله زبرا ، حریر ، مخمل ، ساتن ، گلدوزی شده ، کرکره ، رومن ، کتان و ...
تعمیر پرده
تعمیر
تعمیر انواع پرده پارچه ای ، زبرا ، کرکره و ...توسط متخصصان

قیمت شستشوی پرده در تهران در شرکت تهران رفت و روب

قیمت شستشوی پرده ( هر متر مربع)

شستشوی پرده در تهران یکی از تخصص های شرکت تهران رفت و روب می باشد که تلاش کرده در این زمینه متناسب با نوع و ضخامت پرده از روش ها و وسایل مربوط به خود استفاده کند تا اسیب رسیدن به آن را به حداقل ممکن برساند. اما در محاسبات قیمت شستشوی پرده علاوه بر جنس پارچه ، متراژ آن نیز اثر گذار بوده ومحاسبه طول آن توسط مشتریان نیز امکان پذیر است ولی به شرطی که عرض آن را به صورت چین خورده محاسبه نشود. قیمت شستشوی پرده در تهران بسته به جنس پرده ، خشکشویی و مواد لازم جهت شستشو متفاوت است . برآورد هزینه و قیمت پرده شویی در تهران باید پس از انجام کار یا هنگام بازدید از آن اعلام شود تا تفاوتی بین اعلام قیمت و قیمت نهایی وجود نداشته باشد.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت پرده شویی در تهران می توانید با شماره تماس درج شده در سایت حاصل فرمایید.
پرده ها، نمای هر خانه هستند و به عنوان بخشی از دکوراسیون و ایجاد فضای زیبا در منزل به حساب می آیند. 
اگر به تمیزی و زیبایی فضای خانه و محل کار خود اهمیت می دهند، باید به پرده شویی توجه بیشتری فرمایید تا بتوانید در کیفیت و عمر آن ها نقش تاثیرگذاری داشته باشید. این موضوع بر همگان روشن است که پارچه های پرده ای با جنس حساس، می بایست به صورت کاملا تخصصی انجام بگیرد.
به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که قصد شستشوی پرده های منزل و یا محل کار خود را دارند، با شرکت خدماتی تهران رفت و روب تماس می گیرند و یا درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت می رسانند. 

۹ نکته لازم جهت شستن پرده ها | شستشوی پرده در تهران

۱- در شستشوی پرده های نخی باید قبل از شستن، آن را به مدت ۱۵ دقیقه در آب سرد خیس کنید تا غبار از آن جدا شود .
۲- سپس آب کثیف را خالی کرده و آن را در محلول شستشوی مناسب پارچه پرده بگذارید.
۳- حداقل به مدت سه بار می بایست پرده ها را آبکشی کنید.
۴- در شستشو باید از جنس آنها اطلاعات لازم را داشت تا هنگام اتوکشی نکات لازم رعایت شود.
* برای مثال پرده هایی با جنس حریر، نیاز به اتوکشی دارند و در مقابل پرده هایی با جنس توری نیاز به اتو ندارند. همچنین برخی از پرده ها به دلیل جنسی که دارند باید سریع نصب شود تا چروک نشوند و نیازی هم به اتوکشی نداشته باشند.
۵- قبل از شستن، ثبات رنگ پرده را تست‌ نمایید. اگر پارچه آن ، مناسب شستشوی دستی یا ماشینی بود، ابتدا گوشه کوچکی از آن را که در دید نیست با کمی شوینده و آب گرم شستشو دهید و مطمئن‌ شوید تغییر رنگی ایجاد نمی شود. در صورت تغییر رنگ پرده، می توانید با شرکت خدماتی در تهران و یا با جستجوی ساده در اینترنت، با یک پرده شویی در تهران تماس حاصل فرمایید.
۶- پرده‌های بدون آستر را می توانید در خانه بشویید اما مدل های آستردار را به خشکشویی بسپارید.
۷- والان‌ها، پنل‌ها و آویزها و سایر جاهای آن را گرد‌ گیری کنید. پلیسه ها می توانند محل مناسبی برای تجمع میکروب ها و آلودگی باشند که باید به خوبی همه قسمت های آن را از شستشو داد و آن را به صورت مستقیم در برابر نور قرار داد.
۸- برای اطلاعات دقیق تر و راهنمایی های بیشتر در زمینه دیگر خدماتی نظافتی و دریافت هزینه های مختلف می توانید با شرکت تهران رفت و روب تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.
۹- خدمات این شرکت شامل شستشوی پرده در تهران، مبل شویی در تهران، نظافت منزل در تهران و ... می باشد.


