مبل شویی در ستارخان

شستشوی مبل در منزل ستارخان

شستشوی مبل در منزل دغدغه‌ی بانوان در تمام طول سال و مخصوصا روزهای پایانی سال است. از آنجایی که این کار نیاز به شناخت پارچه‌ ، مواد شوینده مناسب ، دستگاه وکیوم و حتی شناخت نوع لکه ها دارد اغلب افراد استفاده از مراکز خدمات نظافتی را به شستن آنها در منزل ترجیح می دهند چرا که همیشه شستن مبل در منزل با سرکه یا بقیه مواد شوینده خانگی راه حل مناسبی نیست.
شستشوی مبل در منزل ستارخان یکی دیگر از خدمات پرطرفدار از خدمات نظافت شرکت تهران رفت و روب در محله های غرب تهران است.بنابراین چنانچه ساکن محله های غرب تهران مانند ستارخان هستید می توانید از خدمات مبل شویی ستارخان  استفاده کنید تا آسیبی به مبلمانتان وارد نشود.
 این شرکت برای اعزام نزدیک‌ترین نیروی آموزش دیده و ارائه بهترین کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. فاصله شما تا دریافت بهترین خدمات تنها یک تماس است.


چرا شستشوی مبل در منزل با دستگاه بهتر است؟

برای نگه داری از مبل ها و افزایش طول ماندگاری آن ها ، بهتر است از دستگاه استفاده شود. برای استفاده از خدمات شستشوی مبل در منزل با دستگاه مجهز با ما تماس بگیرید. این دستگاه ، دستگاهی مکانیزه است که با کمک آن می توان سطوح افقی و عمودی مبل را به راحتی شست و تمیز کرد. استفاده از این دستگاه ،  به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد، روشی بسیار عالی برای شستشو است. در این دستگاه، دو مخزن ، یکی جهت جمع آوری آب تمیز و دیگری جهت جمع آوری آب کثیف تعبیه شده است. هم چنین یک موتور مکنده قوی برای جمع کردن آلودگی ها و ذرات وجود دارد .جمع کردن آب اضافی یک مرحله مهم است زیرا در روش های قدیمی هنگام شستشو آب زیادی توسط اسفنج مبلمان جذب می شد و باقی ماندن این آب علاوه بر پوسیدگی باعث زرد شدن پارچه آن نیز می‌ شد.

شستشوی مبل در منزل ستارخان با دستگاه

مبل شویی تهران ستارخان

محله های غرب تهران که تحت پوشش خدمات شستشوی مبل تهران رفت و روب هستند:دیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به