شستشوی مبل در منزل

شستشوی مبل در منزل تهران

مبل شویی در تهران

شستشوی مبلمان در منزل شامل خدمات شستشوی مبل ها و کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن ها و غیره می باشد که معمولا جهت نظافت و خانه تکانی یا به صورت دوره ای منظم در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند یا جهت رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها ارائه نیز می شود. همچنین اگر مبلمان منزلتان بوی سیگاری به خود گرفته اند ،  استفاده از این سرویس می تواند راه خوبی برای از بین بردن این بوی نامطبوع باشد.
خدمات شستشوی مبلمان در منزل تهران ، شستشوی صندلی ناهارخوری تهران ، شستشوی کاناپه تهران از دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب می باشد که در محله های شمال و غرب این کلان شهر فعالیت دارد و توانسه است رضایت مشتریان را در این امر جلب کند.همه ی خدمات در این شرکت با مجوز اتحادیه و ضمانت پاکیزگی انجام خواهد شد. تمام کارکنان این شرکت برای خشکشویی مبلمان در منزل آموزش دیده، متعهد و مجرب می باشند.فقط کافی است با شماره درج شده در سایت حاصل فرمایید.
مبل شویی در منزل غرب تهران
# مبل شویی در منزل شمال تهران


بهترین شستشوی مبل در تهران با کیفیت عالی وقیمت مناسب را از تهران رفت و روب بخواهید. این مانند سایر خدمات از جمله پرده شویی در تهران ، یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط این شرکت است و دارای قوانین خاص خودش می باشد .
بعضی از افراد این کار را با مواد شوینده ای مانند شامپو فرش انجام می دهند ولی واقعیت این است که باید این کار را به افراد متخصص سپرد تا با استفاده از دستگاه ها و مواد مخصوص کار شستشو را به درستی انجام دهند چرا که در روش های سنتی و قدیمی، آب زیادی توسط اسفنج جذب شده که علاوه بر پوسیدگی باعث زرد شدن پارچه آن نیز می‌ شود.
شرکت های مختلفی هستند که چنین خدماتی را انجام می دهند. اگر به دنبال بهترین مبل شویی و خشکشویی مبلمان با دستگاه تهران هستید شرکت تهران رفت و روب در این زمینه آماده ی ارائه ی خدمت می باشد.
به طور کلی در شستشو از دو روش استفاده می‌شود:
۱- کار شستشو به صورت خشک شویی با شوینده های مناسب انجام می‌شود.
۲- از بخارشور و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه روکش آن ، زمانی که مبلمان نیاز به نظافت عمیق‌تری داشته باشد استفاده می شود.
برای دریافت بهترین خدمات کافیست با ما تماس بگیرید.

خشکشویی مبلمان با دستگاه تهران

شستشوی مبل در منزل

استاندارد های شستشوی مبل در منزل

انجام شستشوی مبل در منزل دارای استانداردهای خاصی است که نیروی متخصص باید آنان را رعایت کنند. برخی از آنها عبارتند از:
• ابتدا نیروی اعزامی باید قبل از شروع شتسشو، قسمتی از پارچه ی پشت مبل را با مواد شوینده ی مورد نظر برای تست اثر گذاری مثبت و منفی تست کنند تا در حین انجام کار آسیبی به وسایل وارد نگردد.
• نظافت محل شستشو را رعایت کنند و از ریختن آب در کف محل جلوگیری کنند. چنانچه امکان جلوگیری از ریزش آب وجود نداشته باشد، صاحب محل باید پارچه ای را در محل مورد نظر قرار دهد.
• شستشوی هر سرویس ۷ نفره ، ۱ الی ۲ ساعت زمان می برد.
• در صورتی که برا ی شستشو نیاز به جابجایی مبل ها بود این کار توسط کارکنان انجام می شود.
• در صورت نارضایتی با شرکت تماس حاصل فرماید.
• از مواد شوینده درجه یک استفاده شود. بنا به درخواست مشتری اگر بخواهند می توانند مواد شوینده را تغییر دهند.


