مبل شویی در گیشا

بهترین شستشوی مبل گیشا با کیفیت عالی و قیمت مبل شویی مناسب را از تهران رفت و روب بخواهید. شستشوی مبل در منزل گیشا یکی دیگر از خدمات پرطرفدار از مبل شویی غرب تهران رفت و روب است. البته شرکت های مختلفی هستند که چنین خدماتی را انجام می دهند. اما اگر به دنبال بهترین مبل شویی در تهران هستید این شرکت در این زمینه آماده ی ارائه ی خدمت می باشد.
به طور کلی این سرویس و سایر خدمات ما با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می شود. متخصصان ما متناسب با نوع پارچه مبل ، از چندین نوع فرچه خشکشویی و مواد شوینده درجه یک استفاده می کند تا بافت رویه سرویس شما خراب نشود و آن ها را به گونه ای تمیز می کند که مانند روز اول، تمیز و براق شوند و کاملا نو به نظر برسند. 
این شرکت برای اعزام نزدیک‌ترین نیروی آموزش دیده و ارائه بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. فاصله شما تا دریافت بهترین خدمات تنها یک تماس است.


شستشوی مبل در منزل گیشا

زمان مورد نیاز برای شستشوی مبل در منزل چقدر است؟
اگر این کار را به یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر بسپارید، کل فرآیتد شستشو بیشتر از یکی دو ساعت طول نخواهد کشید. البته زمان شستشو به جنس و تعداد سرویس هم بستگی دارد. مثلا شستشوی مبل چرم ، کمی حساس‌تر و زمان‌بر خواهد بود. همچنین خشک شدن مبل‌ ها هم بیشتر از چند ساعت به طول نخواهد انجامید. در روش خشکشویی، به دلیل استفاده از دستگاه های وکیوم مخصوص مبل، آن را تا ۹۰% خشک می شود. و باقی مانده رطوبت، نیز بسته به دمای محیط ، ظرف ۳ الی ۴ ساعت خشک خواهد شد.

شستشوی مبل در منزل گیشا

شستشوی مبل در منزل گیشا

محله های غرب تهران که تحت پوشش خدمات شستشوی مبل تهران رفت و روب هستند:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به