شستشوی مبل در منزل در شمال تهران با بهترین مواد

شرکت های مختلفی کار مبل شویی در منزل را انجام می دهند اما چنانچه در شمال تهران ساکن هستید و به دنبال بهترین و کم هزینه ترین راه هستید می توانید از سرویس شستشوی مبل در منزل شمال تهران وب سایت تهران رفت و روب استفاده نمایید.
این مجموعه دارای سالها سابقه در این زمینه جهت رضایتمندی تمام مشتریان در خدمت شما میباشد و با دستگاه های پیشرفته ، مبلمان شما را مثل روز اول تمیز و پاکیزه می کند.

شستشوی مبل در منزل شمال تهران

نحوه شستشوی مبل با دستگاه :
شستشوی مبلمان در منزل
شامل مراحلی می باشد از جمله جاروکشیدن ، شستشوی مبل با مواد شوینده و شامپوی متناسب با نوع لکه و آلودگی با استفاده از تجهیزات و فرچه های مخصوص و در آخر خشک کردن توسط دستگاه است.
این شرکت برای شستشوی مبل در منزل از دستگاه های پیشرفته جهت شستن به صورت مکانیزه بهره برده و استفاده از این نوع دستگاه با توجه میزان بالای کف تولید شده موجب پاک شدن سریع و کامل سطح می شود.
از دلایل رضایت مشتریان از شستشوی مبل در شمال تهران رفت و روب می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

✔حضور نیروی درخواستی در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تنها با یک تماس
✔رعایت نظافت محل شستشو
✔ استفاده از جدیدترین دستگاه ها
✔ سرعت عمل ، تجربه و دقت بالای نیروهای اعزامی
✔ استفاده از شوینده های با کیفیت و مناسب با جنس پارچه مبل
✔پشتیبانی کامل و ارائه خدمات هر روزه
✔ تضمین کامل کیفیت خدمات
✔قیمت مناسب و صرفه جویی در هزینه ها

شستشوی مبل در منزل شمال تهران

محله های شمال تهران که جهت خدمات مبل شویی تحت پوشش این شرکت است:بهترین مبل شویی شمال تهران

شرکت تهران رفت و روب به عنوان یک شستشوی مبلمان در منزل غرب تهران و شمال تهران فعال می باشد که با استفاده از مواد شوینده درجه یک و دستگاه پیشرفته، نهایت پاکیزگی را به ارمغان می آورد. از انجایی که شستن مبل بدون دستگاه و مواد شوینده نا مناسب خسارات جبران ناپذیزی وارد می کند و طول عمر مبل را کاهش می دهد باید در شستشوی ان بسیار دقت کرد و کار را به کاردان سپرد.
یک مبل شویی خوب در فرآیند شستشو به کمک دستگاههای وکیوم ، آبی که داخل اسفنج مبل باقی مانده است را خارج می نماید زیرا اگر این آب خارج نشود بعد از چند روز، با نشست و برخاست روی آن ، ابر و اسفنج تمام آب کثیفی که به خود گرفته است را به روی پارچه سرویس پس میدهد. بنابراین مبلمان کثیف تر از قبل شده و در کوتاه مدت پارچه آن خواهد پوسید.


هزینه شستشوی مبل در شمال تهران

به طور کلی عوامل زیادی می توانند در هزینه شستشوی مبلمان در منزل تاثیر گذار باشند. با توجه به جنس پارچه و روش شستن آن ، تغییراتی در هزینه ها پیش می آید و مهم ترین عواملی که روی این هزینه ها اثر گذار هستند عبارتند از:
✔ نوع مبلمان ( راحتی، استیل و...) : اگر عتیقه باشد می توان آن را جزء موارد تاثیر گذار در قیمت به حساب آورد.
✔ تعداد نشیمنگاه های جداشونده : هرچه تعداد و اندازه ی آن بیشتر باشد مواد شستشوی بیشتری مصرف می شود و مدت اجرای کار نیز افزایش می یابد.
✔ جنس پارچه ی به کار رفته  و نوع رویه کوبی سرویس ( عادی یا لمه ) : هرچه پارچه های گرانبها تر به کار رفته باشد برای شستشو باید با دقت و حساسیت بالاتری کار کرد.
✔ لکه های چربی : برای از بین بردن لکه ها ی چربی ، آلودگی و خرابکاری حیوانات خانگی بر روی مبلمان باید از مواد شوینده ی مخصوص استفاده کرد که هزینه و مواد شستشوی مصرفی را نیز بالا تر می برد.

هزینه شستشوی مبل در منزل شمال تهران
دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب
تمامی حقوق این سایت متعلق به