قیمت شستشوی مبل در منزل تهران

قیمت مبل شویی در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟
هزینه مبل شویی در منزل
 ، برای هر دست و به صورت پیش فرض سرویس ۷ نفره آن به صورت ثابت در نظر گرفته شده است و بسیار به صرفه است. همچنین برای شستن و لکه گیری انواع مبلمان از دستگاه و مواد شستشوی مخصوص خشکشویی استفاده می شود. بنابراین انتخاب مواد شوینده و مواد مخصوص برای پاک کردن لکه های روی سطوح آن می تواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت ها داشته باشد. به طور کلی عوامل موثر بر تعرفه ها عبارت اند از :
• تعداد و اندازه ی سرویس و تعداد نشیمنگاه های جداشونده آن
• میزان لکه های چربی
• جنس پارچه و نوع رویه کوبی سرویس ( عادی یا لمه )
• از مواد شوینده استاندارد برای شستشو استفاده شود و یا مواد دلخواه مشتری باشد.
• نوع آن ( راحتی، استیل و...)

شستشوی مبل در منزل

خشکشویی مبل در منزل تهران و سوالات متداول

ابتدا مبل را جاروکشی می نمایند تا از گرد و غبار تمیز شوند. سپس با استفاده از دستگاه و فرچه های مخصوص و مواد شوینده مناسب ، شستشو صورت می گیرد. مواد شوینده باید براساس نوع پارچه انتخاب گردد، در غیر این صورت احتمال آسیب رسیدن به پارچه وجود دارد . پس از کامل شدن شستشو ، با استفاده از دستگاه وکیوم ، آب و رطوبت باقی مانده به طور کلی از مبل کشیده و خشک می شود . احتمال دارد مقداری نم و رطوبت به اندازه ای که به بافت پارچه آن آسیبی نرساند ، وجود داشته باشد که این امر طبیعی است و پس از گذشت چند ساعتی خشک می شود.
درصورتی‌ که مبل موردنظر دارای تشکچه‌ های دوبل باشد هزینه شستن تشکچه‌ ها به صورت جداگانه در نظر گرفته می‌ شود.
مبل هایی که قسمت پارچه ای دارند از جمله تمام پارچه، چوب و پارچه ، فلز و پارچه (فرفوژه) و… با دستگاه قابل شستشو می باشند. البته قسمت های چوبی یا فلزی و چرمی قابل شستشو نمی باشند.
تمامی مراحل خدمات خشکشویی در منزل یا محل موردنظر شما انجام می شود.
لکه های چربی معمولا کمی مقاومت می کنند اما بسیاری از لکه ها پس از شستشو با لکه بر کاملا برطرف می شوند.
به طور کلی این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع مبلمان شما دارد. در خشکشویی، هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود. معمولا برای پارچه های زربافت یا ابریشمی از دستگاه های خاصی استفاده می شود.
در روش خشکشویی، به دلیل استفاده از دستگاه های وکیوم مخصوص مبل، مبلمان تا ۹۰% خشک می شود. و باقی مانده رطوبت، نیز بسته به دمای محیط ، ظرف ۳ الی ۴ ساعت خشک خواهد شد.
مدل های قدیمی دستگاه بخارشور، باعث چرک مرده شدن پارچه مبل ها می شد و کثیفی روی پارچه آن تثبیت می شد. با بهتر شدن تکنولوژی بخارشورها، دیگر این مشکل وجود ندارد اما همچنان کیفیت شستشو با دستگاه های مبلشویی بهتر است.

شرکت تهران رفت و روب در تلاش است تا هر گونه خدماتی که شما همشهریان عزیز در زمینه مبل شویی در منزل تهران نیاز داشته باشید را برای شما فراهم کند و هدف خود را به گونه ای شکل داده که همه این خدمات را به نحو احسن به اتمام برساند تا مشتریان خود را در سراسر تهران از جمله محله های شمال و غرب راضی و خشنود کند. بنابراین این مجموعه با فراهم آوردن افراد مصمم و چابک و آموزش دیده و متخصص سعی کرده گروهی کاملا حرفه ای و منسجم تشکیل دهد تا در انجام پروژه های محوله بهترین عملکرد را داشته باشد. امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل از جمله ی ویژگی های مهم شرکت است که بر محبوبیت این شرکت نزد مشتریان می افزاید.

دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به