پرده شویی در تهران | تهران رفت و روب

روش صحیح شستشوی پرده ها

پرده ها دارای جنس های متفاوتی می باشند. به همین علت می بایست هر پرده با توجه به جنس آن مورد شستشو قرار بگیرد. به صورت کلی می توان روش شستشوی پرده ها را با توجه به جنس آن ها تقسیم بندی نمود. پیشنهاد ما به شما برای شستشوی پرده ها به صورتی که بتوانید بدون آسیب رساندن به پرده ها این کار را انجام دهید، این است که این کار را به متخصصان حرفه ای در پرده شویی بسپارید. 


به طور کلی پرده ها از نظر ضخامت به سه دسته تقسیم می شوند:
پرده های ظریف
: برای کاهش آسیب دیدن پارچه ها باید آن را با دست شستشو داد.
پرده های سبک: شستشوی آن با ماشین لباسشویی امکان پذیر است.
پرده های سنگین: شستشوی پرده هایی با جنس پارچه سنگین، توسط خشکشویی و بخارشویی می بایست انجام بپذیرد.
* یکی از کارهایی که در شستشوی پرده هایی با جنس سنگین، نبایست نادیده گرفته شود استفاده از خشکشویی و بخارشویی می باشد. چون بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند و دارای جنس پشمی می باشند، می توانند گرد و غبار موجود در فضا را به خود جذب کنند. همچنین شستشوی آن ها ، سختی و تخصص های لازم خود را دارد مخصوصا اگر جنس پارچه آن ، یک جنس خاص باشد. این کار حداقل سالی یک بار توصیه می شود و چنانچه در تهران ساکنید بهتر است این کار تخصصی را به شرکت تهران رفت و روب و بخش خدمات شستشوی پرده در تهران بسپارید.

پرده شویی در تهران | تهران رفت و روب

شستشوی انواع پرده ها در تهران

پرده شویی توری و حریر در تهران | تهران رفت و روب
برای شستشوی پرده تور و حریر، می بایست به آرامی و حساسیت بالا، پرده را از چوب پرده جدا کنید. پرده های توری در شستشو به مرور زمان منجر به از دست دادن آهار خود می شود. برای جلوگیری از این مسئله می بایست نشاسته را در یک لیوان آب سرد حل نمود. سپس آن را کمی گرم کنید تا لعاب دار شود. سپس آنرا در لگن آب سرد حل کرده و تور شسته شده را به مدت نیم ساعت در آن خیس داد سپس آن را آویزان کرد تا خشک شود.
* پرده حریر یا توری نباید در معرض گرمای شدید آب قرار گیرد و گاهی به مواد پاک‌کننده خاصی نیاز دارید.


پرده شویی زبرا در تهران | تهران رفت و روب
پرده زبرا، از سری پرده های محبوب به شمار می آید که عملکرد فوق العاده ای در کنترل نور ورودی پنجره ها دارد. روش شستشوی این مدل ، خشکشویی و بخارشویی است. بهتر است همراه نظافت منزل با استفاده از جاروبرقی لایه های آن تمیز شود و خشکشویی هم به صورت سالیانه توصیه می شود.
* برای شستشو در منزل نیز می توانید از دستگاه بخارشوی خانگی استفاده نمایید و برای راحتی بیشتر با متخصصان شرکت خدماتی رفت و روب در تهران، در زمینه پرده شویی در تهران تماس بگیرید.

شستشوی پرده های پارچه ای در تهران | تهران رفت و رو
برخی از پرده های پارچه ای، ممکن است به مرور زمان در اثر شستشو با آب خراب شده و حالت خود را از دست بدهند. روش شستشوی صحیح پرده های پارچه ای به صورت خشکشویی می باشد. پس از شستن پرده هایی با جنس پارچه، می بایست آن ها را اتو کرد. همچنین برخی از آن ها را نیز می بایست به صورت مرطوب آویزان کرد تا چروک هایش از بین برود و به حالت اولیه ی خود باز گردند.
* برای اتو کردن پرده هایی با جنس پارچه، درجه حرارت اتو را مناسب با جنس پارچه قرار دهید.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

نظرات
تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به