شستشوی مبل در منزل قیطریه

چنانچه در محدوده قیطریه در غرب تهران سکونت دارید و به خدمات شستشوی مبلمان در منزل غرب تهران نیاز دارید پیشنهاد ما به شما ، سرویس مبل شویی در قیطریه تهران رفت و روب است. این مجموعه با بیش از یک دهه سابقه کار در زمینه خدمات نظافت منزل و با بهره گیری از کادر مجرب در ۲۴ ساعت از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان می باشد.
شستشوی مبلمان در منزل شامل خدمات شستشوی کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن ها و شستشوی مبل مخمل در خانه می باشد که معمولا جهت نظافت و خانه تکانی یا به صورت دوره ای منظم در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند یا جهت رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها ارائه نیز می شود. همچنین اگر مبلمان منزلتان بوی سیگار به خود گرفته اند ، استفاده از این سرویس می تواند راه خوبی برای از بین بردن این بوی نامطبوع باشد.


انجام شستشوی مبل در منزل دارای استانداردهای خاصی است که نیروی متخصص باید آنان را رعایت کنند. برخی از آنها عبارتند از:
• ابتدا نیروی اعزامی باید قبل از شروع شتسشو، قسمتی از پارچه ی پشت مبل را با مواد شوینده ی مورد نظر برای تست اثر گذاری مثبت و منفی تمیز کند تا در حین انجام کار آسیبی به وسایل وارد نگردد.
• نظافت محل شستشو را رعایت کند و از ریختن آب در کف محل جلوگیری کند. چنانچه امکان جلوگیری از ریزش آب وجود نداشته باشد، صاحب محل باید پارچه ای را در محل مورد نظر قرار دهد.
• شستشوی هر سرویس ۷ نفره ، ۱ الی ۲ ساعت زمان می برد.
• در صورتی که برا ی شستشو نیاز به جابجایی مبل ها بود این کار توسط کارکنان انجام می شود.
• در صورت نارضایتی با شرکت تماس حاصل فرمایید.
• از مواد شوینده درجه یک استفاده شود. بنا به درخواست مشتری اگر بخواهند می توانند مواد شوینده را تغییر دهد.

مبل شویی در قیطریه

محله های شمال تهران که جهت خدمات مبل شویی تحت پوشش این شرکت است:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به