مبل شویی جنت آباد

با افزایش خانوار در محله جنت آباد تهران نیاز همشهریان به شرکتهای خدماتی و نظافتی هر روز بیشتر از دیروز می باشد.
مبل شویی جنت اباد یکی دیگر از خدمات پرطرفدار از خدمات نظافت شرکت تهران رفت و روب در محله های غرب تهران است.
شما همشهریان گرامی مستقر در این منطقه میتوانید با استفاده از خدمات شستشوی مبل در منزل ما در هر زمان مبلمانی تمیز و براق را داشته باشید.
این شرکت برای اعزام نزدیک‌ترین نیروی آموزش دیده و ارائه بهترین کیفیت خدمات شستشوی مبل در غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. فاصله شما تا دریافت بهترین خدمات تنها یک تماس است.
تهران رفت و روب

شستشوی مبل با دستگاه چگونه انجام می شود؟

به طور کلی در شستشوی مبلمان از دو روش استفاده می‌شود:
۱- کار شستشو به صورت خشک شویی با شوینده های مناسب انجام می‌شود.
۲- از بخارشور و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه روکش مبل ، زمانی که نیاز به نظافت عمیق‌تری داشته باشد استفاده می شود.
دستگاه شستشوی مبل ، دستگاهی مکانیزه است. به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد، استفاده از دستگاه مبلشویی ، روشی بسیار عالی برای شستشوی انواع آن است. در این دستگاه، دو مخزن ، یکی جهت جمع آوری آب تمیز و دیگری جهت جمع آوری آب کثیف تعبیه شده است. هم چنین یک موتور مکنده قوی برای جمع کردن آلودگی ها و ذرات دارد. در این دستگاه، توسط کمپرسور ، کف و فوم تولید می شود که از مهمترین مزیت های استفاده از این دستگاه است. از آنجایی که فوم تولید شده ، غلظت زیادی دارد ، روی سطح مبل باقی مانده و آلودگی ها را در خود حل می کند.
بعد از تمیز شدن تمام سطح و درزهای آن با استفاده از کف و فوم ، موتور مکنده با مکش ، فوم ها و آلودگی های حل شده را جمع می کند. در نتیجه خیلی سریع خشک می شود. از این دستگاه می توان برای شستن مبلهای راحتی، استیل، چرمی، کلاسیک و انواع صندلیها استفاده کرد.
البته در بعضی از دستگاه های مبل شویی، سیستم گرمایش آب نیز تعبیه شده است که به حل شدن آلودگی ها و چربی ها کمک می کند و کیفیت شستشورا چندین برابر افزایش می دهد. 

مبل شویی جنت اباد

محله های غرب تهران که تحت پوشش خدمات شستشوی مبل تهران رفت و روب هستند:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به