شستشوی مبل در منزل زعفرانیه

در طول شبانه‌روز از مبلمان ، کوسن‌ها و پشتی‌ها بسیار استفاده می‌شود بنابراین بیشتر از سایر لوازم منزل دچار کثیفی می شوند ، لکه های زرد روی پارچه ی آن ها که به مرور زمان و استفاده ی مداوم از آن ها نمایان می شود و به هیچ عنوان نمی توان با دست آن ها را پاک کرد. برای حل این مشکل بهتر است از خدمات خشکشویی مبل در منزل شرکت های خدماتی استفاده کرد.
شرکت تهران رفت و روب
در سرویس شستشوی مبل در منزل زعفرانیه و سایر محله های دیگر این کلانشهر، با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می شود. چنانچه به تمیزی مبلمان خود اهمیت می دهید، شستشوی آن ها را به متخصصان ما بسپارید. متخصصان این سرویس متناسب با نوع پارچه به کار رفته ، از چندین نوع فرچه خشکشویی و مواد شوینده درجه یک استفاده می کند تا بافت رویه سرویس شما خراب نشود و آن ها را به گونه ای تمیز می کنند که مانند روز اول، تمیز و براق شوند و کاملا نو به نظر برسند.


مبل شویی در زعفرانیه چگونه انجام می شود؟

خدمات مبل شویی در منزل زعفرانیه با دو روش انجام می شود
۱- به صورت خشک شویی با شوینده های مناسب
۲- از بخارشور و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه روکش آن
در شرایطی که مبلمان نسبتاً تمیز باشند و آلودگی چندان عمیق نباشد کار شستشو به‌صورت خشکشویی با استفاده از شوینده‌های معمولی مانند شامپو فرش انجام می‌شود ولی اگر نیاز به نظافت عمیق‌تری داشته باشند کار شستشو با استفاده از بخارشور و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه آن انجام می‌شود.
در روش خشکشویی ، ابتدا مبل را جاروکشی می نمایند تا از گرد و غبار تمیز شوند. سپس با استفاده از دستگاه و فرچه های مخصوص و مواد شوینده مناسب ، شستشوی ان صورت می گیرد. مواد شوینده باید براساس نوع پارچه آن انتخاب گردد، در غیر این صورت احتمال آسیب رسیدن به پارچه آن وجود دارد . پس از کامل شدن شستشو ، با استفاده از دستگاه وکیوم ، آب و رطوبت باقی مانده به طور کلی از آن کشیده و خشک می شود . احتمال دارد مقداری نم و رطوبت در مبل به اندازه ای که به بافت پارچه آن آسیبی نرساند ، وجود داشته باشد که این امر طبیعی است و پس از گذشت چند ساعتی خشک می شود.

تهران رفت و روب

خشکشویی مبل در زعفرانیه

محله های شمال تهران که جهت خدمات مبل شویی تحت پوشش این شرکت است:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به