مبل شویی صادقیه تهران

شستشوی مبل در منزل صادقیه یکی دیگر از خدمات پرطرفدار از خدمات نظافت شرکت تهران رفت و روب در محله های غرب تهران است. به طور کلی این سرویس و سایر خدمات این شرکت با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می شود. این شرکت متناسب با نوع پارچه مبل ، از چندین نوع فرچه خشکشویی و مواد شوینده درجه یک استفاده می کند تا بافت رویه سرویس شما خراب نشود و آن ها را به گونه ای تمیز می کند که مانند روز اول، تمیز و براق شود و کاملا نو به نظر برسد. چنانچه به تمیزی مبلمان خود اهمیت می دهید، شستشوی را به متخصصان ما بسپارید.
این شرکت برای اعزام نزدیک‌ترین نیروی آموزش دیده و ارائه بهترین کیفیت خدمات مبل شویی در صادقیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. فاصله شما تا دریافت بهترین خدمات تنها یک تماس است.

شستشوی مبل با دستگاه چگونه انجام می شود؟

به طور کلی در شستشوی مبلمان از دو روش استفاده می‌شود:
۱- کار شستشو به صورت خشک شویی با شوینده های مناسب انجام می‌شود.
۲- از بخارشور و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه روکش مبل ، زمانی که نیاز به نظافت عمیق‌تری داشته باشد استفاده می شود.
دستگاه شستشوی مبل ، دستگاهی مکانیزه است که با کمک آن می توان سطوح افقی و عمودی مبل را به راحتی شست و تمیز کرد.  به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد، استفده از دستگاه مبلشویی ، روشی بسیار عالی برای شستشوی انواع مبلمان است. در این دستگاه، دو مخزن ، یکی جهت جمع آوری آب تمیز و دیگری جهت جمع آوری آب کثیف تعبیه شده است. هم چنین یک موتور مکنده قوی برای جمع کردن آلودگی ها و ذرات دارد. در این دستگاه، توسط کمپرسور ، کف و فوم تولید می شود که از مهمترین مزیت های استفاده از این دستگاه است. از آنجایی که فوم تولید شده ، غلظت زیادی دارد ، روی سطح باقی مانده و آلودگی ها را در خود حل می کند.
بعد از تمیز شدن سطح و درزهابا استفاده از کف و فوم ، موتور مکنده با مکش ، فوم ها و آلودگی های حل شده را جمع می کند. در نتیجه سطح مبل خیلی سریع خشک می شود. از این دستگاه می توان برای شستن مدل های راحتی، استیل، چرمی،مخمل، کلاسیک و انواع صندلیها استفاده کرد.
البته در بعضی از دستگاه های مبل شویی، سیستم گرمایش آب نیز تعبیه شده است که به حل شدن آلودگی ها و چربی ها کمک می کند و کیفیترا چندین برابر افزایش می دهد. 

شستشوی مبل با دستگاه

شستشوی مبل در منزل صادقیه

محله های غرب تهران که تحت پوشش خدمات شستشوی مبل تهران رفت و روب هستند:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به