مبل شویی در پونک

شستشوی مبل در منزل پونک یکی دیگر از خدمات پرطرفدار از خدمات نظافت شرکت تهران رفت و روب در محله های غرب تهران است. این شرکت برای اعزام نزدیک‌ترین نیروی آموزش دیده و ارائه بهترین کیفیت خدمات مبل شویی در پونک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
به طور کلی این سرویس و سایر خدمات این شرکت با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می شود. این شرکت متناسب با نوع پارچه ، از چندین نوع فرچه خشکشویی و مواد شوینده درجه یک استفاده می کند تا بافت رویه سرویس شما خراب نشود و مبلهای شما را به گونه ای تمیز می کند که مانند روز اول، تمیز و براق به نظر برسند.
شستشوی مبلمان در منزل
شامل خدمات شستشوی کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن ها و غیره می باشد که معمولا جهت نظافت و خانه تکانی یا به صورت دوره ای منظم در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند یا اگر بوی سیگاری به خود گرفته اند یا جهت رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها ارائه نیز می شود. استفاده از این سرویس می تواند راه خوبی برای از بین بردن این بوی نامطبوع باشد.

تهران رفت و روب

انجام شستشوی مبل در منزل پونک دارای استانداردهای خاصی است که نیروی متخصص باید آنان را رعایت کنند. برخی از آنها عبارتند از:
✔ ابتدا نیروی اعزامی باید قبل از شروع شتسشو، قسمتی از پارچه ی پشت مبل را با مواد شوینده ی مورد نظر برای تست اثر گذاری مثبت و منفی تست کنند تا در حین انجام کار آسیبی به وسایل وارد نگردد.
✔ نظافت محل شستشو را رعایت کنند و از ریختن آب در کف محل جلوگیری کنند.
✔ چنانچه امکان جلوگیری از ریزش آب وجود نداشته باشد، صاحب محل باید پارچه ای را در محل مورد نظر قرار دهد.
✔ شستشوی هر سرویس ۷ نفره ، ۱ الی ۲ ساعت زمان می برد.
✔ در صورتی که نیاز به جابجایی آن ها حین شستن بود این کار توسط کارکنان انجام می شود.
✔ در صورت نارضایتی با شرکت تماس حاصل فرماید.
✔ از مواد شوینده درجه یک استفاده شود. بنا به درخواست مشتری اگر بخواهند می توانند مواد شوینده را تغییر دهند.

شستشوی مبل در منزل پونک

محله های غرب تهران که تحت پوشش خدمات شستشوی مبل تهران رفت و روب هستند:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به