مبل شویی جنت آباد

شستشوی مبل در منزل جنت آباد شستشوی مبل در منزل جنت آباد
با افزایش خانوار در محله جنت آباد تهران نیاز همشهریان به شرکتهای خدماتی و نطافتی هر روز بیشتر از دیروز می باشد.
مبل شویی جنت اباد یکی دیگر از خدمات پرطرفدار از خدمات نظافت شرکت تهران رفت و روب در محله های غرب تهران است. این شرکت برای اعزام نزدیک‌ترین نیروی آموزش دیده و ارائه بهترین کیفیت خدمات شستشوی مبل در غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. فاصله شما تا دریافت بهترین خدمات تنها یک تماس است.

مبل شویی جنت اباد

شستشوی مبل با دستگاه چگونه انجام می شود؟

به طور کلی در شستشوی مبلمان از دو روش استفاده می‌شود:
۱- کار شستشو به صورت خشک شویی با شوینده های مناسب انجام می‌شود.
۲- از بخارشور و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه روکش مبل ، زمانی که نیاز به نظافت عمیق‌تری داشته باشد استفاده می شود.
دستگاه شستشوی مبل ، دستگاهی مکانیزه است. به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد، استفاده از دستگاه مبلشویی ، روشی بسیار عالی برای شستشوی انواع آن است. در این دستگاه، دو مخزن ، یکی جهت جمع آوری آب تمیز و دیگری جهت جمع آوری آب کثیف تعبیه شده است. هم چنین یک موتور مکنده قوی برای جمع کردن آلودگی ها و ذرات دارد. در این دستگاه، توسط کمپرسور ، کف و فوم تولید می شود که از مهمترین مزیت های استفاده از این دستگاه است. از آنجایی که فوم تولید شده ، غلظت زیادی دارد ، روی سطح مبل باقی مانده و آلودگی ها را در خود حل می کند.
بعد از تمیز شدن تمام سطح و درزهای آن با استفاده از کف و فوم ، موتور مکنده با مکش ، فوم ها و آلودگی های حل شده را جمع می کند. در نتیجه خیلی سریع خشک می شود. از این دستگاه می توان برای شستن مبلهای راحتی، استیل، چرمی، کلاسیک و انواع صندلیها استفاده کرد.
البته در بعضی از دستگاه های مبل شویی، سیستم گرمایش آب نیز تعبیه شده است که به حل شدن آلودگی ها و چربی ها کمک می کند و کیفیت شستشورا چندین برابر افزایش می دهد. 

تهران رفت و روب

محله های غرب تهران که تحت پوشش خدمات شستشوی مبل تهران رفت و روب هستند:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به