مبل شویی در منزل تهرانپارس

مبل شویی تهرانپارس یکی دیگر از خدمات پرطرفدار شرکت تهران رفت و روب در محله های غرب تهران است که توانسته است رضایت مشتریان را در این امر جلب کند. تمام کارکنان این شرکت برای شستشوی مبلمان در منزل آموزش دیده، متعهد و مجرب می باشند.فقط کافی است با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا نزدیک‌ترین نیروی آموزش دیده  به محل شما اعزام گردد.
از مزایای مهم انتخاب این سرویس ، می توان به مواردی از جمله نظارت کامل شما بر مراحل شستشو ، صرفه جویی در هزینه حمل و نقل و جلوگیری از رسیدن آسیب های احتمالی به مبلمانتان حین حمل و نقل به قالیشویی اشاره کرد. فاصله شما تا دریافت بهترین خدمات تنها یک تماس است.

شستشوی مبل در منزل تهرانپارس

قیمت شستشوی مبل در منزل تهرانپارس

به طور کلی عوامل زیادی می توانند در هزینه شستشوی مبلمان در منزل تهرانپارس تاثیر گذار باشند. با توجه به جنس پارچه و روش شستن آن ، تغییراتی در هزینه ها پیش می آید و مهم ترین عواملی که روی این هزینه ها اثر گذار هستند عبارتند از:
✔ نوع مبلمان ( راحتی، استیل و...) : اگر سرویس موردنظر عتیقه باشد می توان آن را جزء موارد تاثیر گذار در قیمت به حساب آورد.
✔ تعداد نشیمنگاه های جداشونده : هرچه تعداد و اندازه ی آن بیشتر باشد مواد شستشو بیشتری مصرف می شود و مدت اجرای کار نیز افزایش می یابد.
✔ لکه های چربی  : برای از بین بردن لکه ها ی چربی ، آلودگی و خرابکاری حیوانات خانگی بر روی مبلمان باید از مواد شوینده ی مخصوص استفاده کرد که هزینه و مقدار مواد شستشوی مصرفی را نیز بالا تر می برد.
✔ جنس پارچه ی به کار رفته و نوع رویه کوبی سرویس ( عادی یا لمه ) : هرچه پارچه های گرانبها تر به کار رفته باشد برای شستشو باید با دقت و حساسیت بالاتری کار کرد.

قیمت شستشوی مبل در منزل تهرانپارس

مبل شویی در تهرانپارس

خدمات مبل شویی محدوده غرب تهراندیگر خدمات شرکت تهران رفت و روب

تمامی حقوق این سایت متعلق به