شستشوی مبل در منزل قیطریه

چنانچه در محدوده قیطریه در غرب تهران سکونت دارید و به خدمات مبل شویی در منزل نیاز دارید پیشنهاد ما به شما ، سرویس مبل شویی در قیطریه تهران رفت و روب است. این مجموعه با بیش از یک دهه سابقه کار در زمینه خدمات نظافت منزل و با بهره گیری از کادر مجرب در ۲۴ ساعت شبانه روزی آماده سرویس دهی به مشتریان می باشد.
شستشوی مبلمان در منزل شامل خدمات شستشوی کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن ها و غیره می باشد که معمولا جهت نظافت و خانه تکانی یا به صورت دوره ای منظم در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند یا جهت رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها ارائه نیز می شود. همچنین اگر مبلمان منزلتان بوی سیگاری به خود گرفته اند ، استفاده از این سرویس می تواند راه خوبی برای از بین بردن این بوی نامطبوع باشد.


تهران رفت و روب
انجام شستشوی مبل در منزل دارای استانداردهای خاصی است که نیروی متخصص باید آنان را رعایت کنند. برخی از آنها عبارتند از:
• ابتدا نیروی اعزامی باید قبل از شروع شتسشو، قسمتی از پارچه ی پشت آن را با مواد شوینده ی مورد نظر برای تست اثر گذاری مثبت و منفی تست کنند تا در حین انجام کار آسیبی به وسایل وارد نگردد.
• نظافت محل شستشو را رعایت کنند و از ریختن آب در کف محل جلوگیری کنند. چنانچه امکان جلوگیری از ریزش آب وجود نداشته باشد، صاحب محل باید پارچه ای را در محل مورد نظر قرار دهد.
• شستشوی هر سرویس ۷ نفره ، ۱ الی ۲ ساعت زمان می برد.
• در صورتی که برا ی شستشو نیاز به جابجایی مبل ها بود این کار توسط کارکنان انجام می شود.
• در صورت نارضایتی با شرکت تماس حاصل فرماید.
• از مواد شوینده درجه یک استفاده شود. بنا به درخواست مشتری اگر بخواهند می توانند مواد شوینده را تغییر دهند.

مبل شویی در قیطریه

محله های شمال تهران که جهت خدمات مبل شویی تحت پوشش این شرکت است:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به